Швидкоруч• 30 декабря 2024
Спочатку Різдво, а потім Новий рік
Прочитала статтю, що 1 січня новий рік для тих, хто Різдво святкує 25 грудня.
А 14 січня для тих, хто 7 січня святкує Різдво.
Практично увесь світ спочатку святкує Різдво (25 грудня) а потім Новий рік
(1 січня).
Бува і таке• 30 декабря 2024
сначала рождество 7 января а потом новый год 1 января, только надо будет немного подожать нового года
А_мій_самий_самий• 30 декабря 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Ась? Комуністи намагались щось нав’язати і НЕ нав’язали?
Ви добре себе почуваєте? Комуністи перейшли на григоріанській календарь. Вечором Було 1 лютого вранці стало 14. Церква перенесла святкування Різдва на 13 днів вперед. 25+13=7
В інших конфесіях релегійних календар не чіпали і не підтягували під свіцький.
это не так. НЕ НАВЯЗАЛИ. НЕ СМОГЛИ. Церковь оставила празднование в то тже самый день, он стал называться в другом календаре иначе - это так, но день тот же самый. Церковь день не поменяла, Хотя коммунисты пытались заставить.
Если вы хотите разобраться, то посмотрите ролик из комма 387
Ручки-Крючки• 30 декабря 2024
Ответ дляПсихологічка
До чого тут католики, якщо більшість православних церков світу теж святкує 25-го? Просто в упц мп про це не кажуть)
Ієрусалімська святкує 7 і цього достатньо. У Віфлеємі зірка зʼявляється 6 ввечері.
На привозе• 30 декабря 2024
Не ваше діло, кому і коли святкувати, як ви задрали своєю пропагандою.
MacOS-ница• 30 декабря 2024
Ответ дляМааарковная
Коли ви вже почнете святкувати ’день благодарєнія’, ну, щоб бути, як ’всі ’?
Этот праздник отмечают только в США
Ответ дляБензопирен
Так все молятся еврею?
А шо ж тогда такое бухтение против ханукий по центральным улицам городов?))))
Бог не має національності. Але євреї вибраний Богом народ. Хто благословляє євреїв, того і Бог благословить. А хто бухтить проти єврейських свят накликає на себе біду.
MacOS-ница• 30 декабря 2024
Ответ дляSvitlo_
З такої ж радості, що й в США, що Бог благословляє.
Не несите бред, в США вообще другая подоплека у праздника
Угадайс• 30 декабря 2024
Ответ дляРаспутница
Не вбачаю в цьому логіки, коли люди не дотримуються напередодні Різдва посту
Логіка в тому, що Різдво почали святкувати не зараз. Це релігійне свято і день святкування визначався церквою саме з урахуванням посту. Зараз мало хто його дотримується. А раніше люди постили. В селах і зараз багато хто дотримується.
Распутница• 30 декабря 2024
Ответ дляУгадайс
Це логіка для постуючих віруючих, в таких одиниці. Але порядок свят взагалі ніяк не пов´язаний із постом. Сумно, що більшість взагалі не розуміє сент свята
Угадайс• 30 декабря 2024
Ответ дляРаспутница
Пов´язаний. Багато релігійних свят прив´язані до постів.
Распутница• 30 декабря 2024
Ответ дляУгадайс
Ви взагалі не розумієте сенс ні свят ні посту
Угадайс• 30 декабря 2024
Ответ дляРаспутница
Це ви не розумієте. Я в цю тему заглиблювалась, бо сама дотримувалась більшості постів років сім чи вісім. Зараз не дотримуюсь, бо хворію.
Сорока-ворона• 30 декабря 2024
Ответ дляСоната любви
наша страна является православной.
у православных рождество 7 января.
а люди, которые рассказывали, какие они верующие и ходили по монастырям, церквям, целовали иконы, молились богу и в молитвах клялись, как они верят в бога и в свою веру.
а потом с легкостью предают свою веру, идут по стопам иуды.
иуда тоже клялся в верности христу, в итоге предал его за 30 сребреников.
ну это для тех кто христа воспринимает за сына божьего и молится ему.
те кто в христа не верит, их не касается.
так как не все обязаны верить.
но лучше уж быть неверующим, чем предателем.
у православных рождество 7 января.
так как не все обязаны верить.
Наша православна віра отримала томос і перейшла на інший календар. Це доказ того, що наша релігія жива, а віра міцна, бо привʼязана до душі і серця, а не до календаря.
