Ща как дам• 30 декабря 2024

По яким ознакам ви розумієте,що вас наврочили?

Не служанка• 30 декабря 2024
Все в житті стало так, що я не відчуваю щастя, весь час складно, пливу проти течії… ще й вдома знайшла підклад. Але куди з цим всім іти - не знаю(((
Раз одела не бу• 30 декабря 2024
Як інфантильно вірити, що хтось має більший вплив на ваше життя, ніж ви самі.
Станьте відповідальною і дорослою, тоді шанси, що все налагодиться зростають в рази.
Ні грама• 30 декабря 2024
Как ни сложно признать, за все в этой жизни мы ответственны сами.
ПрипоРошенная• 30 декабря 2024
Не забобонна. Сама несу відповідальність за все, що відбувається в житті
Я таке знаю• 30 декабря 2024
а що це? ’наврочити’
Соня-сонятко• 30 декабря 2024
По плохим семестровым оценкам сразу понятно- сглаз!
Поумничка• 30 декабря 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Вы за заражение инфекцией тоже несете полнцю ответственность?
автор Ща как дам • 30 декабря 2024
Ответ дляНе служанка
Спаліть це.Кого останнім часом впускали в будинок?Пригадуйте.
автор Ща как дам • 30 декабря 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Не завжди.На жаль((((((
автор Ща как дам • 30 декабря 2024
Ответ дляНі грама
Да,но бывают случаи сглаза и порчи,к сожалению
автор Ща как дам • 30 декабря 2024
Ответ дляПрипоРошенная
Несіть.
автор Ща как дам • 30 декабря 2024
Ответ дляПоумничка
Да,вот например я короной заболевала.Но у меня легко протекала инфекция,без осложнений
ПрипоРошенная• 30 декабря 2024
Ответ дляЩа как дам
Несіть.
І вам раджу )) А не на вроки спихувати свої невдачі
автор Ща как дам • 30 декабря 2024
Ответ дляПрипоРошенная
Так.Але не тоді,коли на тебе навалюються усі неприємності одразу
ПрипоРошенная• 30 декабря 2024
Ответ дляЩа как дам
Критичне мислення вам не властиве(
автор Ща как дам • 30 декабря 2024
Ответ дляПрипоРошенная
Критичне мислення вам не властиве(
Брєд...
ПрипоРошенная• 30 декабря 2024
Ответ дляЩа как дам
Брєд...
Звісно, що брєд ) 21 століття - в таке вірити )
автор Ща как дам • 30 декабря 2024
Ответ дляПрипоРошенная
Тоді ви не повинні втомлюватись на роботі,бл все залежить тільки від вас.
Якщо на вас напали - також ви винні в цьому,навіщо ходите по вулиці.
автор Ща как дам • 30 декабря 2024
Ответ дляПрипоРошенная
Я вірю,бо я знаю подібні випадки,а до цього так як і ви скептично до цього відносилася.
Не служанка• 31 декабря 2024
Ответ дляЩа как дам
Спалила, але мені здається, що воно досі діє на мене, я це відчуваю. В мене список всіх гостей, але нікого не можу запідозрити (((
автор Ща как дам • 31 декабря 2024
Ответ дляНе служанка
Ну на жаль є лицеміри.Тільки в очі посміхаються