Лукава Кішка• 29 декабря 2024

Накрила депресія і тривога

Не можу заспокоїтися після стресу, накрила депресія. П´ю адаптол, не допомагає. Другу ніч е можу заснути. Завтра на роботу. Що робити?
Коко На Страже• 30 декабря 2024
Ответ дляПрибираю щодня
Екстрасистолія (((
Завтра до лікаря , робота, докупити продукти , я не знаю як все встигнути .
Дуже відчуваю екстраситоли сьогодні .
Вітаміни магній , групи в приймала .
Краплі випила , знов удар , і мені вже не по собі .
Та маю той золофт та флюанксол ще ніяк не наважусь приймати (
Стресс кожен день , без таблеток походу не вирулю
Бережіть себе. В мене чоловік помер на початку місяця від цієї патології
Экспертиза• 30 декабря 2024
Ответ дляПрибираю щодня
А ви робили обстеження?
Мені вже так страшно
Спати не можу
Тільки кардіограму і узі серця,там все нічого критичного.Після нового року піду да сімейного,бо в мене ще тиск дуже високий,мабуть треба ліки від тиску на постійній основі приймати.Приймаю АД вже довго,но бувають такі приступи.
Прибираю щодня• 30 декабря 2024
Ответ дляЭкспертиза
А який ад приймаєте ?
Лікар сказала мені , що ад та нейролептик мають прибрати ці симптоми
Экспертиза• 30 декабря 2024
Ответ дляКоко На Страже
Не лякайте будь ласка,ще ніч попереду!В чоловіка була арітмія?Мої співчуття.
Коко На Страже• 30 декабря 2024
Ответ дляЭкспертиза
Так аритмія...
Экспертиза• 30 декабря 2024
Ответ дляПрибираю щодня
А який ад приймаєте ?
Есцитам 10мг,вже років 5,в мене тривожний розлад ще з молодості,мені 54.
Прибираю щодня• 30 декабря 2024
Ответ дляКоко На Страже
Так аритмія...
Мої співчуття .
А лікування є від цього ?
Коко На Страже• 30 декабря 2024
Ответ дляПрибираю щодня
Мої співчуття .
А лікування є від цього ?
Якщо у Вас стресси то лікування не може дати ефект на який Ви очікуєте. Чоловіка лікували в лікарні,виписали,через 10 днів пішов з життя. Збій ритму. Дуже хотілося б ,щоб Ви прийшли в норму,займіться своїм здоров´ям. Ми трохи втратили час.Дякую за співчуття.