Чупокабра• 28 декабря 2024
Каковы симптомы СРК, хронического колита, НЯК и болезни Крона?
Поделитесь своими историями, если вы сталкивались с СРК, хроническим колитом, НЯК или болезнью Крона.
Пожмаковна• 28 декабря 2024
В швагра хвороба Крона. Були постійні розлади, біль деколи. Поставили діагноз в Україні, стул був з кровʼю. Одні лікарі казали, що можна на експериментальну медицину погодитись, інший професор зі Львова сказав, що жити як жив. Нічого страшного не бачить.
Зараз він в СШа. Діагноз підтвердився і він проходить якесь лікування на постійній основі.. щось капають. Зараз взагалі не відчуває якихось проблем
АдеКВАтная• 28 декабря 2024
У меня нет диагноза, но что-то явно не здорово, часто расстройства желудка, от кофе с молоком, от жирного, перед дорогой куда то, на нервной почве начинается, короче жить тяжело.
Шалена красуня• 28 декабря 2024
Хвороба крона, інвалідність.
По шлунку нічого ніколи, сустави страждають
Шалена красуня• 28 декабря 2024
Ответ дляАдеКВАтная
Це тривожність і може бути непереносимість лактози, виключіть все молочне.
Я вже 15 років без діагнозу ніякого не споживаю таке.
А щодо дороги то нерви, стала ненавидіти подорожі через дискомфорт саме з шлунком
Автопортрет нурофена• 28 декабря 2024
Ответ дляАдеКВАтная
Це може бути підшлункова