Лапка• 30 декабря 2024
просто вже не витримую
просто вже не витримую з дочкою
ми тільки вдвох. постійні крики, істерики.
спати треба вкладати.
ввечері щось не так - зразу крик.
зміна настрою по 10 раз на хвилину. я вже просто відчуваю що психіка не витримує.
спати треба вкладати.
ввечері щось не так - зразу крик.
Лапка
• 31 декабря 2024
Ответ дляKotaEja
Дитина дуже скоро знайде, чим зайнятися... Зацікавиться якоюсь компанією... А ви вже для неї не авторитет, що ж буде далі... Як це- крутила двома дорослими?! Її ніхто не любить, або вона не відчуває цього, а ви та бабуся просто боїтеся її, її реакцій. І це вона поки маленька.
Мені страшно, що буде далі, я розумію.
Просто дуже втомлена і не вистачає сили ні на що..
Корсет_на_шурупах• 31 декабря 2024
Автор, себя в 7 лет вспомните.
Я приходила сама со школы в пустую квартиру, разогревала еду, делала домашку. Время с мамой - когда она пришла домой, готовит ужин и параллельно со мной болтает. Остальное сама, книги, игрушки. Никаких гаджетов, их просто не было. Отбой в 20:00. И норм. Ни истерик, ни претензий.
Мы своих детей сами разбаловали....
Майор Медуза• 31 декабря 2024
Ответ дляЛапка
просто я сьогодні зрозуміла, що просто так перенаситилась нею,що просто вже не тягну.
весь час мама мама. і вона вже не маленька така, ходить в 1 клас.
але я вже така заведена також. мене просто за день настільки вижимає, що я під вечір навіть говорити з нею не можу.
от зараз заснула 10 хв тому (хоча встала 8:30).
кричала, щоб я говорила з нею, а я просто за день так втомилась, що не могла вже говорити
Спробуйте спокійно казати дитині, що ви втомились і вам треба відпочити, що ви залюбки просто мовчки поляжете з нею поруч.
І ще обовʼязково знаходьте час вислухати її повністю. Саме повністю, так щоб вона сама завершила розмову, замовчала, переключилась на інше. Повірте, після цього буде пауза, вона вас не чіпатиме деякий час