Клептоманка• 01 января в 13:18
Як Вам ця блогерка?
Зовнішність подобається?
Метелики на душі• 01 января в 13:20
Ответ дляКлептоманка
Чому?)
Почему Вам не нравятся синие глаза, например? Или широкие бедра? Или пальцы тонкие? У каждого свой вкус, невозможно нравиться всем.
Скользкая• 01 января в 13:23
Ответ дляКлептоманка
Чому?)
Ну, просто на мій погляд вона не красуня, така зовнішність дещо відштовхує.
Я не хочу критикувати незнайому людину, просто відповіла на ваше питання, що зовнішність не подобається.
САМ_ТАКОЙ• 01 января в 13:24
Ответ дляКлептоманка
Чому?)
Блогерку не знаю,зовнішність не подобається, скривлене обличчя і одяг також.
Одні думки• 01 января в 13:27
Внешность нормальная, лицо ехидное, из-за бровей похожа на мальчика, прическа на 1 фото не идет. Одета в стиле привокзального рынка, хотя, наверное вещи дороже.
Фляшка на трьох• 01 января в 13:27
Ответ дляАлина-1240
Обычная молодая евреечка)))симпатичная))в жизни не пропадет
Как вы определили? Мне не похожа на евреечку.
Алина-1240• 01 января в 13:30
Ответ дляФляшка на трьох
Не знаю,видно)))но точно в жизни не пропадет,эт типаж людей,что с черта шерсти наскубают на перину)))
Кондуктор трамвая• 01 января в 13:32
Не знаю її, але неприємна зовні. Тяжке підпоріддя, псує її. Посмішка крива, брови брежнєва)))
Фляшка на трьох• 01 января в 13:32
Ответ дляАлина-1240
Что видно? Мне напоминает моих сельских подруг.
Кондуктор трамвая• 01 января в 13:34
Ответ дляАлина-1240
А мені як наче з западної України. Там у всіх нижня частинна обличчя масивна, и аж видвигається вперед. І наче дівчата непогані, але оця черта псує там багатьох.
Фляшка на трьох• 01 января в 13:36
Ответ дляКондуктор трамвая
Да, с села на западной Украине.
Клептоманка
• 01 января в 13:36
Ответ дляФляшка на трьох
Да, с села на западной Украине.
А там що не гарні дівчата?
Фляшка на трьох• 01 января в 13:37
Ответ дляКлептоманка
А там що не гарні дівчата?
Разные наверно. Как и везде.
Клептоманка
• 01 января в 13:38
Ответ дляКондуктор трамвая
Де саме?
Кондуктор трамвая• 01 января в 13:39
Ответ дляКлептоманка
А там що не гарні дівчата?
Ніхто цього не написав. У них структура така обличчя, видвинута важка нижня частина обличчя ( щелепа). Це можна навіть в інеті почитати, що це особливість людей, які там живуть, у тому регіоні.
Звісно не у всіх, бо одружуються люди не тільки з різних регіонів, але національностей.
Клептоманка
• 01 января в 13:40
Ответ дляКондуктор трамвая
Це Львівська обл?)