lilu1990• 28 декабря 2024

У Польщі 10 українок завдали збитків на 3 мільйони злотих

Розслідування встановило, що підозрювані працювали на складі повернення товарів у районі Зґєж (Zgierz). Жінки організували схему, за якою вони замовляли товари з компанії, де працювали, а потім вносили неправдиві дані в ІТ-системи про повернення цих продуктів.

Таким чином:

Товар залишався у них, а гроші за повернення надходили на їхні банківські рахунки.
Продукцію частково продавали, а частину використовували особисто.
Згідно з висновками поліції, ці дії завдали компанії збитків на суму майже 3 мільйони злотих.

А ви хочете чесності від інших. Армія це зріз суспільства і все чим воно хворе. Недоліки армії - це недоліки суспільства. А не навпаки. Я в шоці з наших людей. Як з такими будувати правову державу?
Макака Джо• 28 декабря 2024
Рубріка ’Знай наших’
Стрекоза любви• 28 декабря 2024
Коментую виключно в контексті «винахідливості» дівчат. Вважаю, що з армією проводити паралель не варто в цьому випадку.
Загалом, таких випадків багато в різних країнах, коли намагаються намахати. Неодноразово чула про схожі схеми у курʼєрів Амазон.
автор lilu1990 • 28 декабря 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Впізнаю наших людей - виправдовувати фінансові злочини одних і вимагати при цьому боротьбу з корупцією інших.
Стрекоза любви• 28 декабря 2024
Ответ дляlilu1990
Де ви бачили виправдання?
Я пишу, що ці схеми з посилками і працівниками пошти є у всіх логістичних компаніях світу. Це реальність. Прочитайте, в Гугл повно історій.
Якщо ваша мета саме «полоскати українок» в гівні, то вибачте, у вас не вийшло.
автор lilu1990 • 28 декабря 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Де ви бачили виправдання?
Цікаво як би ви реагували якби це були ваші співробітниці
df364tye3• 28 декабря 2024
Ответ дляМакака Джо
Рубріка ’Знай наших’
точно ,,,
молодцы бабы ,,,
автор lilu1990 • 28 декабря 2024
Ответ дляdf364tye3
точно ,,,
молодцы бабы ,,,
Perfect look• 28 декабря 2024
Ответ дляМакака Джо
Рубріка ’Знай наших’
Это пшекам за пахоту на трускавке 🤣
А шо они думали? Нечего за рабов приличных пани держать )
Месть она такая )
Стрекоза любви• 28 декабря 2024
Ответ дляlilu1990
Яка різниця, якої національності людина? Якщо вона обманює та краде, то без різниці, це американець, таджик чи українець.
nata.ant• 28 декабря 2024
Автор,вас тут не зрозуміють.Я теж в шоці з наших людей
Olvia1987• 28 декабря 2024
Никак не будувати правову державу.Не было её,не надо и начинать.А то ещё хуже становится
ImperoTanya• 28 декабря 2024
Що Ви брешете.
9 українок. 1 начальниця білоруска - вона курво наших курочок звела в блуд :(
автор lilu1990 • 28 декабря 2024
Ответ дляImperoTanya
Що Ви брешете.
Всього 11 людей, 10 українок і 1 білоруска
Perfect look• 28 декабря 2024
Ответ дляImperoTanya
Що Ви брешете.
гадина такая, 100% завербованная картошкафюррером, чтоб украинок опорочить.
автор lilu1990 • 28 декабря 2024
Ответ дляImperoTanya
Що Ви брешете.
До 10 років в тюрмі з конфіскацією. На манікюрчик заробили
Incol• 28 декабря 2024
Автор, це такий собі приклад, що люди в цілому так собі, незалежно від національності і статі, є нормальні, є гівно, причому не важливо де знаходяться і кого намахують. Що можна сказазати, що не такі й дурні, а підприємству потрібно удосконалювати ситему контролю. А чого вас не обурюють всякі голов мсек, та інші , у яких останнім часом замість сейфів цілі квартири, які грабують свою ж країну, своїх громадян і нічого їм за те не буде. А потім МВФ нам ціну на е/енергію підніме таку, що ікатиметься. Якщо винні, хай відповідають по закону, а у нас в країні навіть цього не станеться, бо зійде все з рук, як не за хабарі, то за договорняки - порішають.
Perfect look• 28 декабря 2024
Ответ дляlilu1990
За что ?
Там белоруска шантажиповала по любому и заставляла их это делать.
Вот ее пусть, а наших в Германию на полный пансион, как пострадавших от аферистки. Психику восстанавливать!
автор lilu1990 • 28 декабря 2024
Ответ дляIncol
Це те про шо я написала.

Армія це наші люди, голови мсек це все наші люди. Корупціонери не з Марсу прилетіли, їх не з нібіру привезли. Це отакі 10 українок в мініатюрі - то і є той зріз і та погань. Бо проблеми армії це відображення проблем суспільства

І замість того щоб хвалити цих дівчат, краще би подумали, що саме серед таких потім і Крупа, і ще з десяток другий хабарників
inresta• 28 декабря 2024
начинать нужно с депутатов.
Они украли милиарды
Perfect look• 28 декабря 2024
Кто-то кроме автора вообще верит, что наши такое могли ?
Я лично нет. Не такой у нас народ, обьягорили опять ушлые белорусы в связке с пешками.
Должны реальное расследование провести, а не обвинять людей попавших на удочку картофельной аферистки.
Olvia1987• 28 декабря 2024
Ответ дляPerfect look
За что ?
Вот.Нашим ещё и двойное пособие.А на Беларусь ещё больше санкций наложить.Ты смотри,кругом агенты батькины.Честным украинцам проходу не дают.
Perfect look• 28 декабря 2024
Ответ дляOlvia1987
А я о чем ?
Украинцы доверчивые и добрые, а всякие паскуды и рады стараться обдурить !
автор lilu1990 • 28 декабря 2024
Ответ дляPerfect look
А я о чем ?
Вас забанити? Ви наболотах давно корупцію пабєділі?
Incol• 28 декабря 2024
Ответ дляlilu1990
Це те про шо я написала.

Так, все вірно, вся вертикаль влади і люди на місцях, то всі наші, не козачки заслані, й кінця-краю тому немає. Немає відповідальності по законах військового часу, не залежно від чину і посади.
Perfect look• 28 декабря 2024
Ответ дляlilu1990
Так это вы с болот, все ваши темы созданы, чтоб очернить украинцев.
Пугает она, ты смотри.
Не тащите дичь с раша помоеек, на которых льют грязь на украинцев !
Ясно ?
Olvia1987• 28 декабря 2024
Ответ дляinresta
начинать нужно с депутатов.
Они украли милиарды
Это надо сначала в Польшу вступить,чтобы поляки с нашими депутатами начали разбираться.
А то среди украинцев ещё не родился разбиратель
автор lilu1990 • 28 декабря 2024
Ответ дляPerfect look
Пугает она, ты смотри.
Ясно ?
Вас не смущає шо новина українською?
nata.ant• 28 декабря 2024
Ответ дляPerfect look
Я надіюся,ви не та постраждавша курочка
Perfect look• 28 декабря 2024
Ответ дляlilu1990
Вас не смущає шо новина українською?
Не смущает.
Меня смущает, что вы собираете грязь про украинцев и тащите на форум.
автор lilu1990 • 28 декабря 2024
Ответ дляPerfect look
Не смущает.
Ну да, тут лайки можна зібрати лиш під новинами про високопоставлених корупціонерів. Такі злочини то чисто Робін гуд нашого часу