мистерЛяпсус• 29 декабря 2024
У вас залишились гроші після свят?
Оплатили всі рахунки, подарунки, на столи святкові, що у вас залишилось по грошам до наступної зп, бо в мене зовсім пєчалька, доведеться лізти в кредитку?!😕
Аноним_1858• 29 декабря 2024
Ответ дляСоседушка
Думаєте, буде норм? Думала про 500 дол., але блін, накладно трохи. Хотіла дізнатися, чи ок буде менше трохи...
500 то досить багато .
Тим більше ви не будете присутні.
Соседушка• 29 декабря 2024
Ответ дляАноним_1858
500 то досить багато .
Тим більше ви не будете присутні.
Ви полегшили мені завдання))) Дякую!
Років 15 вже з весіллями не мала справу, тому геть не в курсі була.
РокерША• 29 декабря 2024
Ответ дляСоседушка
Це мінімум. Все залежить від того, які у вас стосунки та скільки є грошей.
300 $ також буде дуже добре. Тим паче, Ви не йдете на весілля.
Пишу з калідору• 29 декабря 2024
Ответ дляБяки-козяки
У нас
31/1 Новый год
7 Рождество
19 Крещение
14 день влюблённых
Ну и 8 марта конечно )))))
31/1 Новый год
7 Рождество
19 Крещение
14 день влюблённых
Ну и 8 марта конечно )))))
23 февраля забыли
Пишу з калідору• 29 декабря 2024
Ответ дляСоседушка
Я думаю, 300-400 будет нормально
100 - это ну как то совсем мало
Не обижаюсь• 29 декабря 2024
Все як завжди. 15 січня аванс. Гроші залишились. Подарунки купували протягом року потроху. Алкоголь теж. На святковий стіл теж багато не витрачаємо.
Дую на вітер• 29 декабря 2024
Ось зранку порахувала. За тиждень чисто на продукти пішло 10 тис. Офігєла, дуже. Доход на сім´ю десь 50 тис в місяць. Толком нічого не купувала. Пару банок ікри з атб, нарізки десь гривень на 700. А решта що взагалі не зрозуміла. Це при тому що десь пів року тому рахували, що в місяць на продукти в 15 тис вкладаємось. І це я економна, все по акціях стараюсь брати. Що за ціни....
Я таке знаю• 29 декабря 2024
В мене ще свята не починались, хоча 25го трішки приготувалася, була і рибка червона. Але то скоріше за все чисто прояв поваги до інших.
Я таке знаю• 29 декабря 2024
Ответ дляСоседушка
Ну подаріть скільки не накладно. Все ж для племінниці 100 долларів це мало. Ну хоча б 300$.
ЗдесяЯ• 29 декабря 2024
Мені ще зп не приходила. Коли контрагенти розрахуються- то буде нам на зарплату. Я фоп
СКИБИДЫШь• 29 декабря 2024
В принципі, в мене вже все закуплено: і продукти до кінця тижня, і, окремо, продукти для святкового столу, подарунки, включаючи всіх родичів, і, звісно, алкоголь. Навіть автівку до повного баку заправила вчора.
Ще залишилося трохи грошей з тих, які призначені для поточних витрат. Резерв для свят мені вдалося не чіпати. Сподіваюся, що сміливо кошти з нього зможу перевести в довгострокові заощадження.
Тримаю свічку• 29 декабря 2024
Ответ дляПишу з калідору
23 февраля забыли
День мільчіков в трусіках 😂
Лялька в колисці• 29 декабря 2024
Да, т.к. никаких подарков никому не покупали, стол будет скромный, самый обычный.
Брюлик в стразах• 29 декабря 2024
Ответ дляЗ горіха зерня
У нас також! Ну як у всіх нормальних людей!!!
Нормальні люди якось надривно ставлять багато знаків окликів
Кого в нормальності переконуєте ?
Успокойся_Успокойся• 29 декабря 2024
Ответ дляYaЯна
Ніколи в житті не залазили в кредитку, ні я, ні чоловік. Заробляємо дуже скромно. Треба жити ’по средствам’
Ой, в мене так батьки жили і я в дитинстві. А чоловік підсадив на кредитку. Так от, що я вам скажу, це набагато зручніше. І ні, ми не витрачаємо бездумно кредитні кошти. Просто та ж оплата частинами набагато зручніша, ніж довго і нудно відкладати. Або до зп грошей не так багато, а щось знадобилось ось тут і зараз - кредиткою розрахувались, а з зп перекрили. І якість життя значно покращилась, коли я перестала шарахатись від слова «кредитка»
Праздники еще не кончились, но денег уже мало, тысяч 5 гривен.
В нычку лезть не хочется, и у мужа дергать тоже сверх выделенного - только вроде в этом месяце какая-то нормальная сумма отложилась.
Но у нас просто комбо получилось - гринкарта на год, каско за след. квартал, 5 подарков, 3 обогревателя, кофеварка + врачи, лекарства. Бесит. :(
Ответ дляСоседушка
Дуже сподіваюся, що кредит брати не доведеться. Я більше налаштована зекономити)) До речі, питання до порадниць: як вважаєте, скільки буде ок подарувати племінниці на весілля? Ми не зможемо приїхати, але хочеться зробити подарунок. Дякую)
Сколько у вас племянников и насколько вы близки с этой? И насколько вы обеспечены? И об этом в курсе родственники? :)))
У нас один племянник, мы дарили 1 000. Ну и существенная деталь, все в курсе, что у нас есть возможность дарить такие подарки.
Соседушка• 29 декабря 2024
Ответ дляГитта Ягг
Дохід сім´ї на нас двох - від 50 до 80 тис. на місяць. Звичайні роботяги ми. Племінників семеро. Близькі з усіма, в принципі.
Соседушка• 29 декабря 2024
Ответ дляГитта Ягг
300 баксов - в данной ситуации отличный подарок. 100 - нельзя, это не чужие люди. 500- я думаю это перебор.
Я теж до цієї суми схиляюсь. Дякую)