Зілля до весілля• 31 декабря 2024
Допоможіть розібрати, будь ласка
Може є якась програма, що може зробити більш чітким зображення? Я тут нічого з телефону не можу розібрати. Дякую
75В• 31 декабря 2024
Прирожденный дефицит фактора сворачивания крови. Это диагноз. А дальше рекомендации.
Все возможно• 31 декабря 2024
Уникати травм, при необхідності операт лікування, видалення зубів в стаціонарному нагляд з використанням гемостатиків.. далі препарати
Зілля до весілля
• 31 декабря 2024
Ответ для75В
Саме рекомендації і цікавлять. Нижні 3 рядки не розумію
Зілля до весілля
• 31 декабря 2024
Ответ дляВсе возможно
Дякую
Дадосвидания• 31 декабря 2024
…транексамова кислота 500-1000 мг в/в струйно 3 р/день,інфузіі свіжезамороженоі плазми за « і останнє слово обрізане і незрозуміло»
Зілля до весілля
• 31 декабря 2024
Ответ дляДадосвидания
Дуже вам вдячна
Куратор дебошей• 31 декабря 2024
Ответ дляДадосвидания
....за показами