ротцвеники• Изменено 28 декабря 2024

Щоб ви вибрали: 1 дорогий чи багато дрібничок, у якості подарунка під ялинку?

Наприклад дорогий телефон чи ноутбук або парфуми+сумочка+ крем+маски і т.д?
Я- багато дрібничок.
Результат:
вже голосів: 68
58 (85.29%) Один коштовний
10 (14.71%) Багато дрібничок
Альфасамка• 28 декабря 2024
100$ однією купюрою
маска Ілона• 28 декабря 2024
Ответ дляАльфасамка
100$ однією купюрою
Мало
Альфасамка• 28 декабря 2024
Ответ длямаска Ілона
Мало
краще ніж всяке барахло
Секретница• 28 декабря 2024
Я люблю багато, мінімалізм не моє.
Стетоскопуло• 28 декабря 2024
Духи, кремы и маски для меня не подарки, я их покупаю по необходимости
ОйЙой• 28 декабря 2024
Якби хотіла й треба було телефон чи ноут, то обрала б це. Якби ні, то різне
автор ротцвеники • 28 декабря 2024
Ответ дляСтетоскопуло
А що тоді? Ювелірка?
Стетоскопуло• 28 декабря 2024
Ответ дляротцвеники
А що тоді? Ювелірка?
Ну да, ювелирка хороший подарок)
60 метрів сметани• 28 декабря 2024
Я б хотіла те, що мені потрібно, а не щоб лежало. А дрібничка чи ні - не важливо.
Зам. зав. Анонима• 28 декабря 2024
то, чего требует душа. требует сумочку- значит сумочку. требует телефон- значит теоефон.
Атятя_тётя• 28 декабря 2024
Ответ дляСекретница
Я люблю багато, мінімалізм не моє.
Краще дорого-багато
Хитрушка-чекушка• 28 декабря 2024
Ответ дляротцвеники
А що тоді? Ювелірка?
вы в курсе стоимости игровой хорошей мыше?
Щедрик• 28 декабря 2024
Мені нічого не треба, все є, нічого не хочеться.😌
Зайца• 28 декабря 2024
Все зависит от того, что у Вас есть … Если есть все - то 1000 мелких …
Вбигудях• 28 декабря 2024
Так як коштовний (телефон) я нещодавно отримала на день народження, то мій варіант з дрібничками. Власне так в мене і буде - сумочка+парфум
Вбигудях• 28 декабря 2024
Ответ дляАльфасамка
краще ніж всяке барахло
На що витратите?
Скромняшка• 28 декабря 2024
В этом году я первый раз встречала Рождество за границей, в чужой семье .. И вот реально под елкой было 200 подарков… На 20человек … И это было очень круто! И да, был 1-3 дорогих подарков, а остальные - просто красиво упакованные мелочи … но это очень круто
Вбигудях• 28 декабря 2024
Ответ дляСтетоскопуло
Ну да, ювелирка хороший подарок)
І скільки її треба? Я вже цей етап пережила, повний сейф того золота. А реально були часи коли по декілька разів на рік чоловік дарував сережки та каблучки, навіть 2 нитки перлин лежать -класичні білі та чорні.
Тирамісу на терасі• 28 декабря 2024
Ответ дляАльфасамка
100$ однією купюрою
Ідеальній жінці треба зірку з неба дарувати!
Тут ніхто не такий ідеальний як ви!!!!!!
Стетоскопуло• 28 декабря 2024
Ответ дляВбигудях
Ну старое золото действительно не треба))
Вбигудях• 28 декабря 2024
Ответ дляСтетоскопуло
Так воно все з часом старіє. 15-20 років тому воно було сучасне, старе мені чоловік не дарував
Стетоскопуло• 28 декабря 2024
Ответ дляВбигудях
Поэтому и нужно обновлять, смысл от того, что было подарено давно? Уже неактуальное
Вбигудях• 28 декабря 2024
Ответ дляСтетоскопуло
І куди його? В ломбард віднести за копійки?
Стетоскопуло• 28 декабря 2024
Ответ дляВбигудях
Не знаю, это ваше золото, вам решать, я советов не даю
Вбигудях• 28 декабря 2024
Ответ дляСтетоскопуло
Є такі вироби з доволі великими камінцями, що поза модою та часом, є каблучки з смарагдами та діамантами, вони наче і зараз актуальні, але мені воно вже набридло та й взагалі я на срібло перейшла
Вбигудях• 28 декабря 2024
Ответ дляСтетоскопуло
Ну як це не даєте? Ви ж казали, що треба ювелірку на подарунок і що її оновлювати треба. Це і називається порадою
Напевно у вас не так багато того золота, тому вам і хочеться ювелірку в якості подарунку. А я вже в це награлась. Я краще стопʼятисоту сумочку отримаю, поношу і віддам або викину без озирання на її вартість. Або чергові парфуми, косметику. Це те, що кожного дня актуальне часто закінчується і не встигає набриднути. При цьому отримуєш задоволення від користування цим
Стетоскопуло• 28 декабря 2024
Ответ дляВбигудях
Просто я моложе вас и у меня нет складов старой ювелирки)
Много серебряных украшений с сердечками please return to Tiffany, в которые я уже действительно наигралась)
Перешла на более серьезные украшения))
Секретница• 28 декабря 2024
Ответ дляАтятя_тётя
Краще дорого-багато
Да
Секретница• 28 декабря 2024
Ответ дляВбигудях
Зачем? Многие ювелирки берут старое золото, измеряют массу и доплатив разницу вы купите одно дорогое украшение
Вбигудях• 28 декабря 2024
Ответ дляСекретница
Я звісно не дізнавалась, але щось мені підказує, що ціна за грам +/- вийде як здати в ломбард.