пьЯНА• 30 декабря 2024

польша опекун

скільки коштів отримує опікун від держави ? донька вчиться в польській школі, оформила опікунство на знайому. в школі кажуть що опікун отримує від держави кошти . хто в курсі, яку суму? питати незручно, людина виконує свої обоовязки, добре ставиться до моєї доньки
Горня капучіно• 30 декабря 2024
Ответ дляпьЯНА
але немає потреби оформлювати це опікунство, я так зрозуміла..
Якщо ви в Польщі і живете в годині їзди до дитини, то так, не має потреби.
Якщо дитина сама і їй не має 18 років, то опікун обовʼязково має бути.
На пів ставки• 30 декабря 2024
Ответ дляпьЯНА
дякую.. це не ті гроші за які люди візьмуть відповідальність за дитину.. але ж хоть щось
це не та відповілальність, яку ви уявили... Опікун потрібен як людина яка ’бере участь’ в офіційних моментах, в разі якщо поряд немає батьків/ законних представників - оформити карту банку, оформити/отримувати оті 800 зл. і т.д.
Горня капучіно• 30 декабря 2024
Ответ дляНа пів ставки
І не тільки
Опікун може навіть платити штраф за дитину чи нести матеріальну відповідальність за її дії
На пів ставки• 30 декабря 2024
Ответ дляГорня капучіно
І не тільки
хочети сказати, якщо дитина завдасть матеріальної шкоди то компенсація буде з кішені опікуна, а не з батьківської?

Втім навіщо дискутувати, певно то має бути прописано в договорі між батьками та опікуном. В тому що підписують в технікумі моєї дитини так...
После 18• 30 декабря 2024
Ответ дляНа пів ставки

На территории Польши опекун представитель ребенка и он будет решать все проблемы и штрафы в том числе
Ну а потом пусть с родителей уже трясет эти деньги
Горня капучіно• 30 декабря 2024
Ответ дляНа пів ставки

Так
После 18• 30 декабря 2024
Ответ дляНа пів ставки

Вы с ребенком в Польше ?
На пів ставки• 30 декабря 2024
Ответ дляПосле 18
Вы с ребенком в Польше ?
те несколько месяцев, до 18 лет, я заключала договор и пользовалась услугами опекуна, т.к. не знала сколько я буду рядом. Т.к. собиралась вернуться домой и это могло случиться в любой момент...
автор пьЯНА • 30 декабря 2024
Ответ дляПосле 18
Вы с ребенком в Польше ?
ребенок сам в польще
После 18• 30 декабря 2024
Ответ дляпьЯНА
ребенок сам в польще
Ну тогда без опекуна никак