Пилосмок працює• 01 января 2025

Что самое худшее произошло с вами в 2024?

Чумацький Шлях• 01 января 2025
Мужа забрали прямо под подъездом.. насильно бусифицировали..
Весела моль• 01 января 2025
Ответ дляФиона Шрековна
Ничего. Только хорошее у всей моей семьи. Спасибо ушедшего году. Пусть новый будет ещё лучше!
И война для вас тоже только хорошее?
Планшетница• 01 января 2025
Ответ дляСлобожаночка
Я за межею бідності
Добро пожаловать...
Синди Кроуфорд• 01 января 2025
Война продолжается
Банка з медом• 01 января 2025
Аборт(
ЖивунаБагамах• 01 января 2025
Чоловіка поранили в листопаді , багато осколків в голові і спині.
Звожу з розуму• 01 января 2025
Зрозуміла, що 20 років свого життя втратила з власної волі. І, що війна - це не найстрашніше, що може бути, як я завжди думала.
Бентливуман• 01 января 2025
Ответ дляЧумацький Шлях
Де він зараз Ви знаєте?на зв´язок виходить?
Дрібка щастя• 01 января 2025
Злоякісна пухлина мозку у сина. Лікуємося...
ВЫВсеВрете• 01 января 2025
В батька інсульт, потрапив в аварію, стукнув іншу машину. Я знову поправилась на 6-7 кг на рік, і так за останні 4 роки кожного року
Чумацький Шлях• 01 января 2025
Ответ дляБентливуман
На навчанні.. так, зв´язок є..
Чумацький Шлях• 01 января 2025
Ответ дляЖивунаБагамах
Боже.. скорішого одужання.. Бажаю Вам обом віри, сили, терпіння. Нехай скоріше одужує
Бентливуман• 01 января 2025
Ответ дляЧумацький Шлях
На навчанні.. так, зв´язок є..
Скільки йому років?
Тримайтесь,підтримуйте його
Чумацький Шлях• 01 января 2025
Ответ дляДрібка щастя
Божої ласки Вашому сину, нехай обов´язково одужає
Чумацький Шлях• 01 января 2025
Ответ дляБентливуман
Скільки йому років?
Тримайтесь,підтримуйте його
47.. звичайно підтримаю, ми 27 років разом..
Кров з молоком• 01 января 2025
Пришлось уехать из дома (Харьков), потеряла работу. Как-то сильно постарала.
ТочноБудет• 01 января 2025
В мене все життя пекло.Батька нема.Мати била і знущалася так ,що концлагер-рай.Садистска.Її коханці (кожного тижня інший)мене домагалися і займалася вона з ними в метрі від мого ліжка так сказати коханням(1 кімнатка в нас)Вийшла за першого зустрічного заміж,аби втікти.Син -наркоман з 14 років.Назбирала на взнос,платила іпотеку.Фінансовий кризис,без роботи і банк забрав.Бомж.На копійки купила хату в селі.Утримую сина і його дітей.Працюю онлайн.Чоловік агресивний випивоха,який мене ненавидить.Отримала інвалідність,довели усі і мати не лікувала.Не маю зубів.Виглядаю на 15 років старше.Грошей не вистачає ні на що.
ТочноБудет• 01 января 2025
Ответ дляЗвожу з розуму
Як я вас розумію...
Кусюче сонечко• 01 января 2025
Ответ дляПилосмок працює
Салтовка
Ох, ироды любят нашу сторону
Відповів всім• 01 января 2025
Ответ дляПилосмок працює
Я из Харькова
И я)
Чумацький Шлях• 01 января 2025
Ответ дляТочноБудет
Я мабуть скажу щось жорстке, але покиньте це пекло, і поїдьте світ за очі! Ви ж так довго не витримаєте.. життя у Вас одне.. син дорослий, чоловік пияка.. ну що Вас тримає?
Ні за холодну воду• 01 января 2025
Наприкінці року похоронила матір(батько помер вже п´ять років потому),а вчора отримала звістку,що син потрапив до полону.
Фиона Шрековна• 01 января 2025
Ответ дляВесела моль
И война для вас тоже только хорошее?
Война забрала у меня мой дом и мой город. Совсем забрала. Но то было ещё в 2022. Но оставила в живых всех моих родных людей.
Мы начали жизнь заново в другой стране. Долго становились на ноги и в 2024 уже выстроили свою жизнь так, чтобы чувствовать себя счастливыми на новом месте. Год, реально, был очень успешным и счастливым. Я не помню в своей жизни настолько счастливого для меня года. С радостью просыпаюсь каждое утро и начинаю новый день с улыбкой. Уж, простите, пишу как есть.
Чумацький Шлях• 01 января 2025
Ответ дляНі за холодну воду
Так, все буде добре, чуєте? Обов´язково обміняють.. Вірте, полон, це не найстрашніше..
Фея_3уровень• 01 января 2025
Ответ дляЧумацький Шлях
Вона з тобою візьме себе. Чоловік випивозв і син наркоман не без причини з´явилися. Нажаль, якщотця жінка кудись і поїде то там ймовірніше за все знайдеться інший випивоха якого треба утримувати, ну або встане в якесь інше ’пекло’ бо це паттерн закладений у дитинстві, по іншому така людина жити просто не зможе, шукатиме звичне для себе середовище, підсвідомо звичайно.
Чумацький Шлях• 01 января 2025
Ответ дляФея_3уровень
Ну якщо поїде, пропрацює свої дитячі травми з психологом, поживе на самоті, то можливо є якийсь відсоток змінити своє життя на краще, а ще безумовно повинно бути бажання, і свідоме сприйняття проблем..
ТочноБудет• 01 января 2025
Ответ дляЧумацький Шлях
Онуки
Чумацький Шлях• 01 января 2025
Ответ дляТочноБудет
Онуки
Ну у них є батьки.. а якщо батьки не в змозі опікуввтися, то ви ставайте опікуном і з ними разом їдьте..
Дівчина Бобула• 01 января 2025
Ответ дляЛагшмивара
Похоронила батька
Я теж 😿
Почекуха• 01 января 2025
Поховала тата і дідуся