Ну шо не так?• Изменено 01 января в 13:03
Як почати залишати дитину з чоловіком?
Дівчата, до Вас питання. Я тут підняла тему і мені купа людей відписало, що я сама винна, все тягну сама, чоловіка відсторонила, тому він і самоусунувся, в хаті як гість, лежить перед ТВ, дитина на мені.
Але почуйте, будь ласка, я не відсторонювала нікого. Я просто втомилась просити і гавкати.
Ситуації для розуміння:
Попросила наглянути за дитиною, щоб я пішла вибачте в туалет. Чую звідти ор. Виходжу, дитина злетіла з дивана на підлогу, чоловік пішов в іншу кімнату по телефону говорити. Шишака на півлоба.
Ще ситуація - прошу подивитись, поки приготую нам вечерю (у нас вік, коли шило страшне і всюди лізе), готую, в хаті тихо, я спокійна - іду по коридору, дитина сидить в бодіку на килимку біля вхідних дверей і гризе брудний кросівок. Чоловік в телефоні на дивані. Я йому: попросила ж подивитися, чому вона там? - У відповідь наїзд, дивись сама, якщо я не так роблю і пішов на толчок перепрошую.
Третє - я не встигаю прибрати, зібратись по роботі (ще дистанційно працюю, веду по цого бізнесу всі документи і бухгалтерію) - прошу вийди з дитиною на годинку надвір будь ласка, щоб вона поспала. Повторюю раз 5. Дитина оре, капризує, починає вирубатичь, бо це прогулянка на сон. Він сидить в телефоні і його репліки: ага, зараз, пізніше. Згодом: а чого зараз треьа йти? А ти не ходила? І т д. Врешті просто вдягаю пальто і виходжу.
І таких ситуацій купа, у кого є ідеї, досвід, шо в цій ситуації можна вдіяти і як чоловіка долучати до дитини?
З такими історіями як в нас ви ж бачите, що якщо я просто лишу дитину і піду, щоб стресом цого вирівняти, (таке тут радили), то я не знаю, що з дитиною стане. Який тут вихід?
Ситуації для розуміння:
double-mama• 01 января в 13:05
Автор, ви ж самі розумієте де вихід. У вас нема чоловіка, партнера, а в дитини нема батька. Все просто
Анонимба• 01 января в 13:05
До народження він звичайно турботливий і милий був і просив дитину?)
П.с. по темі, я б гнала його тапком зі свого життя
Куда_бежать• 01 января в 13:05
Вибачте, я б з таким бидлом навіть не жила. Ваш чоловік викликає в мене тільки призирство і огиду. Не ви все на себе взяли , а у вас виходу не було. Він же бидло у вас, я вибачаюсь ще раз.
Заместитель Анонима• 01 января в 13:06
Ответ дляАнонимба
Такий і був.
Авторка сподівалась ’виховати’
Ну шо не так?
• 01 января в 13:06
Ответ дляНіколи не збрешу
Я бы оставила и ушла
Як залишити? Якщо дитина за 5 хвилин з ним впала головою з дивану бо він в телефоні?
double-mama• 01 января в 13:06
Ответ дляАнонимба
До народження від нього не потрібне було піклування та допомога. Тому і вийшло як є.
Куда_бежать• 01 января в 13:07
Ответ дляАнонимба
Кожна людина розкривається повністю, коли якийсь випадок , який вибивпє з колії. Але згодна з вами, що він був бидлом, то це факт, таке важко втаїти.
Дякую_аж_підскакую• 01 января в 13:07
Спробуйте його хвалити і захоплено казати, якій він класний. На моєму чоловікові це працює. В мого чоловіка на мою думку якесь психічне відхилення. Він як мала дитина, хоча йому вже 38 років.
Мамин тріль• 01 января в 13:08
Ответ дляНу шо не так?
Яка в нього була реакція на падіння дитини? Він злякався? Підійшов до дитини?
Чи продовжував в телефоні сидіти?
Анонимба• 01 января в 13:08
Ответ дляНу шо не так?
Чоловіка залиште - це ваш єдиний вихід. Ви і так розраховуєте тільки на себе, воно не поважає вас як жінку і як маму вашої дитини. Бидло вдома це горе
Заместитель Анонима• 01 января в 13:08
Ответ дляНу шо не так?
Ну то ви будете далі вперто ставити експерименти чи пожалієте дитину?
Божа кульбабка• 01 января в 13:08
В такому випадку лише розлучення, він байдужий до вас і дитини, далі буде гірше
Куда_бежать• 01 января в 13:09
Автор, дайте почитати, вашому чоловіку. Він не прозріє, але може хоч зрозуміє, що такий, як він, бидло для всіх жінок до єдиної.
Заместитель Анонима• 01 января в 13:09
Ответ дляКуда_бежать
Та йому похєр
Анонимба• 01 января в 13:09
Ответ дляКуда_бежать
Ви така наївна))
Заместитель Анонима• 01 января в 13:09
Авторко, я в минулій темі питала вас, як чоловік вас любить, як поважає? Ви не відповіли
Околовита• 01 января в 13:10
Автор, я теж колись задавалась таким питанням, як…
В результаті в мого сина вивих передпліччя, перелом носа, та травма ноги, бо татко не дивився коли гуляв з дитиною на вулиці.
Ніколи собі цього не пробачу
Була наївна дура
Закінчуйте з цим привчанням
Як не хоче - на …й з життя
Ніколи собі цього не пробачу
Була наївна дура
Закінчуйте з цим привчанням
Як не хоче - на …й з життя
ОдинРазНадетое• 01 января в 13:10
Починати треба будо з першого дня. пізно. В нього нема хатніх обов´язків?
Чим він займався до народження дитини?
Ну шо не так?
• 01 января в 13:11
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Ви зараз оце написали і я подумала, що це як про мого, мій нв жаль теж. Теж 38. Інфантильність вічна безпросвітна. Є хочу і не хочу. Обов’язки і відповідальність то моє. Дитині скоро рік. Надворі гуляв з нею цілий 1 раз. Прийшов-я звалила, дякувала, казала, бачиш скільки я встигла завдяки тобі, і прибрала, і вечеря є. І дитина погуляна. Але то був єдиний раз. Все)
Аристократка-тунеядка• 01 января в 13:12
Перестаньте его обслуживать.
Захочет есть, отварит (бросьте ему пельмени магазиные в морозилку).
Хтомолодець? Я!• 01 января в 13:12
Для начала попробуйте перестать готовить. На его претензии скажите, что не с кем ребенка оставить. А вообще, по-хорошему, на фиг такую обузу.
Ну шо не так?
• 01 января в 13:12
Ответ дляЗаместитель Анонима
Мені складно сказати як. Бо повага для мене і любов це і є потурбуватися, взяти щось на себе. Хотіти радувати. Підтримувати. Я цього не відчуваю нв жаль
Куда_бежать• 01 января в 13:13
Ответ дляАнонимба
Ви така наївна))
Та я ж написала, що не прозріє, то хай хоч почитає. Ясно , що не зміниться. Я , якраз і не наївна, бо добре знаю, що людину не змінеш. Тому живу з людиною і партнером, який гідний поваги. Автора шкода, вона навіть не знає, що таке турбота чоловіка. Про дитину взагалі мовчу, такий батько тільки покаліче психику дитині.