Поддакиваю иногДА• 30 декабря 2024

Яка різниця між аплікатором Ляпко і Кузнєцова?

Хто знається, поясніть, будь ласка)
Давно без алко• 30 декабря 2024
вони абсолютно різні і їх не можна порівнювати, у кузнецова пластик, ляпко металеві ігли з різних металів, вже декілька років використовую ляпко-дуже допомагає, коли було загострення то заснути без нього неможливо було.
автор Поддакиваю иногДА • 30 декабря 2024
Ответ дляДавно без алко
Я хочу придбати і не розумію який краще
Я в дамках• 30 декабря 2024
У мене Ляпко з металевими голками. Коли болить шия, підкладаю маленький і засинаю. Трохи полегшує. Кузнєцова , це нашиті на тканину пластикові шипи, не маю такого, тому не підкажу чи дієвий
Давно без алко• 30 декабря 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Я хочу придбати і не розумію який краще
ляпко однозначно, там вони різних розмірів на різні ділянки тіла і з різною кількістю голок, у мене такий подовжений на дві частини, то вистачає і на весь хребет і на шию по черзі.
ОхиИВздохи• 30 декабря 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Я хочу придбати і не розумію який краще
Ляпко,конечно,но сейчас они очень дорогие.
Может для вас и не дорого....
Ответ дляОхиИВздохи
Может для вас и не дорого....
Десь в межах 2500 - це найбільший
ИНЬэтовамниЯНЬ• 30 декабря 2024
Ляпко дійсно ефективні, у мене їх кілька видів, всі використовую.
Ответ дляДавно без алко
Дивлюсь на цей. Не підкажете чи хороший? Бо по розташуванню і кількості голочок не розумію нічого
Давно без алко• 30 декабря 2024
дивіться розмір Квадро, близько 1200, вистачає дорослому на всю спину, а якщо поперек положити то на шию
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Не підкажете, а такий хороший?
Давно без алко• 30 декабря 2024
кількість голок там не суттєво впливає насправдні, просто по розміру підберіть на яку ділянку треба, як на мене Квадро оптимальний універсальний для різних ділянок.
Ms. Iphone• 30 декабря 2024
Не беріть Ляпко той, що найбільший. Там голки з інакшим кроком, боляче, неможливо розслабитись. Краще вужчі 2 полоски. І потім їх можна використовувати і одночасно, і по одній.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 30 декабря 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Не підкажете, а такий хороший?
Так, гарний. Ось мої.
Ms. Iphone• 30 декабря 2024
А взагалі Ляпко 👍
Під час сильних загострень спала на ньому цілу ніч.
ОхиИВздохи• 30 декабря 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Не підкажете, а такий хороший?
Надо чтоб шаг иголок был маленький,т е иголок должно быть много,тогда не больно лежать и больше пользы,э
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Так, гарний. Ось мої.
А який розмір найбільшого?
ОхиИВздохи• 30 декабря 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Десь в межах 2500 - це найбільший
Не ...больше цена.там ещё от шага иголки,иголки бывают разного металла
Ms. Iphone• 30 декабря 2024
Ідеальний крок голок 5,8.
Я на таких лежала в лікарні, а потім собі додому купила. То була порада лікарів.
Пробуаала на великому з кроком 6,2 - жахливо.
Ответ дляОхиИВздохи
Та ні, така. Дивлюсь на їх сайті
ОхиИВздохи• 30 декабря 2024
Ответ дляДавно без алко
Что значить не суттево,иголки же лечат но не размер коврика,если будет мало иголок,больно лежать на нем
Ms. Iphone• 30 декабря 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
А який розмір найбільшого?
Не беріть найбільший. Я теж думала, що він найкращий, але ні.
ОхиИВздохи• 30 декабря 2024
Ответ дляMs. Iphone
А почему нет?
ИНЬэтовамниЯНЬ• 30 декабря 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
А який розмір найбільшого?
48×27.5. Крок голки 7. Мені комфортно, але новачкам буває надто боляче. Той, що ромашка має крок 5. Краще з такого почніть.
Ms. Iphone• 30 декабря 2024
Ответ дляОхиИВздохи
А почему нет?
Бо там крок 6,2 і на ньому реально неприємно, важко і неможливо звикнути та розслабитись. Я пробувала різні, є з чим порівняти. Крок голок дуже важливий.
Инфотуфелька• 30 декабря 2024
У мене великий. Спочатку через наволочку на ньому лежала а потім привикла і без. Засипала на ньому багато разів. У мене поперек дуже болів то я робила валик з полотеця і підклала щоб все прилягало плотно
ОхиИВздохи• 30 декабря 2024
Ответ дляMs. Iphone
Правильно вы мыслите ща шаг,но ещё утверждаете ща размер,размер должен быть большой а шаг маленький, это будет хороший коврик
Ms. Iphone• 30 декабря 2024
Ответ дляОхиИВздохи
Ну за розмір таке.. спірно. Не завжди треба великий. Тому краще 2 довших вужчих. Іноді треба тільки на шию, іноді тільки низ спини, іноді на ногу збоку.. А вужчі можна за неоюхідності поряд один з одним покласти.
Медсестричка• 30 декабря 2024
Теж за ляпко, маю не один
Ответ дляМедсестричка
Теж за ляпко, маю не один
А які маєте? Який ваш фаворит?
Уходя дверю не хлопать• 30 декабря 2024
Ляпко краще, але він нічого не лікує. При напружені м´язів допомагає просто зняти спазм.