Українська зірочка• 27 декабря 2024
Девочки кому 35-38 покажите овал лица и шею
И поделитесь рецептами красоты. Вроде и ухаживаю и возможности имею для любых процедур, а шея очень не нравится(( да и овал плыть начинает.
Головний кошак• 27 декабря 2024
Ответ дляДева Мария
Овал норм , шеей начала заниматься , пока зима . Но мне больше . Жалею , что не колола шею раньше
А что кололи?
БеллаДонна• 27 декабря 2024
Ответ дляВиннипуховна
А що ви робите?
бланшинг робила двічі з перервою в два роки, під очі колола окремо не пам’ятаю наразі препарат, ботокс робила двічі але він мені дає сильні набряки на верхні повіки тож перестала, хочу спробувати міжбрівку окремо, брилі прибирала робила тріаду, але зараз хочу спробувати ендосферу, та й ще набрала вагу, треба скинути спочатку
Дева Мария• 27 декабря 2024
Ответ дляВиннипуховна
Що в шию колете?
Полимолочка была - до жопы . Ноль результата . Потом сделала 2 мезо , немного уплотнили кожу . Вот после мезо синяки . Ну я и ботокс на платизму делаю 2 последних года , у худых с этим проблема , как как нет жировой прослойки . В планах препарат -каризма . Ну и мезо буду делать каждые 2 мес
Скромняшка• 27 декабря 2024
Ответ дляДева Мария
У вас такая кожа красивая, кислотные пилинги или просто такая кожа?😍
БеллаДонна• 27 декабря 2024
ось вам ефект бланшингу покажу, то я поколота, друга фотка через півроку, мені 53, нічого більше в цьому році не робила, боюся зайві кошти витратити
БеллаДонна• 27 декабря 2024
Ответ дляДева Мария
я робила ботокс на платизму, але мабуть запізно, треба було починати поки шия не попливла ще
Головний кошак• 27 декабря 2024
Ответ дляБеллаДонна
не свистіть, я шкодую, що тільки в 50 почала їх робити й те всі зморшки повністю прибрала з-під очей та з лоба, а от міжбрівка заломана сильно та шию не знаю як виправити, вже тільки пластика
Згодна, шкодую що з 30 біо для шиї раз на рік не робила(
Сегодня сержусь• 27 декабря 2024
БеллаДонна• 27 декабря 2024
Ответ дляГоловний кошак
мені коли 30 було цього всього й не було ще))) але коли 40, то вже всі салони та різні приколи були, але мені здавалося, що я й без них красива
Сегодня сержусь• 27 декабря 2024
Ответ дляДева Мария
🙂можу поділитися жировою прослойкою😃
Дева Мария• 27 декабря 2024
Ответ дляБеллаДонна
А у вас гипертонус мышц шеи есть ? Тогда надо колоть ботокс в шею .
БеллаДонна• 27 декабря 2024
Ответ дляДева Мария
та в мене вік вже такий, що тільки пластика(
Дева Мария• 27 декабря 2024
Ответ дляСегодня сержусь
🙂можу поділитися жировою прослойкою😃
Давайте 🩷 я навіть доставку оплачу 😉
Скромняшка• 27 декабря 2024
Ответ дляСегодня сержусь
Мені більше, по шиї точно видно, що не дєвочка, вже купила шарф 🧣
У вас волосы как у молодой девушки
Конотопська відьма• 27 декабря 2024
А где овал плывет? Вы себя накручиваете. Молодой довольно овал лица. На 25 лет.
Дева Мария• 27 декабря 2024
Ответ дляСегодня сержусь
Волосся гарне 😍 це точно , мені теж треба купити шарф 🤩 можна замотати пів морди, якщо шо ))))
Сегодня сержусь• 27 декабря 2024
Ответ дляСкромняшка
У вас волосы как у молодой девушки
Дякую. Хоть з чимсь пощастило
Сегодня сержусь• 27 декабря 2024
Ответ дляДева Мария
Аби не намордник 😅
Украиночка• 27 декабря 2024
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Да нормально! В 41 может быть Сюрпрайз-сюрпрайз, в 35 было идеально, а потом... кольца венеры так отвисли, что хоть в шарфе ходить летом
Мне 44 , ни одного кольца Венеры.
Меня не звали• 27 декабря 2024
Ответ дляБеллаДонна
Круто Ви зморшки як ластиком з обличчя стерли👍
Дева Мария• 27 декабря 2024
Ответ дляСкромняшка
Да обычная . Просто нет пор практически .
БеллаДонна• 27 декабря 2024
Ответ дляМеня не звали
воно реально так працює, сама в шоці, була ампула 1 мл це філер, можу навіть подивитися який, але Вам косметолог скаже, якщо будете робити, ще моя лікар сказала, що під час такої процедури травмується глибокий шар шкіри (це якщо дуже спрощено) й за рахунок того, що воно травмоване, організм ще й сам прибирає зморшки, нарощує там колаген з еластином та шкіра піднімається та стає гладкою
БеллаДонна• 27 декабря 2024
Ответ дляУкраиночка
Мне 44 , ни одного кольца Венеры.
мабуть в телефон не дивитесь)))
Куколка-мяуколка• 27 декабря 2024
У мене жах. Овал поплив за останні кілька років ( мені 40 от от), кільця на шиї глибокі, але я нічого й не роблю щоб виправити це.
Сегодня сержусь• 27 декабря 2024
Ответ дляКуколка-мяуколка
😂😂😂
Біжіть за шарфом, бо залишаться тільки хустинки, а вони,цей ваш жах, не закриють повністю!
Пульт от линолеума• 27 декабря 2024
Ответ дляБеллаДонна
Вы от тех уколов так посидели (
Странно колоть уколы, а седина, как у старушки