люблю_тортики• 28 декабря 2024
Озноб при нормальной температуре (36,4).
Что это может быть?
Я_канеша_извиняюсь• 28 декабря 2024
В мене останнім часом сильний, навіть в гарячий душ больно. Думаю якесь запалення зараз обстежуюсь. Але в мене загальне самопочуття погане. Хоча на початку того (1,5 м тому) робила 2 р аналізи то все в нормі.. вже і нервую із за цього
Кредитная• 28 декабря 2024
ношпу випийте, морозить зазвичай, коли йде спазм сосудів. Буває на стресі, фізичній втомі.