А вот недавно• Изменено 01 января 2025

Не подарував нічого на новий рік, та й таке)

Всіх з Новим роком! Купа вже будо в мене питань щодо чоловіка і його ставлення.
І вже просто як штрих до всього - ніякого подарунка на Новий рік. За декілька днів до НР я йому пропоную, давай разом поїдемо в ТЦ, оберемо тобі светр, бо йому якраз треба був. Так і не вибрались, він з теми з’їхав, коли я мала можливість лишити дитину і поїхати. Обрала на свій смак, подарувала. Сказав сподобався. І продовжив в ТВ втикати. Про мій подарунок ні слова. До цього бачив, що я готую подарунки під ялинку ще дитині, батькам, які сьогодні зранку в гості.
От як сприймати, ну йолки ж палки. Вже навіть не образливо, мені не треба нічого дорогого. Але ж символічно міг постаратись, мав взагалі вільні дні перед святами, які провалявся перед ТВ. І не знайшов час хоч дрібничку приємну підготувати, щоб і для мене під ялинкою шось було. Як сприйняли б ви? Хто з таким стикався?
Єрунда і забити чи дзвіночок повного пофіга?
Пусин Кукин• 01 января 2025
Так и вы ему свитер купили, ещё и на свой вкус, а не подарок. И учитывая, что он не собрался с вами в магазин съездить, ему тот свитер не особо и нужен был.
Мона_Лиса• 01 января 2025
Ответ дляА вот недавно
Йому я ніколи не кажу так.
Я сюди пишу своє реальне ставлення, що мені увага була важлива.
Я сама собі в стані купити, але ж є традиції, свято, увага.
Дитина ростиме на цьому прикладі, що до мами уваги нуль
Він батько цієї дитини?
Хвець-тець• 01 января 2025
Ответ дляіронічна антитеза
А почему вы своим подарком не озадачились? Вы ж его знаете....
Я еще осенью себе подарок выбрала, мужу ссылки бросила, в Розетке потом забрала, ему в шкаф спрятала, сегодня под елкой нашла) все довольны.
это идеально
на Николая купила себе два крема - озвучила, оплатил, все счастливы
автор А вот недавно • 01 января 2025
Ответ дляМона_Лиса
Він батько цієї дитини?
Так, звичайно
Мать драконов• 01 января 2025
А в прошлом году был Мерседес?))
То же ведь ничего не было.
И свитер вы хотели покупать заранее в надежде на подарок вам
Мона_Лиса• 01 января 2025
Ответ дляА вот недавно
Так, звичайно
До народження ви мали увагу? Чи він таким раптово став після народження ?
ФрекенБок• 01 января 2025
Ответ дляА вот недавно
По відчуттям таке є, але як я маю ходити і заставляти. Прохання погуляти з дитиною - ти гавкаєш 20 раз і йдеш, поки він чухаються, бо дитина вирубається вже. Просиш посидіти - дитина впала з дивана вниз башкою, ор, виходжу з душа - тато в іншій кімнаті, по телефону. Друга така ж ситуація - лиже кросівки біля дверей, тато пішов по телефону триндіти. Які виходи ви порадите долучати? Якщо він сам у такому похері? Кажу йому: чого ж ти лишив саму дитину, ти ж бачиш що вона робить. Відповідь: не так роблю, дивись сама. Ну люди…
Він не питає - коли йому піти на теніс з другом, коли ще кудись, щоб розпланувати допомогу з дитиною. Він просто йде. Тому я так і пишу, що є я з дитиною і є він
А какой был в начале отношений? Или вы на это закрывали глаза?
У меня даже своим родителям ехал и не покупал подарки, у них в семье с этим проблема, что в гости с пустыми руками не ходят, они просто никуда не ходили.
Пришлось учить всему, а что делать. Есть такие динозавры.
Если не хочет, оставьте его в покое и стройте свою жизнь, зачем трепать себе нервы.
Мой научился таки, только мне уже не надо.
ФрекенБок• 01 января 2025
Ответ дляДоль Чекомбана
Вибачте, не слідкую за вашими темами
Але і ви чарівна - є ви з дитиною і є окремо він, а ви щось там все чекаєте мовчки
Дитина вже бачить що татові на вас наплювати.
Скорее мужчина остаётся тем же ребенком, который привык только получать
автор А вот недавно • 01 января 2025
Ответ дляМать драконов
А в прошлом году был Мерседес?))
То же ведь ничего не было.
При чому тут надія, люди?
Я не знаю як у кого в родинах, у нас завжди тато готував мамі, мама татові. Разом - дітям. Ми, діти підросли, теж якісь дрібнички батькам готували, бо бачили їхній приклад турботи. До чого тут надія, натяки якісь? Для мене це норма речей була завжди.
Распутница• 01 января 2025
Ответ дляА вот недавно
Йому був потрібен, светр хороший і недешевий. І до чого тут базова/небазова. Питання в увазі, в тому що ти стараєшся, обираєш, турбуєшся, проявляєш увагу. Хіба не в цьому сенс?
А він про Вас і сім´ю ніяк не турбується? Гроші, житло, в житло, відпочинок, здоров´я - це все хто?
СирОжино пирОжино• 01 января 2025
Це чоловік чи новий хлопець?
Лиса Патрикевна• 01 января 2025
Вы для него просто удобная , любви никакой уже давно нет , да и уважения тоже . Раньше дарил на НГ?
празники не помню• 01 января 2025
Ответ дляА вот недавно
Йому я ніколи не кажу так.
Але це відчувається, оце ’мені не треба’
Не треба, то і не дарують
автор А вот недавно • 01 января 2025
Ответ дляСирОжино пирОжино
Це чоловік чи новий хлопець?
Це чоловік, з яким спільна дитина
Распутница• 01 января 2025
Ответ дляіронічна антитеза
І чим ви задоволені? Перед ким ця вся комедія?
Пусин Кукин• 01 января 2025
Ответ дляА вот недавно
При чому тут надія, люди?
То в родительской семье было. А в вашей тоже такие традиции и только в этом году внезапно муж про подарок ’забыл’?

