Пилосмок працює• 01 января 2025
Что самое худшее произошло с вами в 2024?
Фея_3уровень• 01 января 2025
Ответ дляКурочка-чубаточка
Как вам не стыдно.
Вы не знаете человека, так молчите.
Иногда с хорошими людьми случается плохое, и нужно посочувствовать или пройти мимо.
А ваш яд как раз показывает, что ваш ’паттерн’ давно покривел, милочка!
Вы не знаете человека, так молчите.
я вам не милочка и мне не стыдно. Вам нужно вы и сочувствуйте, ясно? Нечего других учить что кому делать.
С хорошим человеком случится плохое - это как у другой отписайвшейся, заболел ребенок. А тащить годами на собственном горбу кучу мудаков и их детей это не плохое случилось, это мозгов у кого-то не хватает. Также как и у вас, не особо.
Все возможно• 01 января 2025
Ответ дляТочноБудет
В мене все життя пекло.Батька нема.Мати била і знущалася так ,що концлагер-рай.Садистска.Її коханці (кожного тижня інший)мене домагалися і займалася вона з ними в метрі від мого ліжка так сказати коханням(1 кімнатка в нас)Вийшла за першого зустрічного заміж,аби втікти.Син -наркоман з 14 років.Назбирала на взнос,платила іпотеку.Фінансовий кризис,без роботи і банк забрав.Бомж.На копійки купила хату в селі.Утримую сина і його дітей.Працюю онлайн.Чоловік агресивний випивоха,який мене ненавидить.Отримала інвалідність,довели усі і мати не лікувала.Не маю зубів.Виглядаю на 15 років старше.Грошей не вистачає ні на що.
Напишите мне пожалуйста на maznairina@gmail.com. Я не в первый раз встречаю ваши посты и каждый раз волосы дыбом ((
Все возможно• 01 января 2025
Ответ дляЧумацький Шлях
Ну якщо поїде, пропрацює свої дитячі травми з психологом, поживе на самоті, то можливо є якийсь відсоток змінити своє життя на краще, а ще безумовно повинно бути бажання, і свідоме сприйняття проблем..
У человека нет денег зубы вставить и операцию сделать на позвоночнике. Какой психолог?
Миловидна леді• 01 января 2025
Была изнасилована.
Второй раз в жизни.... не думала, что такое повторится(
ЛюбимаЯНЬ• 01 января 2025
Прочитала тему, такий концентрат болю. Усі, хто втратив щось чи когось- я вас обіймаю( Бажаю у новому році знайти надію знову.
У мене у 2024 році чоловік отримав травму, якби був мирний час- уже була б інвалідність.
Ваша прЭлесть• 01 января 2025
Чоловіка викрали тцк по дорозі з роботи, він інвалід ,3 група і не може нормально ходити. Підробили медогляд, година і в учебку відвезли.Я одразу приїхала туди з документами.Адвокат не допоміг, тепер буду підтримувати його як зможу.
Хачапууури• 01 января 2025
Ответ дляКокошинЭль
Дізналася що друга дитина теж хвора
Що за хвороба?
КокошинЭль• 01 января 2025
Ответ дляХачапууури
Що за хвороба?
Невиліковна , на все життя і якість цього життя невідомо
КаРаКаТиЦа• 01 января 2025
2024 це останній рік, в якому жива була моя мама...
Він у мене її забрав. І забрав моє здоров´я, мої щасливе минуле, мої плани на майбутнє.
Лишив спогади і порожнечу... таку глибоку і безкінечну порожнечу(
Качка в тапцях• 01 января 2025
ще один рік безрезультатної реабілітації дитини (розумова відсталість) . Наче був якийсь позитивний результат а в грудні заболіла з високою температурою і стався конкретний відкат в розвитку.
Качка в тапцях• 01 января 2025
Ответ дляТочноБудет
У мене в знайомої дуже схожа ситуція. Вона забрала невістку і внуків і разом поїхали закордон. Дуже добре там влаштувалися. Тупо забили на всіх хто отруював їх життя
Даю справку• 01 января 2025
Ответ дляФиона Шрековна
Война забрала у меня мой дом и мой город. Совсем забрала. Но то было ещё в 2022. Но оставила в живых всех моих родных людей.
