Бубль Гум)• 29 декабря 2024
На стул положить подушку с эффектом памяти?
На стул положить подушку с эффектом памяти имеет смысл с медицинской точки зрения?
Результат:
вже голосів:
4 (66.67%)
Лучше оставить твердый стул
2 (33.33%)
Положить подушку
Бубль Гум)
• 29 декабря 2024
Ответ дляУдальонка
Какая необходимость?
Гемморой и кровообращение в тазу, венозный оттоок.
Ло Шарик• 29 декабря 2024
Ответ дляБубль Гум)
Для цього є спеціальні.
Мама фіфті цента• 29 декабря 2024
Ответ дляБубль Гум)
Дуже раджу ось таку
Три роки вже на ній в офісі, форма не приминається. Вже декілька знайомих купили собі за моєю порадою, задоволені
Борода• 29 декабря 2024
Ответ дляМама фіфті цента
Дуже раджу ось таку
Мабуть, Ви мені радили майже рік тому цю подушку)
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3477096
Дякую Вам🌷 Купила, користуюся постійно.
Мама фіфті цента• 29 декабря 2024
Ответ дляБорода
Дякую Вам🌷 Купила, користуюся постійно.
Да, то моє повідомлення було.
Мама фіфті цента• 29 декабря 2024
Ответ дляВсміхайлик
Вот это реклама капец
Просто у вас не було проблеми, коли дійсно потрібна подушка. У меже вилізла грижа, яка защемила корінець сідничного нерва. Я не могла ходити і сидіти. Пів року уколів, таблеток , процедур - лазер, витягування, підвішування, масажі. Стало легше, болі пройшли. А сидіти не змогла і офісі, копчик починав нити сильно . Знійшла цю подушку і життя змінилось. І ті, хто багато часу проводить за компом на жорсткому стільці з часом шукають щось подібне.
Сину робила фото своєї , щоб купив. Вже два мічяці користується, дуже подобається. До цього вже три стільці компьютерні собі змінив, на всіх не зручно багато годин сидіти.