Ниф_ниф• 31 декабря 2024
Офіційно: Санта перетнув кордон України, – ДПСУ
Маю сечі• 31 декабря 2024
Ответ длязадумчивая мордочка
На Курщине? Мову, вижу, уже подучили
Скоро запомните, что Деда Мороза нет
Ага ,а Санта есть и Ханука есть,как вас надувают ,а все верите улитки без мозгов
Мудрецыха мира• 31 декабря 2024
Ответ дляДодекаэдр
У нас Дід Мороз 🎅
за воєнним кораблем з ДєдАм мАрозом)
ПуГоФФка• 31 декабря 2024
Ответ дляДодекаэдр
Удалено администрацией...
Ну дійсно) ви ще напишіть, що вам святі хімарси не до вподоби чи петріоти. Святоші дідморозівські)
Xвостокрутелка• 31 декабря 2024
Ответ дляНиф_ниф
Удалено администрацией...
А чё вы родителей в баню не посылали, когда они вам подарки от деда мороза дарили?
Клевотница• 31 декабря 2024
Ответ дляНиф_ниф
Классный ролик. Надоело до чертиков везде война-политика-потужність и прочее 💩
Xвостокрутелка• 31 декабря 2024
Ответ дляПерша на селі
Моєму 15ть діда з дівчинкою не чекає
Подарунки отримав на Різдво
Рождество, которое ещё не наступило? 😄
Хорошо ж вы засрали голивоньку.
Xвостокрутелка• 31 декабря 2024
Ответ дляМудрецыха мира
за воєнним кораблем з ДєдАм мАрозом)
Ханука норм вижу зашла.
Чудовий каламбур• 31 декабря 2024
Мда... В моем детстве узнать, что Деда Мороза нет- было трагедией.
Кто ж знал тогда, что спустя более 40 лет взрослые будут сраться из-за Деда Мороза, Санты, Николая на полном серьёзе доказывая друг другу, кто из них имеет право на существование.
Ноу коммент• 31 декабря 2024
Ответ дляНиф_ниф
У вас ДМ, значит и баня тоже. По традиции.
А вы не моетесь? Печаль
Перша на селі• 31 декабря 2024
Ответ дляXвостокрутелка
Рождество, которое ещё не наступило? 😄
Хорошо ж вы засрали голивоньку.
Як хамло так російською
Засрали вам , а Різдво у всього світу наступило і у українців до совєтів теж наступало з цілим світом разом
Чекайте діда
Мудрецыха мира• 31 декабря 2024
Ответ дляXвостокрутелка
Ханука норм вижу зашла.
Не сумнівайтеся)
Я шалунья• 31 декабря 2024
Ответ дляДодекаэдр
У нас Дід Мороз 🎅
Він же Карачун... Ну що ж, вітаю... мабуть)
Анонім Завгосп• 31 декабря 2024
Ответ дляЧервона калина
На кордоні довго обшукували, мабуть контрабанду віз.
То наші депутати поназамовляли 💯
Я шалунья• 31 декабря 2024
Ответ дляПерша на селі
Може хтось з мудрих порадниць ( а порадниці все знають ) підскажуть Що з батьками Снігуроньки ? Звідки дід почав приходити з дівчинкою
Снігуронька - це жертовна дівчина, яку прив´язували в лісі для того, щоб умилостивити діда мороза. Вважалося, що жертва прийнята і дід задоволений, якщо до ранку дівчина була мертва і вкрита інеєм.
Мама Никитки-2• 31 декабря 2024
Ого, дивлюсь кацапоголові скікі хворих тьоток наставили більшості.
Дами, прийміть як аксіому, що кацапи крадуть все, що бачать.
Навіть їхні блІни, пєльмені і лапті крадені. Не рилась ще в історії щей. Може теж вкрали, хоча ту бруду навряд чи якась інша нація могла видумати
ОбережнаЯ• 31 декабря 2024
Ответ дляАнонім Завгосп
Нічо, шо він 25го мав би його перетнути?
Та это просто он уже в обратную сторону перетнув
Перша на селі• 31 декабря 2024
Ответ дляЯ шалунья
Ой …
Милий дід
100%• 31 декабря 2024
у нього інвалідність? чи багатодітний ? щоб офіційно перетнути
нашу нью корею