Мы начали жизнь заново в другой стране. Долго становились на ноги и в 2024 уже выстроили свою жизнь так, чтобы чувствовать себя счастливыми на новом месте. Год, реально, был очень успешным и счастливым. Я не помню в своей жизни настолько счастливого для меня года. С радостью просыпаюсь каждое утро и начинаю новый день с улыбкой. Уж, простите, пишу как есть.
Какое счастье уметь построить свою жизнь и жизнь близких заново!Очень рада за Вас и за всех тех людей, кто смог устроиться заграницей.В войне выживает тот, кто умеет приспособиться к обстоятельствам и новым условиям, жить здесь и сейчас.
Папобус• 01 января 2025
В листопаді рашистська ракета забрала життя моєї єдиної 14- річної донечки. Це найгірше що могло коли-небудь статися. Тепер я просто існую.
Папина дочка• 01 января 2025
Автор, моя бабця казала, що переліковувати свої нещастя і хвороби на людях не треба, бо будуть добавлятись в геометричній прогресії ’типу мало тобі?’
Краще щось хороше розказати
Дикая Роза• 01 января 2025
Ответ дляВільний митець
Виявили онко
І у мене.
Плюс пропав безвісти брат двоюрідний. ЗСУ перший вихід🙁
Тролю як можу• 01 января 2025
Ответ дляВаша прЭлесть
Відстрочка у чоловіка не була оформлена?
Як забрали з інвалідністю не розумію, він добровільну згоду підписав?
Несу добро людям• 01 января 2025
Ответ дляФея_3уровень
Вона з тобою візьме себе. Чоловік випивозв і син наркоман не без причини з´явилися. Нажаль, якщотця жінка кудись і поїде то там ймовірніше за все знайдеться інший випивоха якого треба утримувати, ну або встане в якесь інше ’пекло’ бо це паттерн закладений у дитинстві, по іншому така людина жити просто не зможе, шукатиме звичне для себе середовище, підсвідомо звичайно.
Абсолютно правильно сказано. З перших же рядків - всі винні, а вона страждає. Така в людини суть життя. Це не зміниться.
Патриоточка• 01 января 2025
Ответ дляИдеальная оптимистка
Нам не дали всиновити дитину знайомих, ми її хрещені. Хотіли мабуть грошей дуже багато, в мене їх немає. Всі документи в нас були в порядку, що творили ті служби і скільки нервів витріпали( ще досі приходжу до тями що не судилося
Так грошей хотіли, із моєї школи дівчина цим займається. так і каже ми дітей продаємо, а не віддаємо в гарні руки. Тварь цинічна
Патриоточка• 01 января 2025
Ответ дляСаджу все зарання
Сын (20 лет) сильно заболел ХЗ чем (корь парвовирус, мононуклеоз и еще много чего не подтвердилось лабораторно). Может розеола. Оглядываясь назад надо было срочно в больницу, хотя не факт, что взяли бы т.к. когда уже пришла семейник , то выписала срочняком направление (анализы были жуткие), а я и не знала что мужиков теперь по направлениям по скорой берут. Короче, в одну из ночей когда его обсыпало (типа коревой сыпи), но я не сразу спросонку увидела, а с температурой резко полегчало (пощупав рукой лоб), то моя первая жутчайшая мысль- что он умер и остывает, что я не успела отследить температуру(была три дня 40,5 и сбивалась двумя жаропонижающими только на три часа и только до 39). Короче, жесть. За неделю его болезни у него и у меня по минус 10 кило. Но сын СБ быстро восстановился, а вот мое 47-летнее лицо сползло где-то в область декольте: веки, брыли...Короче, до неузнаваемости
То есть скорая к мужчинам не приезжает без направления?
Хачапууури• 02 января 2025
Ответ дляКокошинЭль
Фізична?
Тріль!• 02 января 2025
Ответ дляspart-5037
Прилет в квартиру. Мы в чужой стране без перспектив. И дома нет.
Такая же фигня
И не могу это принять,что своего жилья теперь нет и тут в подвешенном состоянии
175см55кг19лет (она)• 02 января 2025
захворіла на рак молочної залози, виявили в березні. Лікування: хіміотерапія, опромінення, таблетки. І все це не вдома, захворіла і знайшли за кордоном.