Шикаю і викаю• 28 декабря 2024
Що б ви подумали про таке?
Перші думки, якби хтось розказав таку історію: 40 річна жінка розлучилася з чоловіком і почала жити з жінкою на 12 років старшою, в яку давно була закохана
Результат:
вже голосів:
54 (60.67%)
Молодець, життя одне
15 (16.85%)
Зійшла з розуму
12 (13.48%)
Результат
8 (8.99%)
Інші варіанти
Чебураха з перцем• 28 декабря 2024
В мене так історій вагон і маленький візочок.
( Жартую, всього дві)
Нормально відношусь. Я не лізу до людей в труси
( Жартую, всього дві)
Шикаю і викаю
• 28 декабря 2024
Ответ дляЧебураха з перцем
( Жартую, всього дві)
Чим історії закінчилися?
Чебураха з перцем• 28 декабря 2024
Ответ дляШикаю і викаю
Чим історії закінчилися?
Вони ще не закінчились, а тривають
Чебураха з перцем• 28 декабря 2024
Виглядає звичайно. Я знаю що вони пара.
Коли ми зустрічаємось, п´ємо вино , граємо в ігри, розмовляємо за життя. Вони ведуть себе звично, як подруги. В ванну не закриваються щоб зайнятись сексом. Просто після вечері разом їдуть додому
А вот недавно• 28 декабря 2024
яке має значення хто щодумає, якщо людина робить те, що вона хоче, що їй подобається.
Звісно це не стосується кримінала.
Страхованная• 28 декабря 2024
Щоб ви подумали, якби ваша знайома вирішила ваше сексуальне життя обговорити зі сторонніми людьми?
Страхованная• 28 декабря 2024
В різнополих пар таке статеве життя подекуди, що як в тому анекдоті: добре хоч не гавкаєш.
Аби закон не порушували, в іншому пофіг взагалі.
Пухнасті штани• 28 декабря 2024
Знаю одну пару. Одна з них має дорослу доньку і внучку. А ці двоє жінок на даний час виховують маленьку дитину, як вона в них з´явилась не знаю
АБВГДейка• 28 декабря 2024
Это не мое дело, главное,чтоб не пытались обращать в свою ’веру’.
А то у нас любят остервенело дроч...ить на что-то и свою дрочь- икону (пардон) агрессивно нести в массы.
Пысы. Тоже знаю подобную историю, но там женщина была старше лет на 5.
Редисочка• 28 декабря 2024
Не прожила свої травми від чоловіків (зневажливе відношення, згвалтування, тощо). В старшій жінці бачить остівець безпеки та хоч якесь розуміння.
Шикаю і викаю
• 28 декабря 2024
Ответ дляРедисочка
Не було травм від чоловіків
Редисочка• 28 декабря 2024
Ответ дляШикаю і викаю
Не було травм від чоловіків
А причина розлучення яка?
Шикаю і викаю
• 28 декабря 2024
Ответ дляРедисочка
А причина розлучення яка?
Закоханість в іншу. Шлюб був довгим, діти виросли, став більше звичкою, ніж чимось емоційним.
Може ще третю?• 28 декабря 2024
Я б удивилась, если бы вообще не подозревала, что она была влюблена так долго в женщину.
А потом порадовалась бы за нее и, чего греха таить, по-доброму бы позавидовала ее смелости и решительности
КрестьянинДиор• 28 декабря 2024
Нууууу.... Не знаю, подумала бы, что она всегда была лесби и вот наконец призналась всем вокруг..