Bransoletka• 29 декабря 2024

Відмова від транзиту російського газу загрожує Україні ракетними ударами по га

❗️Відмова від транзиту російського газу загрожує Україні ракетними ударами по газотранспортній системі, — Bloomberg

«Ухвалюючи рішення про зупинку транзиту, Україна має враховувати необхідність захисту 38,6 тис. кілометрів газопровідної системи країни. Ця мережа, одна з найбільших у світі, уникла атак протягом останніх трьох років, оскільки російський газ проходив через неї. Якщо це припиниться, система може стати мішенню, як це сталося з газосховищами та джерелами електроенергії».

Що скажете? Тепер ще й газову систему поб´ють? Для чого Україна зупиняє транзит?
-Инга-• 29 декабря 2024
вы одна этот аккаунт ведете или вы там посменно?
Аnnеt• 29 декабря 2024
т.е. раша расхерачит газопровод, который строили ещё в Союзе? и которым ещё может в будущем пользоваться?
Аня+Федя=Данил• 29 декабря 2024
Будуть бити 100%
Я читаю і дивлюсь кацапські новини
ok1904• 29 декабря 2024
Якби не Фки, вже б херакнули давно. Фки роблять обстріли ворога неефективними.
opium_black• 29 декабря 2024
Ответ дляАня+Федя=Данил
Будуть бити 100%
Я читаю і дивлюсь кацапські новини
А то вони до цього не били. Останній обстріл ракетами тому приклад. По газу в тому числі.
Аnnеt• 29 декабря 2024
Ответ дляАня+Федя=Данил
Будуть бити 100%
Я читаю і дивлюсь кацапські новини
тогда Европа, оставшись без кацапского газа, будет винить не Зеленского, а рашку. где тут кацапский профит?
Parasolechcka• 29 декабря 2024
Ответ для-Инга-
Думаю вони позмінно працюють.
ok1904• 29 декабря 2024
Притому точність рашкіних ракет така, що плюс мінус 500м-1 км... Ще попробуй попасти по тому газопроводу. Спустили каховське ...кому вони краще зробили?
Аnnеt• 29 декабря 2024
газоизмерительную станцию в Судже, думаете, наши просто так взяли?
Файна_зупка• 29 декабря 2024
Ответ для-Инга-
Многоножка
begovelik• 29 декабря 2024
Автор, цель одна - затянуть войну, чтобы не было никакого перемирия. Владимир Александрович понимает, что в случае мира его ждет тюрьма, т.к. к нему огромное количество вопросов. Вот он и эскалирует
NesmeyanaYa• 29 декабря 2024
Так вони і до цього били
Ромашка -3390• 29 декабря 2024
Ответ дляbegovelik
И кто же его посадит
sky-labs• 29 декабря 2024
Потому что ’только путин’ хочет продолжения войны
НадпотужнаПотужність• 29 декабря 2024
Ответ дляbegovelik
так кто его посадит? его первым бортом отправят в Лондон. Ну или в Москву, где он проживал последние 5 лет перед выборами 2019 года.
LyudaT• 29 декабря 2024
По газовій системі б´ють вже давно. Просто у нас не пишуть, куди прилітає. В Полтавській області було багато прольотів по газовій інфраструктурі.
автор Bransoletka • 29 декабря 2024
Ответ для-Инга-
Дитина з 2 до 4 ранку не спала, пришлося мені з нею лежати . От і лазила в інтернеті
Coffee is Love• 29 декабря 2024
Ответ дляАnnеt
Так нє доставайся ж ти никому!
Coffee is Love• 29 декабря 2024
А по темі - най собі б´ють, аби в тих хто поруч не попали.Менше ракет на житлові будинки та ТЕЦ залишиться
Решка7777• 29 декабря 2024
Ответ дляbegovelik
сбежит он в какое-нибудь Кабо-Верде..
и все остальные, не ’хотят ’ видеть что тут происходит
проще права человека в Камбоджи