Кто крайний?• 28 декабря 2024
Мог ли в пачке сока быть кусочек стекла?
Пила,что то как по горлу скребнуло...переживаю
Розумна Губка• 28 декабря 2024
Після того як мені попалося лезо в цукерках від всім відомого бренда, якому багато років, не сумніваюся. Воно було досить велике, на щастя, я його побачила.
Кто крайний?
• 28 декабря 2024
Ответ дляРозумна Губка
Стекло?((((
Розумна Губка• 28 декабря 2024
Ответ дляКто крайний?
Стекло?((((
Ні, лезо від ножа, метал мабуть. Це було ще у дитинстві. Якщо їм ці цукерки, то завжди зі страхом, вони ще й дуже популярні...
Все і одразу• 28 декабря 2024
Ответ дляРозумна Губка
Монблан ?
Все і одразу• 28 декабря 2024
Ответ дляРозумна Губка
Ось ці
Ой, мать моя женщина, я на них подсела.
Розумна Губка• 28 декабря 2024
Ответ дляВсе і одразу
Ой, мать моя женщина, я на них подсела.
Я також їх люблю навіть після цього, але не розслабляюся) Їм повільно і придивляюся, хоча думаю, більше цього не повториться.
ИзЮмрудная• 28 декабря 2024
Ответ дляРозумна Губка
А які вони в середині? На що схожі?
Розумна Губка• 28 декабря 2024
Ответ дляИзЮмрудная
А які вони в середині? На що схожі?
Різні пробувала цукерки, але ніякі на них не схожі. Можна такий опис знайти в інтернеті: ніжне горіхове праліне, вкрите хрусткою вафельною крихтою.
ИзЮмрудная• 28 декабря 2024
Ответ дляРозумна Губка
Дякую
Червона рута• 28 декабря 2024
Ответ дляРозумна Губка
Ось ці
Ого. С детства любила эти конфетки. Никогда ничего острого не попадалось. Ото вам угораздило!