Швидкоруч• 30 декабря 2024

Спочатку Різдво, а потім Новий рік

Прочитала статтю, що 1 січня новий рік для тих, хто Різдво святкує 25 грудня.
А 14 січня для тих, хто 7 січня святкує Різдво.
Практично увесь світ спочатку святкує Різдво (25 грудня) а потім Новий рік
(1 січня).
Жинси на дитину• 30 декабря 2024
Ответ дляЗ царем в голові
Я вообще в шоке, как людям абсолютно по барабану, что им правительство назначило - в миг выполнили. Завтра скажут без трусов ходить - будете ходить?
І я поржала), ну не все рівно одним на інших кидатись за той день календаря. Ще ж 99% і посту не тримає, а так нажертися
Мама Никитки-2• 30 декабря 2024
Ответ дляПсихологічка
Православна Церква України перейшла на новоюліанський календар та святкує 25 грудня
Кого? Пасху? 🤦🏻‍♀️
Як вас багато розвелось, НЕ читателів
Бензопирен• 30 декабря 2024
Ответ дляМалая Налегке
Вивчіть тему, а потім пишіть дурниці.
Здається вже 100 разів всім сквзали 7 січня це святкування за старим календарем, який в світі вже ніхто давно не використовує. Навіть ми. І православна церква також.
7 січня нав´язав радянський союз щоб бути не як усі.
Шото вы загнали по вопросу навязывания советским союзом дату 7 января как рождество.
Как бы в советском союзе вопросов религии не было вообще.
Все дружненько строили социализм и истово должны были уверовать в святой коммунизм.
Церквей не было, были типо декоративные. Бабули ходили. И очень сильно прятались верующие средних и молодых лет.
Модной вера и религия как сейчас не была.
Бензопирен• 30 декабря 2024
Ответ дляФайно Замало
а особливо набожні ті, хто в Різдвяний піст обжираєтья/обпивається/об**бується до срачки на новорічних корпоративах і новорічних застіллях, а потім набожно святкує Різдво 7 січня)))
Мои друзья воцерквленные. Очень соблюдают пост. Никогда не видела что они обжимаются и обпиваются на новый год.
Мама Никитки-2• 30 декабря 2024
Ответ дляШвидкоруч
Свята України — офіційно встановлені в Україні державні свята, великі релігійні свята, святкові дні, професійні свята та пам´ятні дні. Згідно зі статтею 92 Конституції України державні свята можуть встановлюватися виключно Законами України. День Конституції України встановлений статтею 161 Основного Закону України. Інші свята встановлено законами України, Постановами Верховної Ради України, Указами Президента України або залишилися у спадок від УРСР та визначаються Кодексом Законів про працю України, прийнятим ще у 1971 році[1].

Серед усіх святкових та пам´ятних днів в Україні, відповідно до Кодексу законів про працю України, затвердженого Верховною Радою України, станом на 29 липня 2023 року 11 днів на рік мають офіційний статус неробочих днів. Стаття 73 Кодексу встановлює Святкові і неробочі дні[2].
Кожен має право на свободу світогляду і віросповідання. Це право включає свободу сповідувати будь-яку релігію або не сповідувати ніякої, безперешкодно відправляти одноособово чи колективно релігійні культи і ритуальні обряди, вести релігійну діяльність.
Здійснення цього права може бути обмежене законом лише в інтересах охорони громадського порядку, здоров´я і моральності населення або захисту прав і свобод інших
Церква і релігійні організації в Україні відокремлені від держави, а школа — від церкви. Жодна релігія не може бути визнана державою як обов´язкова.
Ніхто не може бути увільнений від своїх обов´язків перед державою або відмовитися від виконання законів за мотивами релігійних переконань. У разі якщо виконання військового обов´язку суперечить релігійним переконанням громадянина, виконання цього обов´язку має бути замінене альтернативною (невійськовою) службою.
Ст 36 Конституції України.
Щодо 92 статті. Не аж там про релігійні свята, ні про великі ні про Малі. Вчиться читати першоджерела, а не думки когось.
Щодо 73 ст КЗпПУ я вам неоднаразово писала. «Святкові і неробочі дні» і ніяк інакше. Де ви взяли оте офіційне державне свято?
Мама Никитки-2• 30 декабря 2024
Ответ дляБензопирен
Ваабще Нє заганяюсь. Мені байдуже, якого числа це свято відмічати. Немає точної дати. Просто смішно. Деякі 1 січня справляють новий рік від самого Різдва Христового. Може хочаб трохи кукуха стане на місце і почнуть думати. Все підтягується під потрібні дати. А кому ті дати потрібні, то справа вже 10-та
Бензопирен• 30 декабря 2024
Ответ дляМама Никитки-2
А я все праздную.
Особенно если выходной объявляют в этот день, вообще красота.
В войну, правда, все рабочие(
Вот на празднование Хануки ходила.
Понравилось
Мама Никитки-2• 30 декабря 2024
Ответ дляБензопирен
А я все праздную.
В войну, правда, все рабочие(
Вот на празднование Хануки ходила.
Понравилось
То ж круто. Людина світу. Надо і собі спробувати 😍
А_мій_самий_самий• 30 декабря 2024
Ответ дляМалая Налегке
Вивчіть тему, а потім пишіть дурниці.
это вы врете так по работе или по убеждению?
Коммуниты пытались навязать именно 25 декабря, когда перевели страну на григорианский календарь.
И все остальное в вашем комме тоже ложь.
Не стыдно?
А_мій_самий_самий• 30 декабря 2024
Ответ дляМааарковная
Ніхто з тих, хто розводить ці срачі, не дотримуються посту.
больше того, они не ходят в церковь и не верят в Бога.

