Аноним_• 01 января 2025
Собачка напісяла на диван. Хелп
Чим вивести запах?
Плями не видно, бо темний
Зла, бо диван новий
Плями не видно, бо темний
Зла, бо диван новий
Физрукая• 01 января 2025
Певно,хімчистка.Можливо,щось з паром.Поки вивітрюйте,протирайте і просушуйте.В мене було на перину,дуже бігом побачила,в процесі,одразу забрала і запах вже не могла вивести.Застірувала,вивітрювала-нуль,сморід і все.Поки не віддала в хімчистку.
Куда ж без меня• 01 января 2025
Є спеціальний засіб, продається у вигляді балону з піною, назву не пам´ятаю, колір червоний. Гарно виводить запах, я користувалася. Тільки після того деякий час є запах як в секонді. Але потім він минає.купувала в зоомагазині.
Аноним_
• 01 января 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Собачка це доросла чи цуценя?
Та блін доросла, чіхуа
Аноним_
• 01 января 2025
Ответ дляКуда ж без меня
Дякую