Козяка-маляка• 02 января 2025
Диатез или потница??
Что можно дать от диатеза если все таки это он.
Козяка-маляка
• 02 января 2025
Ответ дляМона Лиза
Да. Дерматит
Антигистаминное ?
Скорее из за еды. Позволила лишнего по еде вчера...
Порошок не меняла. Вот появилось, сегодня к вечеру .
Стоит ли кормление пока смесью заменить?
Козяка-маляка
• 02 января 2025
Ответ дляМона Лиза
Девочка? Какая шладкая булочка))
Да девочка)
Целый пирожок. Родились 4400, сейчас к двум месяцам, наверное кг 6, если не больше
Мона Лиза• 02 января 2025
Ответ дляКозяка-маляка
Антигистаминное ?
Нет конечно. Ничего не давайте. Оно пройдёт через пару дней. Если вы вернетесь к своей обычной еде.
Мона Лиза• 02 января 2025
Ответ дляКозяка-маляка
Да девочка)
Это прекрасно)
Козяка-маляка
• 02 января 2025
Ответ дляМона Лиза
Спасибо большое за информацию)
Козяка-маляка
• 02 января 2025
Ответ дляПравильно_Валерчик
Не прибирайте гв. Крем, порошок, щось нове?
Из этого ничего нового, еда видимо 🫠
Правильно_Валерчик• 02 января 2025
Ответ дляКозяка-маляка
Из этого ничего нового, еда видимо 🫠
Ваша? Дуже малоймовірно. А яка температура в приміщенні? Дитина не перегріта? Як купаєте? Який догляд за шкірою?
Козяка-маляка
• 02 января 2025
Ответ дляПравильно_Валерчик
Почему ?
Правильно_Валерчик• 02 января 2025
Ответ дляКозяка-маляка
Почему ?
Тому що склад молока приблизно однаковий і не залежить від харчування, мені більше схоже на якийсь контактний/атопічний дерматит.
Козяка-маляка
• 02 января 2025
Ответ дляПравильно_Валерчик
Помещение проветриваю. Как проветриться так закрываю окна, как снова душно то открываю. Купалась в ванночке. Кожу ни чем не мажу. Присыпкой пользуюсь под шеей, подмышками и на попку.
Правильно_Валерчик• 02 января 2025
Ответ дляКозяка-маляка
Яка температура? Душно це як? Як дитина вдягнена при цій температурі? Присипку вже давно не рекомендують дітям.
Козяка-маляка
• 02 января 2025
Ответ дляПравильно_Валерчик
25 градусов
Ребенок в носочках, царапках и бодик с короткими рукавами
Правильно_Валерчик• 02 января 2025
Ответ дляКозяка-маляка
25 градусов
Дивіться, це може бути проявом атопічного дерматиту. У вас жарко, бо дітям рекомендують 18—20 градусів. Плюс, якщо централізоване опалення, то сухе повітря. Тобто, всі умови для загострення, якщо шкіра атопічна. Вам треба зволожувати шкіру дитини під час купання і після. Але не дитячими кремами чи маслами, а аптечними емолентами. Це точно не нашкодить. У воду додається емульсія для купання, така наприклад є у ТМ Емоліум, а шкіра зволожується будь-яким емолентом, які йдуть для дітей з народження. І уникайте тканин, що можуть викликати подразнення, наприклад, вовна є у складі.
АсобеннАя• 02 января 2025
Сухість шкіри. У мене двоє і у кожного таке було. Лікарі заспокоїли, що переросте. У старшого ближче до двох років пройшло і не проявлялося більше. Зараз менший (5місяців), то таке ж саме. Користуємося емоліумом для купання і після купання ля-рош ліпікар ар+м. Якщо дитина повністю на грудному вигодовуванні, то точно не відмовляйтеся від нього і в своєму раціоні теж не обмежуйтеся. можна також зранку та ввечері 5-7днів користуватися локоїдом (він гормональний, але місцевої дії, він не всмоктується глибоко, від нього не росте волосся та не впливає на гормональний фон).
Козяка-маляка
• 02 января 2025
Ответ дляАсобеннАя
Таким?
Весняний Марафон• 02 января 2025
Ваша їжа ніяк не впливає на молоко. Вам вище правильно написали що треба зволожувати шкіру. І у вас дуже жарко! Зменшіть температуру