Розслідування встановило, що підозрювані працювали на складі повернення товарів у районі Зґєж (Zgierz). Жінки організували схему, за якою вони замовляли товари з компанії, де працювали, а потім вносили неправдиві дані в ІТ-системи про повернення цих продуктів.
Таким чином:
Товар залишався у них, а гроші за повернення надходили на їхні банківські рахунки.
Продукцію частково продавали, а частину використовували особисто.
Згідно з висновками поліції, ці дії завдали компанії збитків на суму майже 3 мільйони злотих.
А ви хочете чесності від інших. Армія це зріз суспільства і все чим воно хворе. Недоліки армії - це недоліки суспільства. А не навпаки. Я в шоці з наших людей. Як з такими будувати правову державу?
Таким чином:
Perfect look• 28 декабря 2024
Ответ дляlilu1990
Ну да, тут лайки можна зібрати лиш під новинами про високопоставлених корупціонерів. Такі злочини то чисто Робін гуд нашого часу
Еще раз, к чему ваше тема ?
Очередной раз обгадить украинцев или какой посыл этой темы ?
Perfect look• 28 декабря 2024
Ответ дляnata.ant
Я в Киеве и не уезжала. В Польше как-то сами разберутся
Perfect look• 28 декабря 2024
Ответ дляlilu1990
А ви не розумієте морально етичний посил теми? То перечитайте ще раз
Нет, не понимаю, почему нет вашей темы, как в Польше относятся к украинцам ? Как дурят в такси , как хамят в магазинах ? Как пренебрежительно смотрят и относятся в целом ?
Я наслушалась от знакомых всего этого и поляков мне вообще не жалко . Не удивлюсь, если украинок подставили специально.
Еще и суда не было, а вы уже тему состряпали, очерняющую украинок . Не стыдно ?
Ответ дляPerfect look
У мене прямо протилежний досвід з поляками, і років 6 назад я працювала на подібному складі. Правда не на звротах а на пакуванні, приблизно 3 місяці. Там неможливо увійти в систему без карти ключа, який у кожного індивідуальний. Який ти носиш із собою і ніхто не має до нього доступу, бо це і ключ для реєстрації в системі коли йдеш на перерву чи вертаєшся. Я в загальному уявляю як працювала їхня схема. Тим більше банківські рахунки їхні, про які зі складу ніхто не міг знати
Perfect look• 28 декабря 2024
Ответ дляlilu1990
Тот кто имеет доступ к системе может это сделать легко.
В любом случае, нет еще решения суда, что виноваты украинки, это всего лишь версия пока.
Но вы же бегом прибежали этой темой махать и кричать смотрите какие украинки.
Их вина не доказана еще и очень некрасиво с вашей стороны их обвинять
Ответ дляPerfect look
Банківські рахунки їхні ніхто не міг знати. Це виключено. Їх знала лиш агенція праці. Навіть у співробітників складу типу бухгалтера їх не було
Perfect look• 28 декабря 2024
Ответ дляlilu1990
Аферисты могут, что угодно провернуть , сказали, что для работы нужно, они и назвали всё, что спросили, люди в чужой стране и многого не понимают.
Я не верю в то, что это делали украинки и их вина пока еще не доказана.
Ответ дляPerfect look
Щоб це провернути мало 1 людини, наскільки я знаю роботу на звротах. Для такого масштабу збитку як мінімум 5 людей потрібно.
Товар не вертався, але числився як повернений у системі. Він мав певно бути проведений як брак. Я собі так думаю. Щоб його ’забракувати’, треба було купу маніпуляцій зробити. Але це тільки мої припущення.
Ответ дляPerfect look
Крім того нехай тема послужить прикладом і нагадуванням тим хто збирається у Польщу і думає там працювати.
Файна_зупка• 28 декабря 2024
Не поняла схему. И сомневаюсь что это правда, потому что на такие суммы никто не будет палиться, тем более женщины, живущие в стране, которую обманывают. Те, кто крутит такие суммы, сидят в других странах. Это вброс чистой воды, либо их подставили, кто-то сидящий в россии или где-то на Багамах, либо они не знали что делают.
Файна_зупка• 28 декабря 2024
Ответ дляIrii
Сміх сміхом, але мені Бонпрікс так і не переказав кошти за повернутий їм товар, який навіть оприбуткували на складі...Завдяки таким паскудам.
в чем проблема было написать? вернули бы
Файна_зупка• 28 декабря 2024
Ответ дляIrii
У меня тома переписки с клятвами менеджера Сергея Махницкого, что деньги вот-вот вернут и что они проинформировали польских коллег.
надо было писать прям в офис в Польшу, выходить на вышестоящее руководство
Ответ дляМяо
Я в курсе, не только меня кинули, у нас было сообщество ’кинутых’. Писала даже в главный офис в Германии, они отправили меня к украинским коллегам. Но некоторым повезло, им вернули деньги.
Perfect look• 28 декабря 2024
Ответ дляМяо
Конечно вброс, но автор рада стараться притащить его сюда и обливать грязью украинок .
Без суда и следствия.
Дно просто.
Без суда и следствия.
Дно просто.
Ответ дляМяо
Замовляли товар, платили за нього, на складі у системі оформляли його як зврот, можливо проводили як брак, щоб не вертати на склад, браки складіруються і обчислюються окремо. Гроші їм вертались, при цьому товар теж лишався у них
Ответ дляPerfect look
Без суда и следствия.
Дно просто.
Без суда и следствия.
Дно просто.
Не скопіювала ту частину де сказано, що типу замовлений товар у дівчат вилучено
Правоохоронці вже вилучили частину майна, отриманого злочинним шляхом. Жінкам висунуто обвинувачення за шахрайство, що передбачає позбавлення волі на строк до 10 років та вилучення незаконно отриманих коштів та майна.
ImperoTanya• 29 декабря 2024
Ответ дляlilu1990
Всього 11 людей, 10 українок і 1 білоруска
Ти ж бач скотиняка така! 10 наших бідось буде сльози за гратами лити через неї
Ответ дляСтрекоза любви
Де ви бачили виправдання?
Я пишу, що ці схеми з посилками і працівниками пошти є у всіх логістичних компаніях світу. Це реальність. Прочитайте, в Гугл повно історій.
Якщо ваша мета саме «полоскати українок» в гівні, то вибачте, у вас не вийшло.
Та не, украинцы сами погани) одни проститутки и аферисты у нас, а если разобраться, то везде)
Файна_зупка• 29 декабря 2024
Ответ дляlilu1990
вы хотите сказать что они обманывали компанию в которой работали на 30,7 млн грн, ну вам самой не странно это звучит?
Есть в Европе такой классный сайт как заландо лаунж/ заландо прив (секретный сайт заландо со скидками), Так вот именно Польша охотнее всего делает частичные возвраты 20-100% за брак товара, но товар остается у покупателя, может эту новость неверно перевели и суть в другом.
Ответ дляМяо
Можливо це Зара. Один з найвідоміших в районі лодзя складів одягу. Ціни там самі знаєте які.
А в свята на тих складах просто жесть твориться. Коли розпродажі - там балаган і хаос. В мутній воді легше рибу ловити
Файна_зупка• 29 декабря 2024
Ответ дляImperoTanya
Що Ви брешете.
9 українок. 1 начальниця білоруска - вона курво наших курочок звела в блуд :(
вот то что бордели там держат белоруски- я поверю, знакомая рассказывала, а мне нет смысла ей не верить - т.к. она сама в эту тему подалась и работает на белоруску, там многие белоруски создают подобные бизнесы