Крошечка-хаврошечка• 28 декабря 2024

Податки в Канаді! Райське життя. Хто сюди хоче?

Ми щось кажемо про податки в Україні? Я вас прошу!
Отже, про податки в Канаді, давайте порахуємо.
Влаштована я як працівник (employee)
Ось мій чек. 3353 моя зп.
І ось скільки я отримала на руки. 2475.
Я була не поганим працівником , і отримала бонус - 3313. Ну і звісно я повинна з нього також заплатити податок. І мені залишилось 1786. Супер?
І все б нічого, але на кожен товар ( окрім дуже маленької групи продуктів) що ти купляєш в Канаді треба заплатити HST . Це десь 7-13%. Ти дізнаєшся скільки тільки в кінці, коли побачиш чек.
А ось я замовила косметику з Кореї. На 100$, і що я бачу - сплатіть митний збір. 42 $!!! На посилку , яка коштувала 100$!!
Просто райське місце, боже бережи Україну. Як ж хочеться додому , до тих 20%.
P.S в Україні я заробляла більше, ніж наразі в Канаді.
P.P.S виїхала, бо в мене маленька дитина і наше місто постійно бомбили, і ракета може прилетіти будь куди, навіть на західну.
P.P.P.S чому саме Канада? Тому що тут були родичі, котрі кричали, що допоможуть чим зможуть і вже роботу знайшла і боюсь вже рипатись, бо дитині 3 роки, тут вже хочаб садок є.
Мerida• 28 декабря 2024
Ответ длявентиляторная
Скажем так, когда у нас с мужем появился ребенок (это как было до ковида) мы решили пожить в Украине несколько лет.
тоже еще до ковида, я жила в Швейцарии. с двумя работающими взрослыми 6 тыс и 9. плюс ребенок школьник. я не видела будущего. не протянули бы. просто зарабатывали, собирали, и переехали назад, в Украину
вентиляторная• 28 декабря 2024
Ответ дляЭмчЭндЭм
у автора родственники в канаде - это 100% путь к пр(ПМЖ)
Если это не родственники первой линии то не все так просто
Обнемашечка• 28 декабря 2024
Ответ дляАльфред Шнитке
так а с чего этому взяться без высоких налогов? хочется и фоп 5% и фудбанк?
У нас даже если и 50% будет, то ничего хорошего в стране для людей не появится. Все уйдет на дачи в Испании и квартиры в новостроях
автор Крошечка-хаврошечка • 28 декабря 2024
Ответ дляМerida
Ну тоообто, в Україні краще і податки менші)) як я й сказала в стартовому повідомленні. То що ви мені тут доказуєте, я не можу зрозуміти
Альфред Шнитке• 28 декабря 2024
Ответ дляIshoy
Не только Канада, в большинстве стран Европы налоги 30-40% от заработка, но я лучше буду платить эти налоги и жить спокойно, чем получать на 40% больше, но жить среди коррупции и кумовства
Уже платите?)
Альфред Шнитке• 28 декабря 2024
Ответ дляОбнемашечка
Так а о чем тогда разговор? Народ заслуживает ту власть, которую имеет
Мerida• 28 декабря 2024
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
я писала не о налогах. а о наличии квартиры, например. в канаде кредит вам дадут, в Швейцарии - на жилье нет. была в банке, мне предложили 35 тыс. это ничто.
вы сидите и ноете, как там плохо, а тут хорошо. я пишу о том, что вы должны сравнивать равноценные условия жизни. это будет честно
вентиляторная• 28 декабря 2024
Ответ дляМіняйловна
І що?
Це означає, що ваша думка єдина вірна?
Ні, звичайно.
Значит что я могу немного более объективно оценить где проще зарабатывать
вентиляторная• 28 декабря 2024
Ответ дляМerida
А с новорожденным это вообще печаль. И с садиками сложно. В Украине модно было няню нанять и продолжать работать.
Обнемашечка• 28 декабря 2024
Ответ дляАльфред Шнитке
Проще всего на народ спихнуть. А как нормальных людей до власти допустить? У нас ведь и не было никогда нормальной власти, правда?
Альфред Шнитке• 28 декабря 2024
Ответ дляОбнемашечка
На народ спихнуть что? Результаты выборов за гречку?
Мать драконов• 28 декабря 2024
Так в чому проблема???? Про податки в Канаді знаю, але не знаю людей, хто звідти повертаються. Ось так. Шукають в Україні по знимках зубів як зекономити на лікуванні в Канаді, визивають бабусь щоб сиділи з онуками замість оплачувати нянь, але ніхто не повертається звідси!!!

