спальное место• 28 декабря 2024
Син 12 років третій день сильний кашель...
Син 12 років третій день сильний кашель,температури немає,трохи нежить.
Даю сироп від кашлю,пастилки...
Спить і кашляє,я заснути не можу...
Даю сироп від кашлю,пастилки...
Спить і кашляє,я заснути не можу...
спальное место
• 28 декабря 2024
Сильно змерз на Свят Вечір,а подруга сьогодні каже ,що то вірус зараз такий багато хто має з кашлем.Можливо в когось з дітей теж має,який даєте сироп що дійсно швидко допомагає?
Муууумие• 28 декабря 2024
Два месяца кашляет, ничего не помогает из сиропов. Запишу к пульмонологу и хочу сдать анализ на микоплазму пневмония.
Детские_Будут?• 28 декабря 2024
Ответ дляспальное место
Мокрий
Побільше теплого пиття і щоб не дуже спекотно було в кімнаті.
Love_Love_Love_• 28 декабря 2024
Я кашляю майже другий місяць, нічого не допомагає, три дні тому купила бромгексин в таблетках і пшикалку пропосолу, кашляю значно менше, не так часто і не такий сухий, явно стало попускати. Кашляла до усцячки, перепрошую
спальное место
• 28 декабря 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Ой,то точно,каже в обід : ’Я зараз вже впісяюсь’(((
Love_Love_Love_• 28 декабря 2024
Ответ дляспальное место
Та це жах, що я тільки не пила і не робила. Від сиропів чууууть легше ставало
Детские_Будут?• 28 декабря 2024
Ответ дляспальное место
Мені легше стало після таблеток пульмолор, запитайте в педіатра, може, дитині теж підійде. Головне аби прослухав легені
Личко Невеличке• 28 декабря 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Так до лікаря
І сироп/ таблетки з псевдоефедрином
Love_Love_Love_• 28 декабря 2024
Ответ дляЛичко Невеличке
Так до лікаря
І сироп/ таблетки з псевдоефедрином
Я була в лікаря
Тільки не про гроші• 28 декабря 2024
Ответ дляЛичко Невеличке
Так до лікаря
І сироп/ таблетки з псевдоефедрином
А є такі таблетки з псевдоефедрином в Україні?
Тільки не про гроші• 28 декабря 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Я була в лікаря
А що лікар призначав?
Я прийшла з таким самим кашлем, але сухим. І мені Пульмобріз призначили, то я вже і до рвоти почала кашляти
Сама собі призначила протикашльовий препарат, то легше стало
Love_Love_Love_• 28 декабря 2024
Ответ дляТільки не про гроші
А що лікар призначав?
Я в США і мені дуже дивно що мені не допомогли місцеві припарати, бо ліки тут хороші і мені зазвичай один місцевий сироп допомагає, але цього разу це просто щось неймовірне було.
Мені в принципі допомагав раніше пропосол, але я сильних надій на нього не покладала так просто купила.
Личко Невеличке• 28 декабря 2024
Ответ дляТільки не про гроші
Так є, але не легально .
В Україні заборонені ( із нього виробляють нарко)
Можете купити Египет препарати ( здаєтьчя 123) там парацетамол + псевдоеф.
І турецький є аналог там ибупрофен и псевдоефедр, назву не згадаю
Леопардові панчохи• 28 декабря 2024
Ответ дляЛичко Невеличке
Так є, але не легально .
Бронхолитин блин там эфедра
Личко Невеличке• 28 декабря 2024
Ответ дляЛеопардові панчохи
Бронхолитин блин там эфедра
Каждая п/о таблетка содержит:
Парацетамол – 500мг.
Хлорфенирамина малеат – 2мг.
Псевдоэфедрина гидрохлорид – 30мг.
Парацетамол – 500мг.
Хлорфенирамина малеат – 2мг.
Псевдоэфедрина гидрохлорид – 30мг.
Леопардові панчохи• 28 декабря 2024
Ответ дляЛичко Невеличке
Каждая п/о таблетка содержит:
Парацетамол – 500мг.
Хлорфенирамина малеат – 2мг.
Псевдоэфедрина гидрохлорид – 30мг.
Парацетамол – 500мг.
Хлорфенирамина малеат – 2мг.
Псевдоэфедрина гидрохлорид – 30мг.
Автору в клинику надо а не на форуме обсуждать
Личко Невеличке• 28 декабря 2024
Ответ дляЛеопардові панчохи
Так это не автор спрашивал .
Согласна, с кашлем надо топать к врачу.
Пухнасті штани• 28 декабря 2024
По перше до лікаря піти, я сама вже третій тиждень хворію, і кашель через нежить, ніс не забитий, але вибачте соплі такі густі і клейкі що жах. І то все спускається до трахеї, і тоді я як той пес Сірко.
Тільки не про гроші• 28 декабря 2024
Ответ дляЛичко Невеличке
Каждая п/о таблетка содержит:
Парацетамол – 500мг.
Хлорфенирамина малеат – 2мг.
Псевдоэфедрина гидрохлорид – 30мг.
Парацетамол – 500мг.
Хлорфенирамина малеат – 2мг.
Псевдоэфедрина гидрохлорид – 30мг.
Де Ви такий склад бронхолітину знайшли? Те що дивлюся, таблетки йдуть з глауцином або рослинні
Анонимба• 28 декабря 2024
Ответ дляМуууумие
Може аналіз на кашлюккільки кашляє.
Анонимба• 28 декабря 2024
Ответ дляПухнасті штани
Ізофру не пробували, досить ефективна бактеріальному нежиті і пормивати сольови розчином перед ізофрою.
Анонимба• 28 декабря 2024
Автор, вам би до лікаря. Двоє племінників захворіли, без температури але кашель поганий, сестра пішла з меншою , здали кров, лікар призначила антибіотики бо кров бактеріальна, а не вірусна.
Пухнасті штани• 28 декабря 2024
Ответ дляАнонимба
Якраз її і використовувала, але без успіху, та взагалі якась дивна хвороба, зазвичай нежить з тиждень, а тут ніяк не вичухаюсь. І все хвильоподібно, то краще то знов по новій. Але вже здається відступає, маю на то надію))
А взагалі більш менш допомагало зупинити кашель часте полоскання з сіллю та содою, аж глибоко, щоб краще то все змити. І ось декілька днів тому, вирішила промити носа розбавленим бетадином, то може і це більше допомогло.
Муууумие• 28 декабря 2024
Ответ дляАнонимба
Може аналіз на кашлюккільки кашляє.
Да , спасибо. Смотрю паракоклюш сдают при кашле.
Муууумие• 28 декабря 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
А какой диагноз? Что это за кашель такой?
Личко Невеличке• 28 декабря 2024
Ответ дляТільки не про гроші
123 Egypt medicine