Даксо• 28 декабря 2024

Русня выложила видео

Атаки на Приднепровскую ТЕС 25.12. От части станции вообще не осталось ничего.

Интересно послушать тех, кто тут рассказывает как нас дрессируют. Ваши комментарии?
Еленка14• 28 декабря 2024
Немає сенсу їм щось доводити. Ватноголовим це не дійде, вони все одно ненавидять українців, Україну, нашу культуру. Тільки сидять тут і поносять. Останнім часом навіть українською стали писати, мабуть, для більшої трагічності.
svitochkaa• 28 декабря 2024
Не слышала даже об этом.
чаревна• 28 декабря 2024
Они горошек покупают к НГ
Стрекоза любви• 28 декабря 2024
Звісно, є і про що пожалітися: це інколи невідповідність графіків, і вибачте, комусь пощастило були на гілці критичної інфраструктури, а мені, наприклад, ні.
Але, дійсно, постійно писати про те, що «у нас немає світла, бо ми все продаємо в Європу, або нас «дресують» - це банальна тупість російських наративів, які такі ж недалекі повторюють і множать».
Манула• 28 декабря 2024
Її вже стільки раз обстрілювали. Дякую енергетикам за відновлення!
В 22-му році довелось під час обстрілу з пагорбу на Соколі спостерігати за обстрілом, це такий жах!
Teonaa• 28 декабря 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Удалено администрацией...
чаревна• 28 декабря 2024
А, что за клоун зашёл в тему свои печати лепить
автор Даксо • 28 декабря 2024
Ответ дляМанула
Вот эти энергетики нас по видимому и дрессируют.
чаревна• 28 декабря 2024
Ответ дляМанула
Я вообще не понимаю, какую ценность кацапы в ней нашли, что периодически прицеливаются к ней
Манула• 28 декабря 2024
Ответ дляДаксо
Угу, деякі помираючи під завалами ...
Mariya Prokhorova• 28 декабря 2024
Ответ дляЕленка14
Погоджуюся кацапи радіють , коли нас бомбардують
Стрекоза любви• 28 декабря 2024
Ответ дляTeonaa
Удалено администрацией...
Ви про те, що якісь будинки знаходяться на критичній інфраструктурі?
Marinamariana• 28 декабря 2024
Ответ длячаревна
Они горошек покупают к НГ
🤭🤭🤭
Mariya Prokhorova• 28 декабря 2024
Ответ длячаревна
Хіба в їх діях є логіка !
У них тактика вижженої землі
Стрекоза любви• 28 декабря 2024
Ответ дляMariya Prokhorova
Так, радіють, але цей рік постійно ниють - «у них света не было 3 дня, теперь есть, поезда снова ходят. За что мы их так жалеем, неужели не можем нормально бомбить?»
Таке пишуть, не подобається їм, що відновлюють доволі швидко.
Teonaa• 28 декабря 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Не якісь. Їх луже і дуже немало
Манула• 28 декабря 2024
Ответ длячаревна
Ну як би хочуть залишити лівобережжя та центральну Україну взагалі без енергопостачання. Вони же не тільки в Придніпровську ГЕС цілять, а і в інші ТЕС + ГЕСи по Дніпру + розподільчі вузли
Mariya Prokhorova• 28 декабря 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Це тільки доводить, що вони за продовження війни , кацапам не потрібен мир , вони звичайні нацисти- рашисти
Teonaa• 28 декабря 2024
Ответ дляМанула
Ну так обстріляють - поремонтуємо, обстріляють - поремонтуємо. Так можна і століття «гратися». Все одно ми як не бомбили, так і не бомбим по-нормальному
автор Даксо • 28 декабря 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Так отож, а свои недалекие тут накидывают на них.
Teonaa• 28 декабря 2024
Ответ дляMariya Prokhorova
Зате нам потрібен
Стрекоза любви• 28 декабря 2024
Ответ дляTeonaa
Не якісь. Їх луже і дуже немало
Не можу нічого сказати, в мене даних немає. Я за останні 3 роки змінила 3 квартири в різних районах, скрізь вимикають і вимикали.
Marinamariana• 28 декабря 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Как же я хочу чтобы Раха вся горела особенно Москва , почему же мы не бомбим их ТЭС ? Зимы к них холоднее , они бы там повымерзнули нафиг и к нам бы не лезли уроды
Mariya Prokhorova• 28 декабря 2024
Ответ дляTeonaa
Не буде століттями , раша то велетень на глиняних ногах
Стрекоза любви• 28 декабря 2024
Ответ дляMarinamariana
В мене є тільки одна відповідь - наш обмежений ресурс в ракетах.
Скоріше військові цілі більш в пріоритеті.
Mariya Prokhorova• 28 декабря 2024
Ответ дляTeonaa
Зате нам потрібен
Нам потрібна Перемога над тим кодлом , щоб вони знали , що якщо полізуть сюди отримують по зубам
СвітланкаОК• 28 декабря 2024
Ответ дляTeonaa
Удалено администрацией...
А сходіть працювати в енергетику та перемкніть якщо ви знаєте як краще.

Чоловік в цій сфері. Ситуація не те що погана, а максимально х-ва. І знаючи правду читати оці дибільні висери що відключають бо тарифи підняти хочуть - зла не вистачає просто. Які ж є тупоголові люди.
Mariya Prokhorova• 28 декабря 2024
Ответ дляMarinamariana
Бо немає далекобійної зброї власної , бо всі ці 30 років жили ’ багатовекторною ідеєю’
Julieta78• 28 декабря 2024
Ответ дляMarinamariana
Ну вот они нам бомбят который год. Мы повымерзали? Нет. Свет у нас есть, тепло есть.
А с их площадью, ресурсами и количеством атомок, ТЭЦ, распред.узлов, и т.д. мы ничего с этим не сделаем. У нас нет столько ракет. Ну повредим мы 2, 3, 4 станции. И что? Это как комар укусил. У них других дофига .
Mariya Prokhorova• 28 декабря 2024
Ответ дляСвітланкаОК

Так то тролі кричать , навмисно , інформаційну війну кацапи проводять дуже вдало !
Ми вже вихаркуємо дешевий газ (((( віддали всі ракети в якості платні