L-i-s-a-92af• 30 декабря 2024

Новий пакет військової допомоги США

❗️США виділили Україні $2,5 млрд допомоги: на що підуть кошти та чи означає це, що війна триватиме протягом 2025 року?

30 грудня 2024 року США оголосили про новий пакет військової допомоги Україні на суму майже $2,5 млрд.

👉 Куди підуть кошти?

🔵Системи ППО та ПРО. Частина коштів буде витрачена на закупівлю нових ракет для ППО (зокрема Patriot) та ремонту існуючих систем, щоб покращити здатність збивати ракети і дрони.

🔵Ракетні системи та артилерія. Очікується поповнення запасів HIMARS та закупівля нових ракет і артилерійських систем для знищення ворожих укріплень.

🔵Засоби захисту та медична допомога. Частина коштів піде на бронежилети, каски та медичне обладнання для українських військових.

🔵Тренування військових. Кошти будуть використані для підготовки нових програм тренувань та підвищення ефективності українських підрозділів.

👉 Як це допоможе в боротьбі з ракетними атаками?

Нові кошти дозволять закупити додаткові батареї Patriot та інші системи ППО, що покращить захист від російських ракет і дронів. Але, як зазначає військовий аналітик Михайло Самусь, «повна ліквідація ракетної загрози буде проблемною через постійну адаптацію тактики ворога». Проте нові поставки зменшать кількість влучань і збільшать втрати для росії.

👉 Чи означає це, що війна триватиме в 2025 році?

Пакет допомоги свідчить про те, що США та Захід не планують скорочувати підтримку України, що може бути сигналом про тривалість бойових дій у 2025 році. Дипломатичні зусилля щодо миру поки що не дають чітких результатів, а війна, ймовірно, продовжиться.

«Це рішення США є частиною довгострокової стратегії для підтримки України», — зазначає колишній заступник начальника Генштабу ЗСУ Ігор Романенко.

👉 Чи змінить ця допомога ситуацію на фронті?

Незважаючи на те, що сума допомоги виглядає значною, вона не може автоматично призвести до різкого перелому на фронті. Однак додаткові кошти на ППО, артилерію, ракетні системи і тренування військових безсумнівно посилять обороноздатність України та зроблять її захист більш ефективним.
автор L-i-s-a-92af • 30 декабря 2024
Ответ дляКудесница полесья
Будет оружие - будет вечная война
Саме тому країну орків московію треба повністю обеззброїти
автор L-i-s-a-92af • 30 декабря 2024
Ответ дляMrs.Ochmonek
Не буде зброї, буде знищено в рази більше українців. Ви цього бажаєте?
Чи ви як раз ’ та сторона’?
І ще оновлення
США також направили Україні $3,4 мільярда додаткової прямої бюджетної допомоги, заявила міністр фінансів США.
Кудесница полесья• 30 декабря 2024
Ответ дляMrs.Ochmonek
Для переговорів потрібне бажання московитів НЕ знищувати українців, а російській народ демонструє прямо протилежне.
Прямо как у нас все
Кудесница полесья• 30 декабря 2024
Ответ дляMrs.Ochmonek
Чи ви як раз ’ та сторона’?
Кудесница полесья• 30 декабря 2024
Ответ дляMrs.Ochmonek
Вам писав нік, зареєстрований тиждень тому . Завдання просувати ’переговори’
Я пишу свое мнение и мне все равно,кем вы меня считаете. Да, нас нужны переговоры
Кудесница полесья• 30 декабря 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Этого никогда не будет
Mrs.Ochmonek• 30 декабря 2024
Ответ дляКудесница полесья
Ну то задайте собі питання що таке ’переговори’ для московитів. Хоча і так ви знаєте що
Mrs.Ochmonek• 30 декабря 2024
Ответ дляКудесница полесья
Этого никогда не будет
Хто сказав?
Ті самі, хто вважав ссср великою країною, яка ніколи не розпадеться?
автор L-i-s-a-92af • 30 декабря 2024
Ответ дляКудесница полесья
Прямо как у нас все
Так,у вас в мухосранськах за Уралом власна ущербність трансформується в ненависть до нормальних людей.
автор L-i-s-a-92af • 30 декабря 2024
Ответ дляКудесница полесья
Этого никогда не будет
’ о русский бунт-бессмысленный и беспощадный’
Чекаємо нафту по 20$,а далі почнеться...
Кудесница полесья• 31 декабря 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Я в Украине, тут мухосранском тоже хватает
автор L-i-s-a-92af • 31 декабря 2024
Ответ дляКудесница полесья
На завданні значить? Ну,сподіваюсь сбу скоро вас визначить і поїдете в свій ’русский мир’, реально згадаєте
Кудесница полесья• 31 декабря 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Критическое мышление вам чуждо