Мафиозная• 01 января в 22:01
18 років.Вступ до університету Польші.
Сину 18 років через 3 місяці,треба прийняти рішення.Але дуже важко даються ці рішення(Зараз навчаємось в універі в Україні,дистанційноі форми нема.Тобто треба кинути внз і вступити до внз Польші.Але навчання почнеться тільки в жовтні.Не уявляю,що він буде робити 6 місяців в Польщі до вступу.Зараз вчим польську онлайн рівень А2.
Результат:
вже голосів:
13 (56.52%)
Вступити на зерувку 1700евро
5 (21.74%)
Працювати і вчити онлайн Pl
4 (17.39%)
Залишитись в укр.вузі
1 (4.35%)
Не вступати,вчити онлайн
Чумачечая Весна• 01 января в 23:28
Ответ длямадамГрицацуева
Ким він там буде працювати без освіти, 17 років? Одні чорні роботи і обмежений словниковий запас, суто робочий.
Да пусть лучше дома на шее у мамы сидит
Мафиозная
• 01 января в 23:45
Ответ дляЧумачечая_
Зерувка Краков политехника 3400. Ваша 1700 очень неплохо. Смотрите на количество часов, которые входят в эту сумму.
Це за семестр ціна.1500+200внесок
Повітруля• 02 января в 01:04
В мене племінник вступив в 2023 в універ в зеленій гурі без сертифікату мовного на факультет фізики. Вивезли його за шість місяців до 18 річчя, мову знав А1, зараз вже на другому курсі, каже навчання не важке, мову сам вчить. Автор, не ризикуйте вивозьте хоча б за місяць
Протру пилюку• 02 января в 07:30
Ответ длямадамГрицацуева
І що? Що поганого в роботі руками?
Протру пилюку• 02 января в 07:32
Ответ дляЧумачечая Весна
Сын в Германи месяц назад исполнилось 18 на подработках 500 + евро зарабатывает в месяц без напряга( квартирные переезды, подсобные работы ,покраска стен)
Вы что? Как это дитятко будет работать на неквалифицированных работах? Пусть лучше у мамы на шее сидит
Дюймовочка• 02 января в 09:55
Ответ дляМафиозная
Це за семестр ціна.1500+200внесок
А в якому універі це, якщо не секрет? нам самий дешевий в Любліні агенція казала
Мафиозная
• 02 января в 10:24
Ответ дляДюймовочка
Ягелонка.А який в Любліні?І яка агенція,якщо не секрет?
Мафиозная
• 02 января в 10:26
Ответ дляПовітруля
Дякую
Дюймовочка• 02 января в 10:43
Ответ дляМафиозная
ім. Вінсента Поля, 1200 євро, але це приватний якийсь, а за Ягеленку писали 3300 євро в рік, агенція Освітаполь
Инфотуфелька• 02 января в 12:33
Ответ дляpolski
Там нюанс , если не получают выплаты 800 злотых на ребенка до достижения 18 лет то можно и не учиться в Польше
До чого тут виплати,дитина повинна навчатися обов´язково
Инфотуфелька• 02 января в 12:34
Ответ дляЧумачечая Весна
Ага,нелегально
Чумачечая Весна• 02 января в 13:12
Ответ дляИнфотуфелька
Ну Вам виднее)
ВсеЧетко• 02 января в 21:53
Ответ дляПротру пилюку
На 10 дають після 18
Вроде после 16 лет дают на 10 лет
ВсеЧетко• 02 января в 21:59
Ответ дляИнфотуфелька
Если он школу закончил в Украине, дальше в Польше можно не учиться? Читала в темах, что на базе наших 9 классов можно в Польше бесплатно поступить в техникум. Для этого и язык не нужен.
Инфотуфелька• 02 января в 22:42
Ответ дляВсеЧетко
Не може,дитина жити на території Польщі і не навчатися.До 18 років, навчання повинно бути обов´язково