Лінива, не каюсь• 31 декабря 2024
Ви приймаєте вітання з днем народження наперед,
якщо воно надіслано ел.поштою чи вайбером? Людина, наприклад, помилилась і випадково надіслала вітання раніше дати.
Доставучая• 31 декабря 2024
Никогда. Для меня это - дурной тон и неуважение. Лучше вообще не поздравлять.
Кундалина• 31 декабря 2024
Автор якщо це не стара людина то вважаю що це не повага до вас.
Для експерименту наступного року наперед також поздоровлення надіслати і подивитися на реакцію людини.
Зараз досить багато програм що нагадують про дати народження і які працюють правильно.
А якщо людина помиляється постійно то краще сказати про це. Бо це неповага насамперед до вас.
кнопкодав• 31 декабря 2024
Мене це дратує. Краще б взагалі не вітали. У мене з чоловіком різниця декілька днів між днями народження,його перше. І його родичі вперто вітають мене разом з ним. Чесно, просто дістали. Я вже натякала, що я забобонна і мені не подобається, коли вітають наперед, але ж ні. Мені з запізненням ок, але наперед- це неповага.
Лінива, не каюсь
• 31 декабря 2024
Ответ дляКундалина
Я не з точки зору неповаги, я можу вибачити людині , що вона забула точну дату. Я просто дещо забобонна і відкриваю/відповідаю на такі вітання тільки вже безпосередньо в день народження.
Лінива, не каюсь
• 31 декабря 2024
Ответ дляДоставучая
Я не так категорична по відношенню до людини, що просто забула точну дату. Я просто дещо забобонна і готова приймати вітання з днем народження тоді, коли він настав :)
Доставучая• 31 декабря 2024
Ответ дляЛінива, не каюсь
Напаркуа такие поздравления в принципе!? Шлите их всех лесом.
Лінива, не каюсь
• 31 декабря 2024
Ответ длякнопкодав
Ну от я не відповіла на таке вітання подруги на 3 дні раніше (живе за кордоном давно, але ми спілкуємось). А відповіла і подякувала, коли цей день настав вже. А вона, напевне, образилась, тепер не виходить на зв´язок. Неприємно....Не знаю тепер, як виправити ситуацію.
Лінива, не каюсь
• 31 декабря 2024
Ответ дляДоставучая
Це подруга, яка живе багато років далеко від мене.
Доставучая• 31 декабря 2024
Ответ дляЛінива, не каюсь
Нафиг такую подругу с ее непонятными поздравлениями чисто для галочки!? Шлите ее лесом. Это - приятельница, а не настоящая подруга.