Гомосноб• 30 декабря 2024
Как правильно ухаживать за кожей вокруг глаз, чтобы избежать морщин?
СережкинаЯ• 30 декабря 2024
Ответ дляБабця в мештах
уколіть ботокс
Не зіштовхувались з цим?потім на постійній основі потрібно буде колоти?
Бабця в мештах• 30 декабря 2024
Ответ дляСережкинаЯ
я вколола один раз два роки тому - досі є ефект, але я скоріше виключення, бо міміка дуже стримана. будьте готові до того, що буде набряк. консультуйтеся краще із косметологом
СережкинаЯ• 30 декабря 2024
Ответ дляБабця в мештах
Дякую!скільки днів набряк?
Бабця в мештах• 30 декабря 2024
Ответ дляСережкинаЯ
Дякую!скільки днів набряк?
я колола лоб і зону біля очей - довгенько у мене був - тижні зо два