Бавовнятий Пупс• 30 декабря 2024
Мужчине 35 лет, выглядит молодо, спортивен.. Но носит парик)) Это вообще как???
От лекарств появились залысины, хотя до этого волос хороший был. Побрился носит парик ))
Альфасамка• 30 декабря 2024
Ответ дляХочу на Балі
а чому вам так смішно?
шоб не плакати я сміялась
Хочу на Балі• 30 декабря 2024
Ответ дляАльфасамка
шоб не плакати я сміялась
це вказує на дещо інше
Треба підробіток• 30 декабря 2024
Ответ дляАльфасамка
молодо і лисий. Хаха
Кузнецов ,а ваш конец - мизинчик с самой вашей молодости на пол шестого
Бабы на работе вас так и дразнили
У красна молодца лихо капает с конца
Бабы на работе вас так и дразнили
У красна молодца лихо капает с конца
Треба підробіток• 30 декабря 2024
Ответ дляАльфасамка
шоб не плакати я сміялась
Кузнецов,плачьте меньше сцать будете ! Уже все подъезды пометили
Млинець Мій• 30 декабря 2024
Ответ дляТреба підробіток
Бабы на работе вас так и дразнили
У красна молодца лихо капает с конца
Бабы на работе вас так и дразнили
У красна молодца лихо капает с конца
Прям интересно, что это за работа
Треба підробіток• 30 декабря 2024
Ответ дляМлинець Мій
Прям интересно, что это за работа
Кочегаром работал в доме престарелых
Треба підробіток• 30 декабря 2024
Ответ дляЩось не спиться
Я знаю багатьох чоловіків, які в 29-30 уже світять лисинами.
А кузнецов уже к 30 годам бесконтрольно бздел и ковелыкы за собой на ходу терял ,сильно любил мужичков с палкой докторской
18 мнеУЖЕ• 30 декабря 2024
Ответ дляЩось не спиться
Так таких багато
Интимная• 30 декабря 2024
В мене однокласник в 23 вже був з великою лисиною, не знаю чому так рано.
Але ж без парика.
Мастер Класс• 30 декабря 2024
Нічого такого в цьому не бачу, не усім та лисина личить, тільки якщо типаж Уилліса або Стетхема ;) Після окупації у мого 17 річного сина різко почало випадати волосся і ось ще немає 20, а є залисини. Ходимо до лікаря трихолога, робимо, що треба, а ситуація така ж. Але є вихід з 24 років роблять пересадку волосся. Син дуже комплексує та соромиться, а я в розпачі.
А чому б не носити парик, якщо є потреба? Сексизм 😉 жінка може носити, а чоловіки нехай закарбовують характер 🥴
Нетутешня• 30 декабря 2024
Тот факт , что мужик к 35 лысеет меня не напряг бы и даже мужик с обритый налысо в 35. А вот парик я бы задумалась на его психическим состоянием
ЗабежАЛОЧКА• 30 декабря 2024
Ответ дляНетутешня
А для женщин с залысинами парик норм или тоже надо налысо?