Цветочница• 29 декабря 2024

Німіють руки уві сні

Вже другу ніч мучаюсь вночі, руки німіють страшно... В любому положенні, не знаю куди діти...має хтось здогадки чому це?
Варена цибуля• 29 декабря 2024
Остеохондроз.Найкраще-спорт,підтримує в більш менш стабільному стані все життя.Почніть з невролога.Мені допомагає плавання,ну я це люблю
Бяки-козяки• 29 декабря 2024
Не беременны?
Сколько лет?
И кем работаете?
Эт вернячОк• 29 декабря 2024
Зажимает в шее, сходите к остеопату. Невролог только миорелаксанты выпишет, а зажим останется
Балаболка• 29 декабря 2024
Ответ дляВарена цибуля
Плюсуюся. Мучилася так ночами через остеохондроз шийний
автор Цветочница • 29 декабря 2024
Ответ дляБяки-козяки
Не беременны?
Сколько лет?
И кем работаете?
39, робота малорухома.. Почну фізру від нині
Упругая попка• 29 декабря 2024
Теж таке було. Донька, коли була маленькою, любила спати а мене на руці. Передавила якісь судини. Вночі був жах, спати не могла. Допоміг лікар. Але лікування було досить довгим.
Жена сантехника• 29 декабря 2024
Йога, плавание, растяжка
Я спасаюсь только этим
Варена цибуля• 29 декабря 2024
Ответ дляЦветочница
Вперед,для здоровʼя корисно дуже.
Вероятненько• 29 декабря 2024
Це проблеми з шиєю.
Ширли-Мырли• 29 декабря 2024
Невропатолог и массаж.
У знакомой няни такое было, ее направили на МРТ, болезненные уколы и массаж
Iryna-36bb• 29 декабря 2024
Ответ дляШирли-Мырли
Невропатолог и массаж.
Артроз- помог мовекс актив