Покорительная• 31 декабря 2024

Як запекти м´ясо. Поможіть будьласка

Дівчатка доброго ранку. Допоможіть мені будьласка. Е ось така плита гефест. Ніколи в житті ще нічого не пекла. Хочу бабусі запекти м´ясо у фальзі. Підкажіть будьласка на які цифри ставити? Наприклад в рецептів пише на 180 градусів на 1 час.... Та де деко ставити знизу, посередині чи зверху? Прошу не сваритися. Мені 15 років. Дякую хто мені підкаже.
автор Покорительная • 31 декабря 2024
Ось знайшла такий рецепт
графиняВишенка• 31 декабря 2024
У моєї мами така) Включіть, коли розігріється до потрібної температури, ставте м´ясо посередині. За 15 хв до закінчення приготування, поставте під верх, щоб була скоринка.
автор Покорительная • 31 декабря 2024
Ответ дляграфиняВишенка
Дякую вам велике! Скажіть будьласка а як знати чи розігрилася до потрібної температури?та на яку цифру ставити тут від 1 до 4
Люблю ВалЄру• 31 декабря 2024
Ответ дляПокорительная
Почекайте хвидин з 10))
графиняВишенка• 31 декабря 2024
На другому фото, на самій духовці пише t.
Ку-кусик• 31 декабря 2024
Дитинко, ти реберця наперед маринувала чи одразу після змащування приправами в духовку будеш класти?
автор Покорительная • 31 декабря 2024
Ответ дляКу-кусик
Замаринувала в 6 ранку стоїть в холодильнику
Люблю ВалЄру• 31 декабря 2024
Шмат мяса замариновать по вашому рецепту, загорніть у рукав чи фольгу, покладіть на деко чи форму ( раптом протече) і в духовку на 1-1.2 год
автор Покорительная • 31 декабря 2024
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Дякую!!!
графиняВишенка• 31 декабря 2024
Ответ дляПокорительная
Ставте відразу на 4, як нагріється до 180, переключіть на 2, і поглядайте на t, буде падати, то ще підкрутіть.
Усатая полосатая• 31 декабря 2024
Будь ласка пишеться окремо:) загорнути в фольгу в пару шарів, в деко краще налити води та поставити м´ясо. Не обпечись!
автор Покорительная • 31 декабря 2024
Ответ дляграфиняВишенка
Дякую велике!!!!
Допоможіть знайти• 31 декабря 2024
Можлив 1год. буде малувато, ножкмм проколоти і перевірити чи не тече кривавий сік і на скільки мяке мясо.
автор Покорительная • 31 декабря 2024
Ответ дляУсатая полосатая
Дякую що підказали!!!