А вот недавно• Изменено 01 января 2025
Не подарував нічого на новий рік, та й таке)
Всіх з Новим роком! Купа вже будо в мене питань щодо чоловіка і його ставлення.
І вже просто як штрих до всього - ніякого подарунка на Новий рік. За декілька днів до НР я йому пропоную, давай разом поїдемо в ТЦ, оберемо тобі светр, бо йому якраз треба був. Так і не вибрались, він з теми з’їхав, коли я мала можливість лишити дитину і поїхати. Обрала на свій смак, подарувала. Сказав сподобався. І продовжив в ТВ втикати. Про мій подарунок ні слова. До цього бачив, що я готую подарунки під ялинку ще дитині, батькам, які сьогодні зранку в гості.
От як сприймати, ну йолки ж палки. Вже навіть не образливо, мені не треба нічого дорогого. Але ж символічно міг постаратись, мав взагалі вільні дні перед святами, які провалявся перед ТВ. І не знайшов час хоч дрібничку приємну підготувати, щоб і для мене під ялинкою шось було. Як сприйняли б ви? Хто з таким стикався?
Єрунда і забити чи дзвіночок повного пофіга?
Иванка Бур• 01 января 2025
И шо? Мне мой тоже не дарит и я уже ему не дарю. Только ребенку готовлю подарки. Не вижу трагедии: либо дрессируйте его, чтобы дарил подарки, либо просто сами перестаньте дарить.
Я натуралка• 01 января 2025
Ответ дляА вот недавно
Дитині ні, я обирала, замовляла.
Бо я двічі підняла тему - що оберемо дитині на новий рік, давай подумаємо?
Відповідь - що вона ще розуміє. Яка їй різниця
Вдруге піднята розмова, відповідь: та я не знаю.
Врешті замовила і подарувала. Його віником заганяти обрати подарунок чи як?
Слушайте, ну если он такой тугодум, то берите его под руку и ведите гулять. Потом заходите в ювелирку и ткните пальчиком ’Ой, какое колечко симпатичное’.
Пусть поймет, что самому готовить подарки дешевле обходится
Пусин Кукин• 01 января 2025
Ответ дляЛиса Патрикевна
Свитер лучше )
Вообще нет. Разве что этот тот, что он хотел, какой-то особенный. Но не просто свитер.
Точно така сама ситуація, спорчений новий рік і новий день з самого початку. Під ялинкою є подарунки дочці, дружини, але чомусь мене дід мороз обділив. І подяки за отримані не було. А я так любив новий рік. Раніше. Єдине, що пояснює це мої напряжні відносини і недорозуміння з другою половиною. Але думав щось буде ’для годиться’...
Ируся-пуся• 01 января 2025
Ответ дляА вот недавно
По відчуттям таке є, але як я маю ходити і заставляти. Прохання погуляти з дитиною - ти гавкаєш 20 раз і йдеш, поки він чухаються, бо дитина вирубається вже. Просиш посидіти - дитина впала з дивана вниз башкою, ор, виходжу з душа - тато в іншій кімнаті, по телефону. Друга така ж ситуація - лиже кросівки біля дверей, тато пішов по телефону триндіти. Які виходи ви порадите долучати? Якщо він сам у такому похері? Кажу йому: чого ж ти лишив саму дитину, ти ж бачиш що вона робить. Відповідь: не так роблю, дивись сама. Ну люди…
Він не питає - коли йому піти на теніс з другом, коли ще кудись, щоб розпланувати допомогу з дитиною. Він просто йде. Тому я так і пишу, що є я з дитиною і є він
Автор, справа не в подарунку. А в тому, що він чоловік та батько твльки по документах. Він не взяв на себе жодної відповідальності і веде себе як дитина, живе в своє задоволення, а ви тягните все як кінь. Я б розлучилась з таким. Ви нічого не втратите
Гарнюнька• 01 января 2025
Ответ дляЛиса Патрикевна
С какой должен быть подарок в вашем представлении ??
Те, що людина дійсно хотіла, а не те, що потрібно і так. Це якби мені подарували кросівки. Це річ, яка і так має бути куплена, але ніяк не подарунок.
Доставучая• 01 января 2025
Ответ дляА вот недавно
Працюю, у нас спільний бізнес, у якому така специфіка, що основний пласт роботи технічної зараз на мені. Питання не в бюджеті, в ставленні
Забираете половину денег и покупаете себе все, что хотите )
Доставучая• 01 января 2025
Ответ дляА вот недавно
Про це я писала вже раніше. Бо всі обов’язки по дитині на мені. Він коли схотів куди тоді пішов
А с чего это ? Ребёнок его- он такой же родитель.
Доставучая• 01 января 2025
Ответ дляА вот недавно
Дитині ні, я обирала, замовляла.
Как его отец относился к матери? В этом и ответ на ваш вопрос.
У вас чмо эгоистичное
Доставучая• 01 января 2025
Ответ дляА вот недавно
При чому тут надія, люди?
Я не знаю як у кого в родинах, у нас завжди тато готував мамі, мама татові. Разом - дітям. Ми, діти підросли, теж якісь дрібнички батькам готували, бо бачили їхній приклад турботи. До чого тут надія, натяки якісь? Для мене це норма речей була завжди.
Он впервые вам не подарил или всегда так было?
Вы можете кинуть его в бизнесе, забрав бабки и за границу свалить?
Мию вікна у мороз• 01 января 2025
Ответ дляА вот недавно
Дитині ні, я обирала, замовляла.
Вже віник не допоможе
А вот недавно
• 01 января 2025
Ответ дляГарнюнька
Я не зовсім розумію цих коментарів, що вважати подарунком а що ні.
В моєму баченні одяг це хороший подарунок в цьому випадку.
1. Чоловік любить гарні речі
2. Светр не економ-класу. А з тої категорії речей, що сам собі можеш і пошкодувати
3. Мова тут не про те, що гарний подарунок. Що не гарний. Це справа смаків. Тут про те, що він навіть не напрягся і не постарався хоч дрібничку подарувати
1. Чоловік любить гарні речі
Гарнюнька• 01 января 2025
Ответ дляА вот недавно
1. Чоловік любить гарні речі
Так ви йому це все сказали чи тільки тут на форумі позлились?
Як_наготую...• 01 января 2025
Мені чоловік подарував гроші. Я йому шкарпетки з трусами. Все по чесному. Разом 20 років.
Автор, якби чоловік Вам подарував гроші зі словами, що нічого не придумав, то це було би краще, ніж зовсім нічого.
А так неприємно виходить, нібито не вважає за потрібне.
Дописала. Я також працюю, зарплата буквально на 20% нижче чоловікової, бюджет спільний.
Але то спільне, в то лише мені, тому нормальний подарунок.