Крошечка-хаврошечка• 28 декабря 2024
Податки в Канаді! Райське життя. Хто сюди хоче?
Ми щось кажемо про податки в Україні? Я вас прошу!
Отже, про податки в Канаді, давайте порахуємо.
Влаштована я як працівник (employee)
Ось мій чек. 3353 моя зп.
І ось скільки я отримала на руки. 2475.
Я була не поганим працівником , і отримала бонус - 3313. Ну і звісно я повинна з нього також заплатити податок. І мені залишилось 1786. Супер?
І все б нічого, але на кожен товар ( окрім дуже маленької групи продуктів) що ти купляєш в Канаді треба заплатити HST . Це десь 7-13%. Ти дізнаєшся скільки тільки в кінці, коли побачиш чек.
А ось я замовила косметику з Кореї. На 100$, і що я бачу - сплатіть митний збір. 42 $!!! На посилку , яка коштувала 100$!!
Просто райське місце, боже бережи Україну. Як ж хочеться додому , до тих 20%.
P.S в Україні я заробляла більше, ніж наразі в Канаді.
P.P.S виїхала, бо в мене маленька дитина і наше місто постійно бомбили, і ракета може прилетіти будь куди, навіть на західну.
P.P.P.S чому саме Канада? Тому що тут були родичі, котрі кричали, що допоможуть чим зможуть і вже роботу знайшла і боюсь вже рипатись, бо дитині 3 роки, тут вже хочаб садок є.
Влаштована я як працівник (employee)
Ось мій чек. 3353 моя зп.
І ось скільки я отримала на руки. 2475.
вентиляторная• 28 декабря 2024
Ответ дляМіняйловна
З простою роботою без здібностей в Україні багато заробляють?
С обычными способностями вполне. С непростой на этой (которую будет проще найти, чем в Канаде)
Милота• 28 декабря 2024
Ответ дляPORKA
Так я ж про це й кажу, щоб порівняти Україну і Канаду треба й податки на рівні. А ще відповідальність. Несуть у нас відповідальність лікарі за те, що не лікують нормально, чи вчителі за те що не вчать? Якими виростає покоління? Точно таким же, хочуть жити як в високорозвинених країнах і при цьому шукають можливості надурити систему в усіх можливих місцях. Це так не працює.
В нас корупція крізь. Якщо всі почнуть платити все одно красти будуть ті, хто в корита.
Це як з військовими. В 22 не встигали зброю роздавати, а як хлопці зрозуміли, що дуже тяжко, й життя твоє навіть грошей не варто, то вже ловлять на кожному світлофорі.
PORKA• 28 декабря 2024
Ответ длявентиляторная
А там несут?
Звичайно, за лікарську помилку позбавляють ліцензії. Якщо весь клас має незадовільну успішність не продовжують контракт з вчителем. А щоб всі повально здобували персонально знання у вчителя вдома за окрему плату, а не в школі, такого я взагалі ніде більше не бачила.
Міняйловна• 28 декабря 2024
Ответ длявентиляторная
Ну то так
в Україні, звичайно, заробляють більше.
ЭмчЭндЭм• 28 декабря 2024
Ответ дляРозумна Губка
Так шо там,Трамп таки не збрехал?)
брешет, в Канаде уже 40% наверное индусов, не нужны они в США
Милота• 28 декабря 2024
Ответ дляМіняйловна
та де там У всіх мільйони, оно, новобудови купляти не встигають, автівок у салонах не вистачає
Не кажіть! В магазинах полки пусті, все на новий рік вигребли, фабрики/заводи не встигають виробляти харчі. Холодильники не можна закрити.
вентиляторная• 28 декабря 2024
Ответ дляМіняйловна
Ну то так
в Україні, звичайно, заробляють більше.
В Украине им проще найти работу, конкуренция ниже
Міняйловна• 28 декабря 2024
Ответ длявентиляторная
Ні, в Україні мова і громадянство.
Це всі плюшки
А звичайно, мігрантам не просто.
Це всі плюшки
А звичайно, мігрантам не просто.
Крошечка-хаврошечка
• 28 декабря 2024
Ответ дляМerida
автору тоже никто не мешает получать больше
А я наче не нила, що мені мало. І не казала про мінімалку, не мінімалку. Я податки показала. І вони вище. По ЄСВ в Україні сплачує роботодавець. Податки фоп взагалі мовчу. Тут усі ниють, що в Україні високі податки, тож ні.