Ну и серьёзно, если у вас были такие традиции в семье, почему ваш муж от вас и ребёнка не подарок получил, а свитер?
Мать драконов• 01 января 2025
Ответ дляА вот недавно
При чому тут надія, люди?
А для вашего мужа нет, но вы все на что-то надеетесь))
ФрекенБок• 01 января 2025
Ответ дляА вот недавно
При чому тут надія, люди?
При том, что посмотрите внимательно на своего мужа, он не ваш папа, у него другая семья, значит не было у них такой традиции, или вообще он ребенком остался, раз сам себе свитер выбрать не хочет.
Это мамки свитера покупают, трусы, носки и тд.
Тут несколько вариантов: разговариваете, если это возможно, принимаете таким как есть, или ищите другого. Может ещё свой вариант придумаете
Прибираю щодня• 01 января 2025
Ви свій час просиджуєте на Совєтчіці, він в ТБ, все порівну, чому вас щось почало не влаштовувати? А ви в нього запитували, що не так, чи комфортно йому поки ви про нього теми строчите?
Лиса Патрикевна• 01 января 2025
Ответ дляГарнюнька
Ну светр це такий собі подарунок. Це одяг, базова річ.
С какой должен быть подарок в вашем представлении ??
Мerida• 01 января 2025
Я без подарка на нг, потому что мы их дарим на Рождество.
Но, самое важное, что вы не сделали. За 2 недели до праздника( за месяц, полтора) сказать : Вася, я хочу на новый год .... и все. Проблема решена.
Благоуханочка• 01 января 2025
После того как мой так называемый мужчина поздравил меня с днем рождения аж вечером и словами в вотсап, я крепко задумалась и послала его в Пизу
Пусин Кукин• 01 января 2025
Ответ дляЛиса Патрикевна
Трусы и носки?) Пена для бритья? Шампунь?)
Мerida• 01 января 2025
И очень интересно, какие подарки получали в прошлые года
Lana-d6e5• 01 января 2025
Ответ дляА вот недавно
Якщо все так, як Ви описуєте, то у Вас немає чоловіка, а в дитини - батька. Ви живете з дитиною і ще з вами в кваотирі живе ’хтось’, про кого Ви маєте піклуватися - годувати, одягати, прати... А чи зможете Ви залишити на цього чоловіка дитину на тиждень, якщо потрібно буде? Чи впевнені Ви, що з ними обома буде все гаразд?
Лиса Патрикевна• 01 января 2025
Ответ дляПусин Кукин
Свитер лучше )
Гимли• 01 января 2025
Ответ дляА вот недавно
А он вообще хотел этого ребенка? Или вы рожали вопреки всему ?
Реанимация• 01 января 2025
Ответ дляА вот недавно
Так у вас взагалі не в подарунках справа(
Став мабуть такий після народження дитини?
Фізик-ядерщик заочно• 01 января 2025
Автор, мені здається, що це такий тип мужчини, якому нічого не потрібно. І він навіть не зрозумів, що ви образилися. Йому з вами дуже пощастило.
Фізик-ядерщик заочно• 01 января 2025
Йому мабуть напряму потрібно казати , обирати , замовляти, а він хай сплачує. Пінка під зад давати, а інакше він з місця не здвинеться.