Ду да ду да ду• 29 декабря 2024
Чи створюєте ви капітал для дитини?
Задумалася, що діти ростуть, а я нічого їм не приготувала.
Чи є у вас такий капітал? Як назбирали?
Розумію, що треба починати, хоч потрохи. Може по 500 грн в місяць відкладати, чи це зовсім не гроші?!
Чи є у вас такий капітал? Як назбирали?
Можу брикнути• 29 декабря 2024
Ответ дляЛуноликая Вика
В розвиток може вкладатись люба родина - дорожче чи дешевше. А квартиру купити далеко не кожна.
І ще нюанс - освіту і навички можна застосувати будь де в світі, а квартира в Україні сумнівний капітал на майбутнє для нинішніх дітей, які більшістю роз´їдуться по світу.
Если ребенок не планирует жить в Украине - тогда нет смысла в покупке. Но можно иметь деньги на покупку в другой стране, где он хочет жить. Когда родители могут позволить купить ребенку жилье - это много значит для самих детей. Если такой возможности нет, значит нет. Но говорить, что это не важно - не стоит. Очень даже важно.
Луноликая Вика• 29 декабря 2024
Ответ дляМожу брикнути
В кожного ж своя думка. У мене відрізняється від вашої.
Для мене відсутність житла від батьків була дуже гарним стимулом заробляти на своє, чогось досягати. Якщо чесно, маючи житло, я б так не напрягалась.
Перекус беру завжди• 29 декабря 2024
Ответ дляЛуноликая Вика
Вкладати в освіту - це не лише про репетиторів. Це навчити знайти себе, свої сильні сторони, навчити і допомогти їх розкрити, навчити користуватись своїми навичками, застосувати свої ці сильні сторони, хоббі
Навчити знаходити інформацію, користуватись нею.
І так далі
А я как репетитор хочу сказать что дети не умеют думать вообще, что-то вне шаблона теряются
Луноликая Вика• 29 декабря 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
Так я об этом и пишу.
Многие ’вложить в образование’ подразумевают отдать в хорошую школу и потом в рейтинговый ВУЗ.
И забывают о том, что важно научить ребенка думать, развивать логику (не только математическую), искать информацию быстро и качественно, уметь эту информацию применить.
Ду да ду да ду
• 29 декабря 2024
Ответ дляБезпринципова
Простите, я не хотела вас обидеть. Прочитала- хотя бы по 500 грв и сделала ошибочный вывод.
Ну я так приблизно порахувала. Що хоч які кроки треба робити. Дітей двоє. Нагодовані, вдягнені, кожен має свої хоббі, займаються з репетиторами, відпочивають,подорожують. Але бренди не носять, айфони не маємо. На н.з відкладаю лише 10%. А тут найшла банку і мені здалося добра ідея
Грамотний хвіст• 29 декабря 2024
Да, у нас муж на финансовой грамотности повернут) дети с 7 лет инвестируют.
Українська Мрія• 29 декабря 2024
Ответ для40каградусная
Дитині 19, капітала немає, вкладаємося в освіту, капітал сама, гадаю, заробить
Правильно нам никто капитал не слаживал, ребенок должен к чему то стремиться, а не мама с папой даст а он просрет
Мурзилка• 29 декабря 2024
Я создаю капитал для себя. Который в могилу не унесу и, если сохранятся после войны, мои несколько объектов недвижимости и так ребёнку достанутся. Пусть в его 40-50 лет (когда реально всего нужнее, в 20 лет можно и в общаге быть счастливым, в драных джинсах красивым, и есть энергия учиться, работать и чего-то достигать, а начиная после 40 самое страшное остаться бедным).
Пока мой ребёнок живёт на съёмной квартире, которую мы ему пополам оплачиваем, и подкидываем на жизнь, дарим подарки. Не жалуется, сам лапками шевелит.
Холодная каша• 29 декабря 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
500 грн это ничего, это 10 дол. Сколько детям лет? Просто откладывайте деньги и все. Запас должен быть отложен на 3 мес жизни если потеряете работу. И остальное откладывается и не берется. Валюта, гривны, военные ваучеры, и тд.
Так, в наш час 500 грн-це мізер. При тому, якщо його не відкладати-він буде витрачений непомітно, бо нічого зараз за ці гроші не купиш. Але! Якщо кожного місяця відкладати по 500, але в валюті, то через 18 років це буде певна сума, яка більше, ніж нуль. В багатьох порадниць навіть більш дорослому віці немає подушки, а в дитини автора вже буде, хоч і невелика.
Холодная каша• 29 декабря 2024
Ответ дляДу да ду да ду
Ну то ви пропонуєте взагалі нічого не відкладати, а тягнути лямку?
Не слухайте, якщо у вас зносяться чоботи і буде той «капітал», з якого тут сміються, то навіть якщо він і дорівнюватиме ціні чобіт, то у вас будуть чоботи. А в протилежному випадку у вас навіть чобіт не буде
Безпринципова• 29 декабря 2024
Ответ дляДу да ду да ду
Иметь сбережения- всегда хорошая идея.
Перекус беру завжди• 29 декабря 2024
Ответ дляЛуноликая Вика
Так я об этом и пишу.
100%
Самая СоветЧиваЯ• 29 декабря 2024
Звісно ж відкладайте, тілки не в гривні зберігайте. Зберігайте в акціях, облігаціях, в землі врешті-решт.