ротцвеники• Изменено 28 декабря 2024

Щоб ви вибрали: 1 дорогий чи багато дрібничок, у якості подарунка під ялинку?

Наприклад дорогий телефон чи ноутбук або парфуми+сумочка+ крем+маски і т.д?
Я- багато дрібничок.
Результат:
вже голосів: 68
58 (85.29%) Один коштовний
10 (14.71%) Багато дрібничок
Секретница• 28 декабря 2024
Ответ дляВбигудях
Я звісно не дізнавалась, але щось мені підказує, що ціна за грам +/- вийде як здати в ломбард.
Ні, це реально вигідніше, і спосіб позбутися старого золота, його потім переплавлять на актуальну прикрасу, а ви просто доплатите і купите щось сучасне.
Юпитерная• 28 декабря 2024
Ответ дляСкромняшка
В этом году я первый раз встречала Рождество за границей, в чужой семье .. И вот реально под елкой было 200 подарков… На 20человек … И это было очень круто! И да, был 1-3 дорогих подарков, а остальные - просто красиво упакованные мелочи … но это очень круто
Да, за границей так принято. И нормально :)
Не то, что украинцам, подавай что-то подороже, а то вообще видишь ли не подарок, да и самы выпендриться хотят