Мурзилка• 28 декабря 2024

Дівчата, порекомендуйте ефективні засоби для росту волосся, будь ласка.

Не вмію заміряти• 28 декабря 2024
Лосьоны и ампулы dsd
МЕСТО_Встречи• 28 декабря 2024
Міноксіділ
іронічна антитеза• 28 декабря 2024
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Міноксіділ
Только им надо постоянно пользоваться
П´яна вишня• 28 декабря 2024
Ответ дляНе вмію заміряти
Лосьоны и ампулы dsd
Индивидуально. Мне со второго захода не зашли, ни 3. 4. 1., ни 3. 4. 3а.
Не вмію заміряти• 28 декабря 2024
Ответ дляП´яна вишня
Мне супер подошли 3.4.2 и 3.4.4
Святатабожа• 28 декабря 2024
Брала гель от компании mesonia, волосы быстро растут.
Фоточки нема• 28 декабря 2024
Головне харчування, багато білка, риби ( омега 3)
П´яна вишня• 28 декабря 2024
Ответ дляНе вмію заміряти
Мне супер подошли 3.4.2 и 3.4.4
Интересно. Но вряд ли я ещё буду третье средство у них брать) но бренд супер, много эффективного.
Телефон Рубика• 28 декабря 2024
Я користувалась і приймала такі засоби
Не вмію заміряти• 28 декабря 2024
Ответ дляП´яна вишня
Я много изучала информации перед тем как заказать. Есть целые чаты и блоги. Все пишут самое мощное средство у них это 3.4.4, было замечено у множества блогеров в том числе, что продают всякие гайды «как отрастить волосы» с маслами и своей личной косметикой, без отсылок к дсд
Я очень ещё люблю маску 4.3 и 009
МЕСТО_Встречи• 28 декабря 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Только им надо постоянно пользоваться
Кремом для обличчя теж постійно, але ж вас це не зупиняє
МЕСТО_Встречи• 28 декабря 2024
Ответ дляФоточки нема
Не доїдає бідолажка
Фоточки нема• 28 декабря 2024
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Не доїдає бідолажка
Трошки розвивайтесь, це результат ДГТ
У жінок то майже неможливо
МЕСТО_Встречи• 28 декабря 2024
Ответ дляФоточки нема
Трошки розвивайтесь, це результат ДГТ
У жінок то майже неможливо
Ви особистий трихолог принца?
В нього алопеція, яка буває в жінок. І якщо вчасно не прийняти міри, то воно в тій частині взагалі перестане рости.
Частини визначаються типом алопецій ;)
Фоточки нема• 28 декабря 2024
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Ви особистий трихолог принца?
Частини визначаються типом алопецій ;)
Я просто лікар
Ні, у жінок не має стільки чоловічих гормонів, і на вашому фото-це виключно чоловічий тип лисіння.
Автор питала не як лікувати алопецію, а як швидше відростити довше волосся
А сміятися з хвороб, навіть принців, то дуже невиховано🙂
МЕСТО_Встречи• 28 декабря 2024
Ответ дляФоточки нема
Я просто лікар
Я сміялася з хвороби, яка була в мене теж. І я її чудово змогла вилікувати. Щоправда на пошуки хорошого лікаря пішло 3 роки. Ще 2 роки лікування і я нарешті не лиса.
Від омеги буле швидше рости волосся? Навряд, гарніше, міцніше може, але не швидше, лікарю
Фоточки нема• 28 декабря 2024
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Буде, при відповідному харчуванні. Точно швидше, ніж від масочки
І до чого ваші болячки, саме до цієї теми, так і незрозуміло.
Жаль, що у вас чоловічий тип облисіння, якщо, як у принца. Не пощастило з дигідротестостероном
Це унікальна ситуація. Одна на мільйон у жінок.
Тому до автора, яка не питає про облисіння, то точно не відноситься
Здоровʼя вам