Они атеисты, но атеисты ПЦУ - это новая организация среди людей.
Svitlo_• 30 декабря 2024
Ответ дляА_мій_самий_самий

Хто ви тоді, якщо так судите дітей божих?
Мама Никитки-2• 30 декабря 2024
Ответ дляА_мій_самий_самий
Не стыдно?
Ась? Комуністи намагались щось нав’язати і НЕ нав’язали?
Ви добре себе почуваєте? Комуністи перейшли на григоріанській календарь. Вечором Було 1 лютого вранці стало 14. Церква перенесла святкування Різдва на 13 днів вперед. 25+13=7
В інших конфесіях релегійних календар не чіпали і не підтягували під свіцький.
А_мій_самий_самий• 30 декабря 2024
Ответ дляВся в кредитах
Ага католики не люди
и в Иерусалиме , по мнению автора, не православные.
Автору абы гадость сказать.(((
Бензопирен• 30 декабря 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Та я за шо)))
С начала декабря праздную.
Два святых мыколая приходило. И 6 и 19. И подарки есть)))
А_мій_самий_самий• 30 декабря 2024
Ответ дляПсихологічка
Спочатку церква лишилась на старому календарі з протесту проти комуністів, коли церква стала філіалом кгб, старий календар лишили, щоб відрізнятись від церков інших країн. Навіщо зараз в Україні ці конструкції із святкуванням за старим календарем, яким вже більше 100 років ніхто не користується? А загалом, без різниці, що там у мракобесів з московської церкви
вот навыдумывали.
Манипулировать специально учились, или методичка помогает?
А_мій_самий_самий• 30 декабря 2024
Ответ дляСоната любви
ну и пока мы спорим о дате празднования рождества.
ну ничего себе.
Бензопирен• 30 декабря 2024
Ответ дляSvitlo_
Ну не Василя, а по церковному Обрізання Господнє.
А обрезание господнее- это как у иудеев? Пардон
Мой_ужин• 30 декабря 2024
Ответ дляГуру троллинга
Поэтому современные украинки и поехали в Германию к бывшим фашистам, да?
Разница в том, что они уже не фашисты и долги свои выплатили.
А_мій_самий_самий• 30 декабря 2024
Ответ дляПсихологічка
Якщо ви така вірна традиціям, то повинні молитися Перуну, а не новомодному Ісусу
нехристиане молятся - это язычники.
Мы не должны быт язычниками.
Мы православные христиане - это наш выбор.
А_мій_самий_самий• 30 декабря 2024
Ответ дляПсихологічка
Ок, православна церква російської імперії святкувала 25 грудня, чому ви предали цю дату в угоду комуністам?
врать не хорошо, даже если этому учит методичка.
Девальвация• 30 декабря 2024
Ответ длякотопёс
До чого тут день благодарєнія, коли Україна спокон віків святкувала новий рік між різдвом і водохрещам? Це навіть виспівувалося в давніх Українських піснях 👇👇👇
***
А той перший празник — Рождество Христово
Радуйся, ой радуйся, земле
Син Божий народився
А той другий празник — святого Василія
Радуйся, ой радуйся, земле
Син Божий народився
А той третій празник — свято Водохреща
Радуйся, ой радуйся, земле
Син Божий...

***
Для тих, хто не виліз з-під совка, пояснюю, свято Василія це і є початок нового року.
ну все вірно, 7 Різдво Христове, 14 св. Василія, 19 Хрещення Господне. Ніде не сказано, що саме початок року на св. Василія
Психологічка• 30 декабря 2024
Ответ дляА_мій_самий_самий
А в чому брехня?
Девальвация• 30 декабря 2024
Ответ дляЗ царем в голові
И в какой же церкви всю вашу жизнь Рождество было 25-го?
это матрица перезагрузка
Полонянка SexShop-а!• 30 декабря 2024
Ответ дляМааарковная
Коли ви вже почнете святкувати ’день благодарєнія’, ну, щоб бути, як ’всі ’?
Доречі, вважаю це гарною ідеєю для свята, і було б добре, мати благодарність і висловити її всим оточуючим та всевишньому. Я б тільки ЗА , щоб таке свято було в Україні. А чому б ні?
Svitlo_• 30 декабря 2024
Ответ дляБензопирен
А Христос хто по вашому був? Звісно, як у іудеїв.
Бензопирен• 30 декабря 2024
Ответ дляSvitlo_
Так все молятся еврею?
А шо ж тогда такое бухтение против ханукий по центральным улицам городов?))))
А_мій_самий_самий• 30 декабря 2024
Ответ дляПсихологічка
А в чому брехня?
, чому ви предали цю дату в угоду комуністам - мы не предали эту дату, не смотря на коммунистический террор. Вы пишите неправду.
Они хотели заставить перейти, как Зе перевел, на 25 декабря по григорианскому календарю.
Но церковь и верующие не перешли, зачем вы пишите неправду?

А сейчас ’перемога’ с датами - это именно то, что хотели коммунисты и ввел Зе.

Вот послушайе - .
Здесь с календарями и документами.

А_мій_самий_самий• 30 декабря 2024
Ответ дляSvitlo_
разве я дала оценку их дейсвий или сказала , что они плохие? - это было бы очуждение.
Я перечислила их поступки.

любите вы прицепиться.
Посудомойка• 30 декабря 2024
Святкую 25 го, і 7го чарочку.Але 25 правильніше, як на мене.
Маруська Му• 30 декабря 2024
Ответ дляМалая Налегке
Вивчіть тему, а потім пишіть дурниці.
Це ви вивчіть тему, а не з тої пропаганди яку нам вливають. Нічим не гірше ніж при совдепії.
7 січня святкують у світі.