Потужна махіна• 01 декабря 2024

Не суспільство а прикол)

В темі чому не сплачуєте податки всі оруть, що ті податки влада собі в кишеню кладе, в темі чи буде отримувати 1000 від держави - ні хай вдявяться цією подачкою)
вентиляторная• 01 декабря 2024
Все логично
ЭтаваНиМожетБыть• 01 декабря 2024
Якою подачкою? Вони що, із власних кишень це беруть? Погугліть інфу. Це з фондів іншого призначення гроші.
Щедрик• 01 декабря 2024
Я сплачую офіційно всі податки, а це більше 7 тис гривень.З грудня буде більше, бо воєнний збір буде 5 %.І тисячу від Зе не буду оформлювати.
Щедрик• 01 декабря 2024
Навіть нік в тему
Чу Ча• 01 декабря 2024
Ну якщо податки мали б бути набагато більшими за 1000 то чому людям би не вважати це подачкою? Взагалі не бачу протиріччя.
автор Потужна махіна • 01 декабря 2024
Ответ дляЩедрик
Чому вирішили не оформлювати?
Швидка Настя• 01 декабря 2024
А що не так?
Силиконочка• 01 декабря 2024
Ответ дляШвидка Настя
А що не так?
А те що нашим людям ніяк не догодиш.
От і все.
Швидка Настя• 01 декабря 2024
Ответ дляСиликоночка
А те що нашим людям ніяк не догодиш.
От і все.
А ,тобто, спочатку підняли податки, військовий збір ,а потім тисячу кинули,як собаці кістку - це повинно подобатись?
Шість тисяч по програмі Тепла зима для малозабезпечених , на одяг і взуття і дітям. В нашої влади доллар досі по 5,5?
Силиконочка• 01 декабря 2024
Ответ дляШвидка Настя
Ще раз :усе не так,усе недобре.
Швидка Настя• 01 декабря 2024
Ответ дляСиликоночка
Ще раз :усе не так,усе недобре.
Ну вам же ніхто не забороняє, ідіть і оформлюйте
Дякую_аж_підскакую• 01 декабря 2024
Ответ дляШвидка Настя
Є умова міжнародних донорів що дають гроші на цю акцію, що ці гроші не можуть бути перераховані на военні потреби одразу. То можна получити та задонатити армії. Ви не хочете забрати собі, то чому б не віддати ці гроші військовим?
Холодная каша• 01 декабря 2024
Ответ дляПотужна махіна
Чому вирішили не оформлювати?
Бо хай вдавиться ця зелена чума своєю подачкою. Да буде так!
Холодная каша• 01 декабря 2024
Ответ дляСиликоночка
А те що нашим людям ніяк не догодиш.
От і все.
Ні, не так. Бо не всі - зеленосилосні
Силиконочка• 01 декабря 2024
Ответ дляХолодная каша
Ні, не так. Бо не всі - зеленосилосні
Я не ’зеленосилосна’.з порохоботів я.
Холодная каша• 01 декабря 2024
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Ви спочатку подивіться щ яких статей бюджету ці кошти, перш ніж кивати на міжнародних донорів
Холодная каша• 01 декабря 2024
Ответ дляСиликоночка
Я не ’зеленосилосна’.з порохоботів я.
Та я в курсі, що тепер ніхто вже не зеленосилосний, виявляється)))) воно саме вибралось)
Силиконочка• 01 декабря 2024
Ответ дляХолодная каша
Я за вас рада
Для мене людина,яка Україну порівнювала з повією ,не може бути президентом.
Але маємо що маємо.
Дякую_аж_підскакую• 01 декабря 2024
Ответ дляХолодная каша
Бачила. Розкажіть що вам не так і не подобається.
Я-ваш шанс• 01 декабря 2024
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Так , це схема від влади на перерахунок грошей армії Щоб партнери не здогадалися
Ну виборці презе все ж такі ж з магічним мисленням
Дякую_аж_підскакую• 01 декабря 2024
Ответ дляЯ-ваш шанс
Це може дратувати тільки ватників та рашистів.
ЭтаваНиМожетБыть• 01 декабря 2024
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Та нема ніяких міжнародних донорів. Гроші з наших власних фондів іншого призначення. Розмінування, до прикладу. Тобто беремо у військових щоб віддати військовим. Зате голосно і пафосно.
Дякую_аж_підскакую• 01 декабря 2024
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
У вас освіта яка?
Я-ваш шанс• 01 декабря 2024
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Це дратує всіх адекватних
Бо хтось собі рейтинг піднімає а людям подачки дає
І потреби армії це не тільки зброя - а і реабілітація і маса інших статей але рейтинг себе не втримає
Чупокабра• 01 декабря 2024
Ответ дляДякую_аж_підскакую
У вас освіта яка?
Яка різниця в кого яка освіта, якшо читати ми тут всі вміємо. То ж будь ласка дайте посилання, де можна почитати, що це виплати з міжнародних фондів і у цих фондів от такі умови-всім роздати по тисячі, бажано першоджерело, а не інтерв´ю зелених служок, яким нада вірить, бо вони так сказали.
Чупокабра• 01 декабря 2024
Ответ дляЯ-ваш шанс
Це дратує всіх адекватних
У Найпотужнішого все недолуго, це перша людина чию тисячу народ не хоче брати. Це було б дуже смішно, якби не було такою трагедією.
Самохвалова• 01 декабря 2024
Тому що більшості людей важливіше когось принизити та знецініти, а не дбати про добробут держави
Дякую_аж_підскакую• 01 декабря 2024
Ответ дляЧупокабра
Для тих хто ніколи не вивчав економіку пояснюю, що неможливо перекидати гроші з однієї галузі в іншу без ухвалення змін до бюджету верховною радою. А таке питання не стояло.
Дякую_аж_підскакую• 01 декабря 2024
Ответ дляЧупокабра
Не смішить. Не хочуть росіяни, але їм ніхто і не дає.
Чупокабра• 01 декабря 2024
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Давайте конкретно, ви ж як людина, яка вивчала економіку, чи шо там таке розумне вивчали і самі розумієте, що такі питання регулюються нормативними актами, он які слова розумні знаєте - зміни до бюджету, ухвалювати.
Ви пишете - ’Є умова міжнародних донорів що дають гроші на цю акцію.’ В якому документі можна почитати, що ця тисяча це гроші міжнародних донорів і які умови цієї акції ?