успокойте_Меня• 28 декабря 2024
Ответ дляPORKA
Чехия, Польша, Германия, Австрия - везде есть репетиторы и тоже повально, как и у нас
Не нужно чепуху нести
Это вы о Канаде только говорите, но есть море других стран, где так же как и в Украине в этом плане
Не нужно чепуху нести
Милота• 28 декабря 2024
Ответ дляМerida
О! Точна! Й ракети їй не сильно заважають. Можна виспатись, без перекриття мостів добратися на роботу, не гахає
Альфред Шнитке• 28 декабря 2024
Ответ дляМerida
мешает. прогрессивная ставка налогообложения
Милота• 28 декабря 2024
Ответ дляМіняйловна
Ні, в Україні мова і громадянство.
Це всі плюшки
А звичайно, мігрантам не просто.
Це всі плюшки
А звичайно, мігрантам не просто.
Я мігрант в Україну. Знайшла роботу. Мову вивчила. З працевлаштування проблем не було. Так що не плюшки.
Крошечка-хаврошечка
• 28 декабря 2024
Ответ дляМerida
тогда и нужно сравнивать равнозначние зп для Украины. и да, минималка там - ты как-то протянешь, а в Украине - только ноги
Якщо треба житло знімати - не протягнеш ніяк. Ви знову кажете те, про що й гадки не маєте
Міняйловна• 28 декабря 2024
Ответ дляМилота
Ну так і там мігрант вивчить, роботу знайде і все буде добре. Але це час.
Ваша рідна мова французька і ви вивчили українську? Чи російська і ви вивчили українську?
вентиляторная• 28 декабря 2024
Ответ дляPORKA
Если докажите, это практически нереально.
Ну и имеет интересный минус в плане мед помощи - врачи при лечении максимально пытаются себя обезопасить в рамках протоколов
Милота• 28 декабря 2024
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Запамʼятайте одне, ніхто в житті не буде платити за іншого. Ні в Канаді, ні в Україні. Хватить вже розповідати про те, що єсв платить роботодавець
Милота• 28 декабря 2024
Ответ дляМerida
Не протягнеш ноги. Похорон дуже дорогій. 😄
Крошечка-хаврошечка
• 28 декабря 2024
Ответ дляМилота
А я буду розповідати, бо коли я працювала найманим в Україні, то мені сказали зарплата 3000 , на руки 2400. Згодна чи нє. ЄСВ платив роботодавець і дуже вічно розповідав, як йому це не подобається, але то не моя проблема
PORKA• 28 декабря 2024
Ответ дляуспокойте_Меня
Не нужно чепуху нести
Немає їх повально. А тим паче вдома без сплати податків.
Спостережливі німці дуже швидко настукають на таку вчительку)))
В кожному менталітеті свої недоліки.
Милота• 28 декабря 2024
Ответ дляМіняйловна
Останнє 😔
вентиляторная• 28 декабря 2024
Ответ дляМіняйловна
Ні, в Україні мова і громадянство.
Це всі плюшки
А звичайно, мігрантам не просто.
Це всі плюшки
А звичайно, мігрантам не просто.
У вас есть опыт подобный опыт?
У меня есть в двух странах и в Украине, могу сравнить
Міняйловна• 28 декабря 2024
Ответ длявентиляторная
У вас есть опыт подобный опыт?
Є
Милота• 28 декабря 2024
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Як би ви йому не компенсували це своїм трудом, він би не тільки балакав, а ще б знищив вам ставку. Ось й все)
Міняйловна• 28 декабря 2024
Ответ дляМилота
Останнє 😔
Просто російськомовному простіше вивчити українську, ніж україномовному англійську чи французьку.
Це не закид, не ображайтеся.
Ответ дляPORKA
эту ошибку еще нужно доказать. мне в Голландии жизнь испортили. не сделав 1 укол после операции(медсестра пришла, принесла укол, разговорилась, и ушла. укол не сделав). а узнала я уже об этом, когда последствия вылезли
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
ноют люди, которые не знают как выжить
вентиляторная• 28 декабря 2024
Ответ дляМerida
Без соц помощи не протянешь, а главное визу не продлят