все по ГОСТу!• 29 декабря 2024
Порадьте заклад в Києві з кріслом-гойдалкою з видом на природу.
Доброго ранку.
Від морального виснаження, сімейних непорозумінь сьогодні зранку стався нервовий зрив.
Викричалася, виплакалася і відчуваю, що треба мені побути наодинці.
Но де? В голові лише чашка кави, книжка, крісло-гойдалка і природа.
Дівчата, благаю допоможіть знайти в Києві таке місце.
Дякую хто відгукнеться.
Меня много• 29 декабря 2024
1. Кресло это прям обязательное условие?
2. При такой погоде долго вы там просидите?
3. Природа и Киев? Хм..
все по ГОСТу!
• 29 декабря 2024
Ответ дляМеня много
3. Природа и Киев? Хм..
1. Хотілося б. Це те що мене заспокоює. Вдома читаю книжки, п´ю каву саме в такому кріслі.
2. Крісло в закладі, не на вулиці, но за вікном природа, а не мафи, супермаркети і т.д.
3. Впевнена, що є такі місяця. Наприклад, десь на Гідро парку, на виїзді на Вишгород, де яхт клуб і т.д. ,просто я про них не знаю.
все по ГОСТу!
• 29 декабря 2024
Ответ дляРаспутница
Звернітся краще до психолога, якщо вдома вам так важко
Уже записалася на середу.
Семенівни сусідка• 29 декабря 2024
Ответ длявсе по ГОСТу!
Щиро дякую, пішла шукати.
Еще посмотрите Осокор резиденс