Copy-Paste• 30 декабря 2024

метформін - який найкращий?

Хто має досвід прийому метформіну різних торгових марок, напишіть, будь ласка, чи є різниця. Бо різниця в ціні між звичайним метформіном і, наприклад, Глюкофажем, дуже суттєва
ReintTycha• 30 декабря 2024
Ответ дляCopy-Paste
людина не вірить)) ви, певно, те схуднути хотіли. мабуть, не в курсі, шо на метформіні вже мало хто худне, бо є набагато ефективніший оземпік і аналоги. прям метформін не знати який похудатєльний препарат
Дайте скрін від лікаря.
ReintTycha• 30 декабря 2024
Ответ дляЖирафовое варьенье
Навіть від парацетамола можна померти
Не порівнюйте.Бдо то смішно
ReintTycha• 30 декабря 2024
Авторе. Без істерик. Надайте скрін
ReintTycha• 30 декабря 2024
Ответ дляCopy-Paste
Я просто попросила скрін від ендокринолога.
автор Copy-Paste • 30 декабря 2024
Ответ дляReintTycha
а я відмовилась його надавати. питання вичерпано. ви ж не модератор тут. заспокойтесь вже
ReintTycha• 30 декабря 2024
Ответ дляCopy-Paste
Метформін - рецептурний препарат. І я просто попросила скрін від ендокринолога
ReintTycha• 30 декабря 2024
Ответ дляCopy-Paste
Ви , повторюся, намагаєтеся перекласти відповідальність на нас, совєтчіц
Бо начиталася, що метформін- сприяє схудненню.
А оземпік не по кишені.
Купи слона• 30 декабря 2024
Метформін від Teva, нормально заходить і ціна гарна . Дозу тільки не перевищуйте
автор Copy-Paste • 30 декабря 2024
Ответ дляКупи слона
дякую!
Алесс• 31 декабря 2024
Ответ дляReintTycha
Авторе, Ви не маєте рецепту і не відвідували лікарня. Просто вирішили худнути за нашими порадами
Сколько надо пить метформина,чтобы похудать?
Алесс• 31 декабря 2024
Ответ дляCopy-Paste
дякую!
Если не стеснены в деньгах,берите хр
Я пила метформин тева лет 5. Сейчас заменили на глюкофаж хр
автор Copy-Paste • 31 декабря 2024
Ответ дляАлесс
та не худнуть від нього. максимум пару кг на початку зійдуть. це в людини щось особисте)
Алесс• 31 декабря 2024
Ответ дляCopy-Paste
Та да)🤭
Цибулька зла• 31 декабря 2024
Я сначала купила Глюкофаж, все супер никаких побочек и снижало сахар отлично, потом черт дернул взять по бесплатному рецепту какой-то наш и вообще 0 эффекта , еще и срачка. Так что тут не буду экономить. Глюкофаж пролонгированный лучше