Про погане життя, податки, кримінал та все інше каже.... Процент повертаємості громадян. Все інше - балачки.
Обнемашечка• 28 декабря 2024
Ответ дляАльфред Шнитке
За Зелю уже без гречки голосовали, и что? По вашему получается, что депутаты и не виноваты, это все нарид
Мerida• 28 декабря 2024
Ответ длявентиляторная
а школа была супер. сын в восторге был.
Обнемашечка• 28 декабря 2024
Ответ дляМать драконов

Ну как не знаете, а Вова Остапчук? В Канаде жизнь у учителя-филолога не задалась, вернулся
Блондинка в Законе• 28 декабря 2024
Ответ дляКукарачка
и еще маленькая разница, что большая часть оформлены на минималке, налоги в пенсионный платят с минималки, и каждый раз стонут - наше правительство г..., где наша пенсия, как в Канаде, как в ЕвропЭ
как же не хочется платить налоги дядькам в карман, которые и так х.и пинают, имеют з/п по 120тыщ и отпуска по полгода. а, еще потом пожизненную пенсию, равную пенсии 50 обычных пенсионеров. но мы будем платить правильно, хоть никуя и не получим взамен)
Міняйловна• 28 декабря 2024
Ответ длявентиляторная
Ні, не можете
Суб´єктивно так. І я теж суб´єктивно.
Об´єктивної картини ми не бачимо. Бо у всіх свої умови і можливості.
Як приклад. Моя подруга в Україні до війни заробляла 10-15 тис гривень, зйомна хата, перспектив немає, місто невелике. Хлопець трошки краще, заробляв більше неї, але щоб прям грошей на все вистачало, ні. Автор було, 15 річне.
Переїхала до Канади с хлопцем. Працюють вдвох, вистачає на все, кар´єра пішла в гору, зараз вже іпотеку їм узгодили, вибирають житло. Дві автівки з салону купили в кредит, кредитні платежі не псують їм ’погоду’ зовсім. Це за два роки.
На їх суб´єктивну думку в Канаді набагато простіше.
Кукарачка• 28 декабря 2024
Ответ дляБлондинка в Законе
Как платили, так и получили
Блондинка в Законе• 28 декабря 2024
Ответ дляКукарачка
Как платили, так и получили
простите, но заплатили изначально правильно и хорошо. потом посмотрели на то ,что получили и подумали ’а напуркуа мне это все, если потом опять везде самому платить и пенсии не видать впридачу?’ и начали платить, изходя из полученного. ну, причинно- следственные связи в реальности
Ответ дляМать драконов

Я, як тільки війна завершиться
Мать драконов• 28 декабря 2024
Ответ дляОбнемашечка
Не слідкую:). Але я з зони бойових дій, і знаю пересічних громадян які там опинилися... Знаю взагалі досвід людей по іншим країнам, бо життя розвело з минулим життям.

У всіх податки гірші, умови жорсткіші.... Але ніхто не повернувся. Тобто відповідь, все залежить від ’ниття’ людини
Мать драконов• 28 декабря 2024
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Я, як тільки війна завершиться
Тю... Знайдіть іншу країну для життя
Гага Газу• 28 декабря 2024
Ответ дляпАлАвинкА
Так Ви в Україні мабуть були середнім класом, тому і відчували себе комфортно) А отримували б мінімалку, то по-іншому б заговорили. І так Канада в цілому дорога країна. Я за кордоном ні разу не була, але про це знаю, дивно, що Ви ні.
Ті хто в Україні забезпечений то в Європі та Америці бідний
Кукарачка• 28 декабря 2024
Ответ дляБлондинка в Законе
Каждый вор или маньяк всегда находят оправдания своим делам. Но они не помогают почему то.
Тут так же. Маленькая зарплата, маленькие налоги, маленькая пенсия..
вентиляторная• 28 декабря 2024
Ответ дляМіняйловна
Ні, не можете
Суб´єктивно так. І я теж суб´єктивно.
Могу, банально я могу сравнить более объективно, учитывая что нужно для получения визы в довоенные времена.
Они могли сравнимый результат, к примеру, переехав в город больше.
Ishoy• 28 декабря 2024
Ответ дляАльфред Шнитке
Уже платите?)
Уже очень давно и не жалею
Гага Газу• 28 декабря 2024
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Реально навіть психологічно легше, коли вже в ціні. А тут кожен раз - сюрприз! Розраховувала на одну суму, а тут зовсім інша.
Не купуйте нічого,самі садіть картоплю та худобу тримайте
Альфред Шнитке• 28 декабря 2024
Ответ дляIshoy
Уже очень давно и не жалею
Ну супер. А я не плачу столько налогов, при этом работаю на сша - и довольна в Украине
Міняйловна• 28 декабря 2024
Ответ длявентиляторная
Всі не можуть переїхати у великі міста. Всі не можуть працювати на високих зпл.
Проблема у тому, що прожитковий мінімум у інших країнах покриває життя, а в Україні ні.
Переїхати у Запоріжжя чи до Кривого Рогу не рівноцінно переїхати до Києва. Усі не можуть жити у Києві.
Пропоную усім залишитись при своїх думках.
Усього доброго.
вентиляторная• 28 декабря 2024
Ответ дляМіняйловна
Усього доброго.
А в Канаду переехать все могут? Странная логика