размахер• 31 декабря 2024

Навіщо люди так роблять?

Навіщо люди дарують/презентують щось непотрібне чи прочене?
Був в мене д.р. привітали мене, презентували бутилку вина і цукерки. Вино 2019 року з терміном придатності 18 міс. От навіщо? Що в людей в голові?
Щедрик ведрик• 31 декабря 2024
что дома завалялось, то и подарили. люди экономят, беда с деньгами
Горлаю зрання• 31 декабря 2024
А що то за вино з терміном придатності?Бадяга?Вино справжнє може і 50-100 років лежати.
автор размахер • 31 декабря 2024
Ответ дляЩедрик ведрик
Так не потрібно взагалі нічого дарувати.
Позаземний розум• 31 декабря 2024
Люди просто не смотрят на срок годности, вот и все. Ничего личного тут нет.
JulJul07• 31 декабря 2024
Вину и через 20 лет ничего плохого не будет! Будьте благодарны, сейчас время непростое
Не виправдовуюсь• 31 декабря 2024
Ничего, Тоже передарите
автор размахер • 31 декабря 2024
Ответ дляГорлаю зрання
Я навіть не в курсі. Щось типу. Я на дати не дивилась. Відкрила, надила а воно коричневе. Тоді глянула.
Щедрик ведрик• 31 декабря 2024
Ответ дляразмахер
ну как не надо, принято же) забейте, ничего тому вину не будет, добавьте в мясо при готовке и не парьтесь
Нічний дожор• 31 декабря 2024
Теж таких маю /знаю.
Ті подарунки в смітнику (брешу, біля смітника).
автор размахер • 31 декабря 2024
Ответ дляJulJul07
За що бути вдячною? За те що мені принесли непотріб?
Щедрик ведрик• 31 декабря 2024
Ответ дляразмахер
еще конфеты подарили. они тоже ненужные?
Нічний дожор• 31 декабря 2024
Ответ дляразмахер
Робіть висновки.
Я сама продумую і роблю подарунки, які принесуть радість.
А якщо це символічний, то точно буде свіжий.
автор размахер • 31 декабря 2024
Ответ дляЩедрик ведрик
Ну як сказати не буде. Я відкрила, налила, ковтнула і чуть не обригалась. Глянула а воно коричневе. Може справжньому і не буде, а от бадягою можна і травонутись.
Нічний дожор• 31 декабря 2024
Ответ дляЩедрик ведрик
Ще напишіть, що пляшку можна здати на склопункт
Щедрик ведрик• 31 декабря 2024
Ответ дляНічний дожор
у кого что болит, как говорится..
автор размахер • 31 декабря 2024
Ответ дляЩедрик ведрик
Я не дивилась якщо чесно. Сподіваюсь вони не прострочені.
автор размахер • 31 декабря 2024
Ответ дляНічний дожор
Робіть висновки.
Аналогічно.
Нічний дожор• 31 декабря 2024
Ответ дляЩедрик ведрик
у кого что болит, как говорится..
Тож так. Вам аби алкоголь і цукерки, а те що вони вже з душком, вам не важливо
Love_Love_Love_• 31 декабря 2024
Або сир з плісінню смердючий
Тільки не про гроші• 31 декабря 2024
Моя мама може так не дивитися на дати, вже кілька разів її зупиняла і перевіряла дату сама.
Тобто це виглядає так - їй дарують алкоголь/цукерки/каву, вона шкодує сама це вживати, бо дороге-красиве і тримає, щоб при нагоді комусь подарувати. А нагода настає тоді, коли терміни вже все, але на терміни вона не додумується подивитися.
Так само і тьотя мені шось може подарувати.
Але вони не зі зла.
А є категорії молодих і хитро...опих, от нещодавно була тема, де колега протермінований торт подарувала.
автор размахер • 31 декабря 2024
Ответ дляТільки не про гроші
Але вони не зі зла.
Ні, там мова не про таких як мама і тьотя. Таке буває у старших людей. Я до цього норм відношусь. Тут категорія номер два.