Распутница• 30 декабря 2024
Ответ дляУгадайс
Я то як раз розумію. І якщо ви дійсно віруюча а не релігійний фонатик, то теж мали б розуміти. Не прив´язане свято до посту! Це взагалі нонсенс. Свято, це свято, пам´ять про певні події, пост, то окрема субстанція і має за мету не святкування, а дещо інше. І то не свята до постів прив´язані, а пости до свят, аби нагадати собі, в чому саме сенс твоєї віри, очистити думки і серце, наблизитися до Бога. Але одне і інше не обов´язково має бути нероздільним. Можна святкувати без посту, так само можна помститися без свят
А_мій_самий_самий• 30 декабря 2024
Ответ дляУгадайс
почему мало кто постится? воцерковленные люди, которые ходят в церковь, причащаются , те соблюдают посты и постятся.
Да, сейчас мало верующих
Но среди верующих постятся многие.
Да, сейчас мало верующих
Но среди верующих постятся многие.
А_мій_самий_самий• 30 декабря 2024
Ответ дляУгадайс
наоборот.
Посты привязаны к праздникам, как подготовка к празднованию.
Угадайс• 30 декабря 2024
Ответ дляРаспутница
Немає різниці. Суть в тому, що вони пов´язані. І не може бути святкування НР до Різдва, бо під час посту святкування не схвалюються. Колись навіть весілля в піст не гуляли. Все взаємопов´язане - я про це.
Угадайс• 30 декабря 2024
Ответ дляА_мій_самий_самий
Да, сейчас мало верующих
Но среди верующих постятся многие.
Да, сейчас мало верующих
Но среди верующих постятся многие.
Набагато менше, ніж ще 50-100 років тому. Навіть воцерковлені не всі дотримуються. Я більше в селах бачу людей, які постяться. Для багатьох пост взагалі втратив первинний сенс. Є багато людей, які постяться заради очищення (детоксу), схуднення. Ну, таке... При цьому про духовне очищення там не йдеться.
Угадайс• 30 декабря 2024
Ответ дляА_мій_самий_самий
наоборот.
Я вже написала - все взаємопов´язане. Немає різниці піст до свята чи свято до посту. Суть в тому, що в цьому є логіка і взаємозв´язок. А не те, що вище пишуть, що ніяк не пов´язано.
Распутница• 30 декабря 2024
Ответ дляУгадайс
А так обов´язково святкувати НР,якщо постуєш? Де зв´язок? Ви таки не розумієте сенс посту. Пост може припасти і на день народження і т.д.
А_мій_самий_самий• 30 декабря 2024
Ответ дляУгадайс
не знаю, с кем вы общаетесь.
В селе никого не знаю, кто постится, но я мало знаю селян - это есть.
Постятся и хорошо.
Я могу говорить о тех, кого регулярно встречала в церкви и с кем общалась .
Сейчас в Польше.
Наши православные повидимому тоже постятся.
Подходила к батюшке, на тему послабляется ли пост на НГ. Потому что наши (УПЦ, ранее разрешали послабление, а сейчас категорически нет)
Он так удивился и возмутился - на гражданский праздник, перед Рождеством? нет , конечно!
Это говорит об их порядках.
А порядки наверняка кто то выполняет. Так что православные в Польше постятся.)
Возможно у нас меньше, чем 100 лет назад постятся, но надо учитывать 100 лет атеизма, и то, что сейчас много атеистов. язычников , протестантов и т.д.
Так что в нашей церкви постятся.
Постятся и хорошо.
Сейчас в Польше.
Это говорит об их порядках.
Так что в нашей церкви постятся.
Ответ дляА_мій_самий_самий
не знаю, с кем вы общаетесь.
Постятся и хорошо.
Сейчас в Польше.
Это говорит об их порядках.
Так что в нашей церкви постятся.
Постятся и хорошо.
Сейчас в Польше.
Это говорит об их порядках.
Так что в нашей церкви постятся.
А лихо ви так в один ряд атеїстів, язичників і протестантів.
Мира всем• 30 декабря 2024
Ответ дляМааарковная
Навіщо бути як всі?? Достатньо того, що перед різдвом піст. І достатньо органічно тримати піст, святкувати Різдво потім новий рік святковими стравами.
Коли це на новий рік тримали піст щоб відсвяткувати Різдво? Ви за це взагалі думали????
Психологічка• 30 декабря 2024
Ответ дляМама Никитки-2
А як же)) в 10 році це був виключно мамський форму. Ботів і сліду не було.
Форум з 2012 існує, а ви тут з 2010-го? Ще до нашої ери?😂
Мааарковная• 30 декабря 2024
Ответ дляМира всем
Релігія не має свята Новий Рік.
Як ви така розумна, то може поясните мені, чому ’у вас’ в цьому році не було петрівського посту? Як так сталося?