Lyucia2• 30 декабря 2024

Колібріс Київ де купити готові до вживання голубці завтра після обіду?

Дивлюсь на сайті Сільпо, але там тільки заморожені. На готовку часу не буде, потрібні гарячі одразу на стіл.
Гидроусилитель руля• 30 декабря 2024
В сільпо є відділ кулінарії, і не тільки в сільпо, там можете і купити.
автор Lyucia2 • 30 декабря 2024
Ответ дляГидроусилитель руля
Сайт показує тільки морожені, у Велмарті буваю раз на рік, асортименту не знаю, чи є в ПХ теж не знаю, тому виникло питання)
Дякую! З наступаючим! ❤️
Гидроусилитель руля• 30 декабря 2024
Ответ дляLyucia2
Дякую! З наступаючим! ❤️
Наче готове показує
КучМала• 30 декабря 2024
третья тема с голубцами...это супер новогоднее блюдо или я что-то пропустила?
автор Lyucia2 • 30 декабря 2024
Ответ дляГидроусилитель руля
Наче готове показує
Мені не показало таке, але там стільки всього, що можна й замінити голубці)) Дякую! 🌹
Кава з адреналіном• 30 декабря 2024
В Велмарті або в Сільпо мають бути
автор Lyucia2 • 30 декабря 2024
Ответ дляКава з адреналіном
В Велмарті або в Сільпо мають бути
Дякую! ❤️
Пупс• 30 декабря 2024
Може в пузатій хаті є
автор Lyucia2 • 30 декабря 2024
Ответ дляКучМала
Ні, просто хочеться щось таке, що не готується часто. На Різдво холодцю і риби не було, то хоч на НР щось смачне з´їсти. Я б хотіла баранячих голубців у виноградному листі, але фінансово не витягну, то хоча б звичайні)
автор Lyucia2 • 30 декабря 2024
Ответ дляПупс
Може в пузатій хаті є
Теж заскочу, дякую! 🌹
Наша взяла• 30 декабря 2024
Ответ дляПупс
Може в пузатій хаті є
В пузатій немає голубців. В Сільпо вчора були, в Велмарті теж думаю є
автор Lyucia2 • 30 декабря 2024
Ответ дляНаша взяла
Дякую, що зекономили мені час! !!🌹