Кусюче сонечко• 30 декабря 2024
Сусід хоче за гроші врізаться в мою воду і каналізацію. Скільки здерти
з нього за це?Центральна вода і накаліз,не скважина.
Пожарник• 30 декабря 2024
Ответ дляКусюче сонечко
Одні кажуть-2 тис дол,а інші 10 тис гр.
А в водоконале не дешевле подключение?
Менее Более• 30 декабря 2024
Ответ дляПожарник
А в водоконале не дешевле подключение?
Видно труба іде за ділянкою авторки і лише через авторку можна врізатися в комунікації
Менее Более• 30 декабря 2024
Ответ дляИграю_на_кларнете
А толку вам?
І чому він не може це зробити напряму ?
Якщо не проходить вздовж ділянки сусіда, допустім нарізали нову вулицю в городах.
МадамОхмури• 30 декабря 2024
Подзвоніть в водоканал і спитайте скільки це в них коштує, от і будете знати ціну
Позаземний розум• 01 января в 10:10
Вот по канализации я бы была против если забилась кто будет чистить вы или сосед?