Bransoletka• 29 декабря 2024
Відмова від транзиту російського газу загрожує Україні ракетними ударами по га
❗️Відмова від транзиту російського газу загрожує Україні ракетними ударами по газотранспортній системі, — Bloomberg
«Ухвалюючи рішення про зупинку транзиту, Україна має враховувати необхідність захисту 38,6 тис. кілометрів газопровідної системи країни. Ця мережа, одна з найбільших у світі, уникла атак протягом останніх трьох років, оскільки російський газ проходив через неї. Якщо це припиниться, система може стати мішенню, як це сталося з газосховищами та джерелами електроенергії».
Що скажете? Тепер ще й газову систему поб´ють? Для чого Україна зупиняє транзит?
opium_black• 29 декабря 2024
Ответ дляАня+Федя=Данил
Будуть бити 100%
Я читаю і дивлюсь кацапські новини
А то вони до цього не били. Останній обстріл ракетами тому приклад. По газу в тому числі.
Parasolechcka• 29 декабря 2024
Ответ для-Инга-
вы одна этот аккаунт ведете или вы там посменно?
Думаю вони позмінно працюють.
Файна_зупка• 29 декабря 2024
Ответ для-Инга-
Многоножка
Ромашка -3390• 29 декабря 2024
Ответ дляbegovelik
Автор, цель одна - затянуть войну, чтобы не было никакого перемирия. Владимир Александрович понимает, что в случае мира его ждет тюрьма, т.к. к нему огромное количество вопросов. Вот он и эскалирует
И кто же его посадит
НадпотужнаПотужність• 29 декабря 2024
Ответ дляbegovelik
так кто его посадит? его первым бортом отправят в Лондон. Ну или в Москву, где он проживал последние 5 лет перед выборами 2019 года.
Ответ для-Инга-
Дитина з 2 до 4 ранку не спала, пришлося мені з нею лежати . От і лазила в інтернеті
Coffee is Love• 29 декабря 2024
Ответ дляАnnеt
т.е. раша расхерачит газопровод, который строили ещё в Союзе? и которым ещё может в будущем пользоваться?
Так нє доставайся ж ти никому!
Coffee is Love• 29 декабря 2024
А по темі - най собі б´ють, аби в тих хто поруч не попали.Менше ракет на житлові будинки та ТЕЦ залишиться
Ответ дляbegovelik
сбежит он в какое-нибудь Кабо-Верде..
и все остальные, не ’хотят ’ видеть что тут происходит
проще права человека в Камбоджи