Кнопкотиць• 31 декабря 2024
Активація Вайбер
Не можу активувати Вайбер на новому пристрої. Смс не приходить, активація викликом видає помилку, один раз прийшов дзвінок на Вайбер — продиктували код, ввела - сказали що неправильний 🤦♀️
Хто стикався - як вирішити проблему?
Люблю порядок• 31 декабря 2024
Видаліть кеш,видаліть додаток.Встановіть додаток знов,чекайте дзвінка,все повинно спрацювати.За останній місяць десь чотирьом людям допомогала.
ТихоЯ• 31 декабря 2024
Я писала в підтримку, вони присилали якийсь код. Тільки втулити його було нікуди)
А так повторювала і повторювала спроби активувати. Зрештою, з якогось разу вдалося. Правда, я так і не зрозуміла, яким чином це сталося
ТихоЯ• 31 декабря 2024
Ответ дляЛюблю порядок
Я так робила, на жаль, не допомагало. Щось у них там з цією активацію коїться, і вже давненько
Люблю порядок• 31 декабря 2024
Ответ дляТихоЯ
Ви кеш в налаштуваннях не видалили скоріше за все.Не в додатку,а в налаштуваннях телефону.
Налаштування-програми,вайбер,видалити дані,видалити кеш.
Тільки після цього видаліть програму,і встановіть заново.Далі повинно все спрацювати.
До мене з літа приходять,і кажуть щось не те.Роблю так як написала,абсолютно всім допомогає.Дзвінок надходить або одразу,або через деякий час.
У пари людей нічого не приходило,бо забували,що їх Вайбер був прив´язаний до іншого номеру.
Спробуйте ще раз.
ЗаведУющая• 31 декабря 2024
Только вчера активировал вайбер. Входящий звонок при открытом вайбере цифры последние сами автоматически заполняются в виде кода. Все.
ЗаведУющая• 31 декабря 2024
А да если с 2-3 попыток не активируется то ошибка и активировать можно только через время какое то.
Люблю порядок• 31 декабря 2024
Ответ дляЗаведУющая
Щоб це обійти,видаляється кеш,і заново встановлюється програма.
Наприклад пише,що лише через добу можна спробувати знов.Робиш так,як написала,і активуєш одразу.
Кнопкотиць
• 01 января в 17:03
Ответ дляЛюблю порядок
Пані, Ви — неймовірна!!!
Зробила все як Ви сказали — все з першого разу запрацювало 🥳🥳🥳🥳
Щиро Вам дякую - і з Новим роком❤️
Люблю порядок• 01 января в 17:12
Ответ дляКнопкотиць
Пані, Ви — неймовірна!!!
Щиро Вам дякую - і з Новим роком❤️
Дякую!!!😃😃😃
З Новим Роком Вас !!!🩵💛🩵💛