Мафиозная• 01 января в 22:01
18 років.Вступ до університету Польші.
Сину 18 років через 3 місяці,треба прийняти рішення.Але дуже важко даються ці рішення(Зараз навчаємось в універі в Україні,дистанційноі форми нема.Тобто треба кинути внз і вступити до внз Польші.Але навчання почнеться тільки в жовтні.Не уявляю,що він буде робити 6 місяців в Польщі до вступу.Зараз вчим польську онлайн рівень А2.
Результат:
вже голосів:
13 (56.52%)
Вступити на зерувку 1700евро
5 (21.74%)
Працювати і вчити онлайн Pl
4 (17.39%)
Залишитись в укр.вузі
1 (4.35%)
Не вступати,вчити онлайн
Мафиозная
• 01 января в 22:05
Ответ длямадамГрицацуева
Це все так через загрозу мобілізації?
Так.
Перша скрипка• 01 января в 22:07
Сын заканчивает школу в этом году. У меня уже голова облазит, что делать... Он не знает чего хочет, говорит сама решай. Отца нет(
ЖенаАйтишнеГа• 01 января в 22:07
Сын совершеннолетний вот-вот, сам решение не может принять?
Вы-то можете помочь с выбором и советом, но не решать же за него, и вместо него!?
Чумачечая Весна• 01 января в 22:08
Ха ха думаете в укр.вузе ему диплом выдадут заочно ???? Нахрена Вы вообще в укр.вуз шли. Пусть учить пол года польский подрабатывает и поступает в Польше. Что такое 1700 он и сам может их заработать
Мафиозная
• 01 января в 22:09
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Он хочет остаться в Украине.
мадамГрицацуева• 01 января в 22:09
Ответ дляМerida
Правильно делает
Якщо б хтось знав, скільки буде це все тривати, то можна було б сказати, чи правильно...
ЖенаАйтишнеГа• 01 января в 22:10
Ответ дляМафиозная
Он хочет остаться в Украине.
Ну так дайте ему право выбора.
Если Вы уже все за него сами решили, то к чему этот вопрос и опрос!?
Мафиозная
• 01 января в 22:13
Ответ дляМerida
1700 в Польше? Мальчик 18 лет?
Да,тут отвечают те,кто этих мальчиков в глаза не видел.
Фима Собак• 01 января в 22:14
Автор, вывозите, пусть идет на зерувку, потом поступает, это безопасность ребенка. Я своего вывезла, а кто долго думал, теперь локти кусает, что не вывезли
Мафиозная
• 01 января в 22:14
Ответ дляannetta888
Яка спеціальність в Україні?
Працює?
Яке місто?
Працює?
Яке місто?
Не працює,право.Закінчив 1 семестр.
Мафиозная
• 01 января в 22:15
Ответ дляФима Собак
Дякую.
Инфотуфелька• 01 января в 22:15
Ответ дляМафиозная
Так.
Ви ж в курсі,що дитина до вісімнадцяти повинна десь навчатися в Польщі,вона не може просто сидіти вдома
Мафиозная
• 01 января в 22:17
Ответ дляИнфотуфелька
Так плануєму виїхати за тиждень до 18
Мафиозная
• 01 января в 22:18
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Я не могу принять,а он и подавно
Ответ дляМафиозная
Минималка в Польше в половину от этой суммы. А тут подработка
Автор, моему 15( это к тому, что нам ещё рано суетиться сильно), но я разговариваю. Прокручивать варианты, и как он видит развитие ситуации.
Поищите работу вместе. На которую его возьмут с минимумом языка. Посмотрите жилье, где будет. Сколько это будет. Определитесь с вузом. Подталкивайте и слушайте, что говорит.
мадамГрицацуева• 01 января в 22:18
Ответ дляannetta888
Яка спеціальність в Україні?
Працює?
Яке місто?
Працює?
Яке місто?
Як людина може і вчитися очно, і працювати. Що ви всі з тою роботою...
Навіть в Польщі, відразу його до праці. Ну поживе пів року без роботи і вступить в університет. Йому і так багато треба, вивчити місто, вивчити мову, знайти університет
annetta888• 01 января в 22:18
Ответ дляМафиозная
Так плануєму виїхати за тиждень до 18
Тоді хай іде одразу працювати.
Підтягне мову до початку навчання. Поставить за ціль здати на В2. Все реально.
Несемо світло разом• 01 января в 22:24
Мій син вчився в укр внз.
Перед 18 роками силком відправила в Польщу, сказала що повернутись встигне завжди, а виїхати ні.
Це було весною 22 року.
На даний момент укр внз кинув на 3 курсі. Тобто академдовідка за 2 курси. В Варшаві в універі зараз на 2 курсі. Спеціальність та сама. Вступав на 1 курс з нуля.
Перший рік в Польщі нічого не робив - вчив мову, і онлайн вчився в нашому вузі.
Хрещеник так само, але онлайна не було і він після 1 курса брав академку. А потім відрахувався.
Для мене це було щось нереальне - бо купа питань - де жити, за які кошти, як ту мову вчити, що там робити і т.д.
Врешті все ок.
Це було весною 22 року.
Врешті все ок.
annetta888• 01 января в 22:24
Ответ дляМафиозная
Так плануєму виїхати за тиждень до 18
Не тягніть, якщо прийняли рішення.
Може, не дай Боже захворіти або ще якийсь форс-мажор.
Обов´язково до виїзду зробіть 2 закордонні паспорти.
Несемо світло разом• 01 января в 22:25
Ответ дляИнфотуфелька
Сину автора 18 через 3 місяці. Поки виїде - вже можна буде сидіти вдома і нічого не робити. Головне статус укр оформити
annetta888• 01 января в 22:26
Ответ дляИнфотуфелька
Ніхто це не перевіряє. Особливо, статус ukr
Несемо світло разом• 01 января в 22:27
Ответ дляМerida
Минималка в Польше 3500 зл
А автор о 1700 евро, это 7300 зл и больше 70 тыс грн